Neden ZKFlex seçmeliyim? - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Neden ZKFlex seçmeliyim?

Güvenilir. Güçlü. Hızlı.

Kuruluşunuz için en etkili personel devam kontrol çözümleri.

Neden ZKFlex?

Size özel seçenekler

ZKFlex yazılım hizmeti olarak diğer personel takip yazılımlarından farklıdır. Özel destek sistemi, raporlamalar ve tasarım içerikleriyle tamamen sizi özel hissetmenizi sağlayacak bileşenlerle donatıldı.

Amazon sunucularıyla bağlı

ZKFlex yazılımlarımız, Amazon sunucularıyla handshake aşamasında lisans doğrulama ve onaylama işlemlerini tamamlar. Güvenilir Amazon sunucularıyla yapılan bağlantı sonucunda yazılıma girişiniz sağlanır.

Dijital sertifika ile imzalı

ZKFlex yazılım hizmetleri, GlobalSign dijital sertifika imzasıyla kayıtlıdır. Yazılım hizmetimiz Dünya'nın en güvenilir sistemleriyle entegre çalıştırılmaktadır.

Zaman ve maliyeti etkili kullan

Personelinizin işe giriş çıkış saatlerini, molalarını ve fazla mesailerini ayrıntılı olarak takip edin. İhtiyaç duyduğunuz zaman rapor alın ve tek tuşla görüntüleyin.

Sınırsız cihaz ekleyin

Cihaz sınırı olmadan, dilediğiniz parmak izi, yüz tanıma veya kartlı geçiş cihazlarını sisteme kaydedin kullanmaya başlayın. Kısıtlama olmadan tüm işlemlerinizi tamamlayacağınız ZKFlex PRO sürümüyle personel takip ve hareket kayıtlarını izleyin.

Rapor tasarlayın

Kendinize özel esnek, geliştirilebilir rapor seçeneklerini kullanın. İstediğiniz zaman farklı rapor taslakları oluşturun ve görüntüleyin. Kuruluşunuza özel raporları excel olarak kaydedin ve dışarı aktarın.

İster genel kullanıma yönelik, ister kuruluşunuzun ihtiyacına göre modifiye edilsin, talepleriniz için önceden uygulanan ve kolay kuruluma sahip yazılım hizmetini seçin.

ZKFlex ile personel takip çok kolay!

Kolay

Türkçe arayüz, tek tıkla yapılan işlem menüleri, otomatik eposta gönderimi, hızlı rapor oluşturma düzenli güncellemeler.  Sürekli olarak geliştirilen ZKFlex yazılım hizmeti en yeni teknolojileri kullanır. Java, JAVAFX, Heroku, GlobalSign, Amazon gibi sektörde kendini kanıtlamış bileşenleri barındırır.

Güvenli

Yüksek seviye güvenlik önlemlerinin alındığı ZKFlex yazılımıyla, Globalsign SSL dijital sertifikasını barındıran ve size özel lisansınızın her zaman bulutta korunduğunu unutmayın.  Felaket senaryolarında, bilgisayar çöktüğü durumlarda yazılımı tekrar kurun ve e-postanıza gönderilen lisansı girerek kullanmaya kaldığınız yerden devam edin.

Hızlı

Tek tuşla veri transferi, hızlı rapor oluşturma, rapor gönderimi,  personel aktarımı ve diğer bir çok özelliğe hızlı biçimde erişim sağlarsınız. Hiç vakit kaybetmeden yazılımı kullanmaya başlayabilir ve diğer programların aksine daha kolay adapte olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

ZKFlex hakkında en çok aldığımız sorular

ZKFlex, personel devamsızlık kontrol ve takip sistemi kısaca giriş çıkışları, fazla mesai, mola ve vardiyalı çalışmaları takip etmenizi sağlayan  en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı giriş çıkış takip yazılımıdır.

ZKFlex personel takip sistemi başlıca avantajları, özel olarak esnek raporlama seçeneklerini, hızlı tek tuşla işlem kabiliyetini ve geliştirilebilir olmasıyla diğer piyasadaki yazılımların önüne geçmiştir. Otomatik yedekleme, veri aktarımı, mail gönderimi gibi seçenekler ve cloud lisanslama ile her zaman aktif olarak kullanım kabiliyetini kullanıcıya verir.

Hesap bazlı çalışan ZKFlex ile birden fazla bilgisayara kurulum yapabilirsiniz. Elinizdeki lisans anahtarını girin ve yazılımı çalıştırın. İstemci lisansını kullanarak birden fazla bilgisayarda aynı anda çalıştırırsınız.

ZKFlex personel takip sistemi yazılımı kullanıcılarına eşi benzeri bulunmayan destek hizmetlerini verir. Yazılım içinde bulunan canlı destek alanı, randevu sistemi ve uzak bağlantı gibi seçenekleriyle anlık destek almanız mümkün. Yazılım ile ilgili yardım dokümanları ve başlangıç rehberi seçeneklerine sitemizden erişim sağlarsınız. 

Hızla kullanmaya başlayın

ZKFlex Personel Takip

Sorularınız mı var?