Mesai takip parmak izi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Personel takip ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ZKflex mesai takip, parmak izi sistemi ile giriş yönetimi işlevlerini başarıyla yerine getirir. Yüksek doğruluk, hızlı algılama ve kesintisiz veri akışı taslaklarını tanımlarsınız.

Mesai takip işlemleri için parmak izi, kartlı geçiş, yüz tanıma ve avuç içi doğrulama metodlarını ele alarak devamlılığı sağlayın. Kuruluşunuzun karlılık oranlarını artırın, personelin zamanında iş yerine gelip gelmediğini görüntüleyin ve puantaj hesabıyla maaş aktarımını tamamlayın.

Gelişmiş mesai takip sistemiyle tanışın

Gelişen teknolojilerin kapsamında tasarladığımız mühendislik harikası ZKflex personel devamsızlık yönetim ve takip kontrol sistemleriyle, isteklerinizi karşılıyor ve aynı zamanda %25 oranında kar etmenizi sağlıyoruz.

Bu sistemler giriş çıkış dengeleme, personelin daha verimli ve stabil olarak iş girişlerini ele alır. Mesai hesaplama aşamalarından mola takip, fazla mesai ve vardiyalı çalışma sürelerine kadar ayrıntılı raporları elde edersiniz.

İşletme genelinde seçeneklere baktığınızda hem maaş hesaplayan, hemde personel takibini birden fazla vardiyalı türde gerçekleştiren yazılımlar piyasada neredeyse yok denecek kadar az bulunuyor.

ZKFlex personel devamsızlık kontrol ve yönetim sistemi, güvenilir, ölçeklenebilir ve akıcı ZKflex takip deneyimini işçilerinizin hareket akışlarını görüntülemek ve raporlamak adına tasarlandı.

Mesai takip sistemi özellikler

  • Sektörünüze özel geliştirilebilir yapıdaki maaş hesaplama ve takip
  • Mesai takip işlemleri tek tuşla tamamlanır
  • Birden fazla kısayol açmadan tek tuşla her işlemi kayıt edersiniz
  • Otomatik email gönderimi ile belirlediğiniz hesaplara mesai raporu yollayın
  • Personel takip için kullanılan cihazlara bağlantı kurun ve hareket aktarımlarını gönderin ya da alın
  • Hızlı, güvenilir ve sürekli olarak güncellemeye açık yazılım hizmeti

Güvenilir hizmetler

ZKSoftware olarak kuruluşunuzun güvenli personel takip seçeneklerini kullanmasına destek oluyoruz. Piyasada bulunan personel takip yazılımları gibi değiliz. Güvenilir destek personeli, çalışma saatlerinde size yardım etmeye hazır canlı destek mesaj hattı hizmetlerimizi kullanın. İşlemlerinizin dilediğiniz saat aralıklarında yapılmasını isterseniz bunun için ayarlanmış Randevu Sistemimiz var.

Mesai saatlerimiz içinde bizimle iletişime geçebilir veya info@zksoftware.com.tr adresimize 7/24 mail gönderebilirsiniz. Özel isteklerinizi, taleplerinizi, görüşleriniz ve geri bildirimleriniz bizim açımızdan her zaman önem taşımaktadır.

Hangi cihazlarla mesai takip yaparım?

Mesai takip ihtiyaçlarınızı, parmak izi okuyucular, kart okuyucu, şifreli ve yüz algılama özellikli cihazlarımızla rahatlıkla yapabilirsiniz. Yazılım tarafında tanıtılan yeni kullanıcılar ağlarında bulunan cihazlara yollanır ve bu cihazlar üzerinde tanıtımları tamamlanır. Biyometrik doğrulama girişlerinde mutlaka cihazın yanında bulunmanız gerekiyor. Cihaza parmak izi verisini kaydetmek için diğer bir yöntem ise; USB parmak izi okuyucular veya kart okuyucular olabilir.

Altyapınıza göre uyumlu, zayıf-akım projelerinizde tercih edebileceğiniz, geliştirilebilir, ölçeklenebilir ve en uygun fiyatla dahil edebileceğiniz hizmetler topluluğuna şimdi göz atın.

ZKFlex websitemizi inceleyin >