Magic Pass 20656 Parmak İzli Geçiş Kontrol - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
magic pass gelişmiş parmak izli geçiş kontrol

Magic pass marka ürünleri ve 20656 gibi parmak izi okuyucuları genel özellikleri

Magic pass serisi 20656 parmak izli ve geçiş kontrol sistemleri ürünleri gelişmiş parmak izi okuma yeteneğini ve hızını tek noktadan erişilebilir seviyede sağlar. Kapsamlı ve derin olarak sürdürülebilir okuma gücünü veren magic pass 20656 ürünleri ile ID veya 13.56 mhz tanıma yapabilirsiniz. ZKSoftware, uçtan uca kuruluşunuzun geneline kadar kapsamlı ve derin parmak izi okuma sihirli geçiş hizmetleri sunar.

Cihaz yazılımı, ZKSoftware WEBPDKS, PDKS, Access ve parmak izi okuma sistemi yerel çalışan hareket toplama ve raporlama sunar. Web’de ise WEBPDKS, personel yönetimini ve zengin raporlama özellikle tarih bazında analitik veriler için tasarlanmıştır. Kolay kullanım inceliklerini tutan Türkiye’nin %80’ine hakim satıcıdır.

Magic pass ürün gamı teknolojik yeniliklerin tam olarak esnek kullanıldığı, yönetilebilir, gelişim odaklı güvenlik katmanları ve personel takip işlevini bir arada sağlar. Tam anlamıyla işletmenizi akıllı hale getirmek için PDKS ve WEBPDKS bir araya getirin.

Magic pass ürünleriyle erişim yapılan noktaları yönetebilirsiniz. Esneklik katılan, vardiyalı çalışma stillerine uyumlu ayarlamalar ile personelinizi vakit kaybı olmadan takip edin. Kontrol aşamalarını hızlıca gerçekleştiren sistemsel özellikler bütünüyle akıcı veri aktarım yöntemlerini deneyimleyin. Entegre edilmiş parmak izi okuma modülü, hızlı veri tanıtım ve parmak algılama metodlarını size sağlar. En etkili geçiş kontrol yetkilerini tek bir yerden yönetin.

Neden Magicpass serisi parmak izli ve kartlı pdks?

Neden magic pass serisi parmak izi okuyucu modelleri? Bu sorunun cevabı çok basit, sihirli geçiş olanaklarını sağlamak adı altında geliştirilen kapsamlı, proje hedeflerinize daha iyi odaklanın, yüksek kapasite intel 32 bit x-scale işlemcisinin etkisini açığa çıkarın. Parmak okuma sensörü bakımından teknoloji tabanlı giden sistem, zem x850 okuma modülüne sahiptir. Çalışanların günlük giriş-çıkış yüklerini tek cihaz üstünde toplayın, ölçeklendirin ve analiz verisi haline getirin. Maaş hesaplamalarını yapabileceğiniz yönetimsel yazılım özellikleriyle puantaj hesaplama, maaş hesabı gibi işlevleri hızlandırın. Eskide kalan kağıt ve kalem ile personel takip sistemini artık kullanmayın. Uygun maliyetli ve düşük enerji tüketimi ögelerini biriktirin, merkezi şekilde yönetimi ele alın.

İşletme geneli magic pass kullanımı

İşletmenizdeki personelin parmakizi okuma sistemi geçişlerini hızlandıran, 1 saniye altında yapan magic pass 20656 serisi, 20658 ID ürünlerini teknik ve profesyonel anlamda kullanın. Cihazı monte ettiğiniz alanlar özellikle, giriş ve çıkış odaklı noktaların yoğun yapıldığı bölgeler olmalı. Girişte parmakizi okuma yapan personel yine çıkışta farklı noktalardan magic pass parmak izi cihazına parmak ucunu okutsun. Hızlandırılmış üstün entegrasyon katmanlarını tek bir çatı altında izleyin, yönetin, farklı raporlama ile hizmete hazır hale getirin.

Magic pass cihazları daha akıllı hale getirmek için WEB PDKS programı veya pdks yazılımı arayüzüne eklemeniz yeterli. Çeşitli özelliklerimizle departman oluşturabilir, bölümleri ayarlayın ve maaşları ödeyin. Personel takip sistemi hiç bu kadar kolay yönetilmedi! İşletmenizi geleceğe hazırlayın.

Paradan büyük ölçüde tasarruf etmek, verimlilik akışlarını artırmak ve rekabet yarışından personeliniz sayesinde kopmamak için Magic pass ürünlerini kullanmaya başlayın. Personelinizi, magic pass 20656 cihazına bağlayarak gerçek zamanlı ölçeklenebilir bilgiler elde edin. Personel takip süreçlerinizi iyileştirin, verimliliği iki katına çıkarın.

Personel parmak izi okuma sistemi şablonları kullanarak yaygın birden fazla parmak izi kaydı oluşturun. Magic pass parmak izi okuyucu ile tam olarak özelleştirin. Uzak noktadaki cihazlarla magicpass ürünleriyle erişim sağlayın, tüm cihazları panelinize ekleyin ve merkez sistem üstünde kontrol altına alın. Kartlı pdks ve parmak izli okuyucular arasından sıyrılan sistemler kurun, yapınızı birinci sınıf kaliteyle eşleştirin.

 

magic pass ve magicpass 12 parmak izi okuyucu

Magicpass ve Magic Pass 12140 personel takip

Magicpass fonksiyonel işletim özelliklerini, kuruluş hedefli yönetimsel özelliklerini personel takip gücüyle harekete geçirin. 12140 modeli cihazı tam yönetilebilir slave okuyucu modunda kontrol paneline bağlanan özelleştirilebilir çözümlerin odak noktası. Personel takip cihazlarımız popüler windows işletim sistemlerini sonuna kadar destekler. Çoklu doğrulama avantajıyla hem kart hem parmak izli geçiş kontrol deneyimini aynı anda yaşayın. RS485 veya TCP/IP bağlantıları tam kullanılabilir yapıda kazanın. Personel giriş takip sistemi ile raporlama kısmından analizleri yürütün ve hesaplamalar yapın. Şirket kazanç oranlarınız artsın, insanlar daha verimli çalışsın. Zaman kontrol sistemlerini etkinleştirin magic pass ürünleri ve geçiş sistemleri teknolojisi.

Perkotek Firması ZKSoftware Ürünlerini Kullanıyor!

13.56 mhz personel parmak izi ürünleri faydaları

13.56 mhz okumaya sahip kartlı geçiş ürünleri tam ölçeklenebilir, içine bilgi yazılabilen sistemlerdir. Gelişmiş doğrulamaları yapabileceğiniz, şirketinizin yapısına göre bilgileri tasarlayıp içine yüklemesi kolay, 13.56 mhz okumaya sahip altyapılar kurun. Geliştirdiğiniz bu verimlilik artırıcı personel takip sistemi ve 13.56 mhz okuyucu ürünlerini yaygın biçimde müşterilerinize sunun. Ücretsiz ve paralı *premium* yazılım sistemlerini uçtan uca kullanın, WEB PDKS veya masaüstü pdks versiyonlarıyla tam yönetilebilir kurumlar kazanın. 13.56 mhz personel parmak izi faydaları arasında en büyük işlevi ise; içine bilgi yazılabilir olan akıllı temassız kartlarla yönetilmesi. Tam esnekliğe sahip olmanın sırası geldi ve personel takip kolaylığını 13.56 mhz kartlı ve parmak izli cihazlarla yaşayın.

Magic pass marka ürünler 13.56 mhz veya proximity akıllı temassız kartlarla beraber sunulabilir. Tercihi taleplerinize ve projenizin ağırlığına göre belirleyebilir, entegrasyon sürecinde desteğimizi alır ve dakikalar içinde sistemleri kullanırsınız. 13.56 mhz magicpass ürünleri veya proximity magicpass cihazları arasında dengeyi sağlamak zor olabilir. En doğru seçimi yapabilmeniz, uygulamanız için profesyonel satış ekibimizden mesai saatleri içinde bilgi alın. Sizin altyapınıza, uyumlu, esnek, yüksek performansı bir arada tutan gelişmiş zaman kontrol sistemleri üretelim.

Magicpass 13.56 mhz personel takip

Magicpass türünü kullanan sihirli geçiş elementlerini tam yönetebilir kılan, personel takip ve 13.56 mhz sistemlerini hızlandırın. Verimlilik oranınıza göre artırılan güvenlik önlemleri dahilinde, güçlü personel takip kazanın. Bütün personel takip sistemleri üzerindeki yönetimi ücretsiz programlar aracılığıyla yaparken, magicpass premium özelliklerini kullanabileceğiniz güçlü WEB-PDKS sistemlerine de yönelin. Uygun maliyetlerle erişim kolay olan web pdks bonus özellikleri yanı sıra, piyasa web pdks çözümlerine göre ideal boyutlarda.

ZKSoftware ürünleri personel takip yönetimi sistemi hakkında istediğiniz her şeyi parmak izi okuyucusu ve kartlı şifreli bağımsız cihazlarla hallediyor. Parmak izi ucundaki verileri doğrular ve eşleştirirken işletmeye giren personelin hareketleri veritabanlarınızda depolanır. Yararlı olacağını düşündüğünüz bilgileri tutun, gerisini cihaz üstünden otomatik silmesini sağlayın. Tek tuşla önemsediğiniz değerli giriş raporlarını alın, puantaj hesaplama gününde sıkıntı yaşamayın. PDSK diğer adıyla personel devam sistemleri ve kontrolü olan cihaz – uygulama bütünüyle birleşik çalışın. Hali hazırda kurduğunuz sistemlere dahil edeceğiniz yeni nesil magic pass teknolojilerini anlık olarak takip edilebilirlik kazandırın. Yaptığınız değişimleri altyapı modelleme ve geliştirme platformunda çalışan takip ya da geçiş kontrol protokolüyle hızlandırın.

zksoftware plaka tanıma sistemi hedeflerinizi çizin

Kritik yapıların geçiş sistemleri entegrasyonu ile magic pass bütünleşik analizi

Access geçiş sistemleri, access kontrol ve ZKSoftware PDSK ürünleriyle eşsiz yönetime şahitlik edin. Tamamen yenilenmiş arayüz, WEB-PDKS içindeki büyük özelliklerle, istediğiniz yerden erişin. Lisanslama modelimiz kurumsal lisans, önizleme lisansı, tam zamanlı ve aylık abonelik olarak tasarlanabilir. Sizin işletme modelinize, harcamalarınıza uygunluk katabilen çözümler ve hizmetler bütünü. Akıllı teknoloji üreten ZKSoftware, magic pass ürünlerini Türkiye’nin öncü pdsk firması olarak kullanıcılarına dağıtır. Parmak izi okuyucu üstün tanıma sistemlerini tek çatı altında çalıştırın, saatler içinde hizmet dağıtımına başlayın ve personelinizi kaydedin.

Çeşitli seçeneklerle parmak izi okuyucu kullanabilme imkanı olduğu gibi, kartlı ve şifreli yöntemlere de başvurabilirsiniz. Esnek gelişim odaklı yüklediğiniz yazılımları, iş gücünü artırmak için parmak izi okuyucu ile entegre edin. Tam yönetilebilir, maliyet düşüren kaynakları elde edin. Kartlı geçiş kontrol ürünleriyle çalışma prensibinizi hızlı ve akıcı biçimde gerçekleştirin. CR10 kart okuyucu cihazıyla, bütün personelin giriş kartlarını anlık olarak tanıtın ve yazılıma kaydedin. Akıllı kartlı sistemlerle daha çeşitli giriş senaryoları oluştururken, dahil ettiğiniz cihazları geçiş kontrol arabiriminde anlık izleyin.

Canlı izlemeyi tercih edebilir veya offline modda çalışan bağımsız kartlı cihazları geçiş protokolüne göre kontrol edersiniz. Aktif olarak yürütülen, canlı izleme sistemi sayesinde zaman kontrol ve kartlı üniteleri tek tek izleyin ya da toplu işleme alın.

İşyeri parmak izi okuyucu terminalleriniz sayesinde personel takip işlemleri çok kolay ve daha hızlı. Geliştirilmiş 28 farklı rapor seçeneğiyle işyeri geçiş kontrol tarzında ve kartlı ya da parmak izi okuyucu cihazlar güvenliğinizi sağlasın. Hedefiniz, personel takip sistemi oluşturmak ve bunu düşük bütçeyle gerçekleştirmek ya da tam yönetilebilir ölçeklendiren çözümler ise doğru yerdesiniz. ZKsoftware parmak izi okuyucu ürünleri, kurumsal düzeyde geçiş kontrol ve işyeri koruma kalkanı sağlar.

Parmak izi okuyucu zksoftware güvenilir personel devam kontrol sistemi sağlayıcınız

Kararlı pdsk talepleri

Basitleştirilmiş giriş ekranı bölümünde, belirlediğiniz varsayılan kullanıcılar PDSK modülüne bağlanabilir. Ürünlerimiz birinci sınıf a kalite hizmet garantisiyle süreklilik katılarak oluşturulur. Bütün PDSK yazılımları belki benzerlik gösterebilir fakat ZKFlex, ZKSoftware parmak izi okuyucu sistemi, destek bakımından sizi yalnız bırakmaz. Canlı destek, randevu sistemi, teknik destek, profesyonel kadro genelinde size hizmete hazır.

Bütün özellikleri anında açın, varsayılan özellikleri ve daha fazlasını bir arada kullanın, parmak izi okuyucu sistemlerini tam olarak esneklik kazandırın. İşletme güvenliği, işyeri koruması, geçiş kontrolü, merkezi yönetim gibi hizmetleri topladığımız yazılım takip seçeneklerine göz atın.

Güvenli işyeri parmak izi okuyucusu

Güvenilir sistemlerimiz veri hırsızlığını, zaman kaybını, personelin geç gelmesi gibi şirketin kazancını düşürecek unsurları minimuma indirir. Size %50 oranında kazanç getiren ve maliyet düşüren işyeri parmak izi çözümleri.

ZKSoftware olarak parmak izi tedarik zincirinde Türkiye distribütörüyüz. Tam teşkilli kadromuz, birinci sınıf hizmet veren yazılım ekibimiz, size istediğiniz sorularda yanıt ve değerlendirmeye açıktır. ZKSoftware, ZKTeco ürünlerini Türkiye pazarında distribütör, yani ana bayi olarak sunabilen tek firma. 13.56 mhz cihazlardan, personel parmak izi, kartlı ve şifreli geçiş sistemleri seçeneklerine kadar detaylı hizmet politikamızı yıllardır sürdürüyoruz.

Sizin başarınız için çalışıyoruz ve Türkiye’de yaptığımız hizmetlerle bayi odaklı çalışmamız bölgesel Distribütörü olduğumuz ürünlerle sabittir.

Parmak izi Türkiye distribütörü olma serüvenimize 2008 yılında başladık. Tam yönetilir hizmetler topluluğu, personel takip, geçiş sistemleri ve pdsk işlevselliğini Ülkemize kazandırdık.

Başlıca geçiş sistemleri ürünlerimiz ve magic pass senkronu

  • 12500 parmak izi okuyucu: hızlı, ölçeklenebilir ve tasarruf sağlayan personel takip gücü.
  • 12 300 ID parmak izli ve kartlı şifreli geçiş kontrol sistemi: tamamen yeni komponentler ve donanımsal teknik işlevselliği bir arada tutan geçiş kontrol deneyimi.
  • Strike mx 16 access geçiş kontrol panel: eşi benzeri bulunmayacak türde erişim geçiş hizmeti sunan yönetilebilir paneller
  • Magic pass 12658: sihirli geçiş denildiği zaman akla gelen, personel takip, geçiş kontrol ve işyeri parmak izi güvenliği gibi faydalı aynı zamanda uygun fiyatları kullanan cihazlar.

Şifreli geçiş sistemleri

ZKSoftware, Türkiye geçiş kontrol sistemleri lider firması olarak bütün piyasa payının %80 kısmına hitap etmektedir. Sunduğumuz dünya geneli hizmet bütünü ve cihaz bakımından teknik servis olanaklarıyla şifreli geçiş sistemleri üreticiliğini kazandık. Yurt dışında en çok tercih edilen şifreli geçiş sistemleri tedarik zincirini göğüsleyerek pazar payına yön veren isimler arasında olduk. ZKSoftware, magic pass, magicpass ve magic face gibi teknolojilerin oluşmasına ev sahipliği yapan ürünleri dağıtır.

Oldukça yeni iletişim platformlarını kullanan RS485 veya USB ya da TCP/IP üstünden haberleşen şifreli geçiş sistemleri bütünü. İşyeri kapı kontrol geçiş gibi ihtiyaçları hemen hazırlayan hizmetlere bakın. ZKSoftware magic pass serisi ürünleriyle güvenli aktarımı, çoklu doğrulamayı şifreli veya kartlı geçiş sistemleri müşteri odaklı hazırlar ve montajını yapar.

Akıllı teknolojiler Türkiye Distribütörü parmak izi okuyucu hazırlanma süreci

Hazırlanma süreci bakımından, diğer firmalara göre hizmet kalitemiz tamamen %99 oranında daha iyi ve hızlı. Parmak izi okuyucu cihazlarımız hemen, anında teslim edilmek üzere siparişlerin bitiminde yola çıkar ve uygun fiyat garantisi kapsamında verilir. Cross-platformlara hizmet veren yani WEB PDKS veya masaüstü pdsk gibi hizmetleri bir arada sunan sayılı firmalar arasındayız. İşyeri güvenli geçiş kontrol çözümleri sağlanırken, sistemler hem mülkünüzü korusun hemde işletme çalışanlarına ait yaşam kalitesini yükseltsin. İş güvenlik sigortanızı sanal ve fiziksel ortamlarda geçiş sistemleri ürünlerimizle tam anlamıyla elde edin.

Sayıların savaşı ve şifreli geçiş sistemleri

Şifreli geçiş cihazları ve sistemleri kullanıcılara, kendi özel PIN kodu girişlerini oluşturmalarında yol gösterir. Kişiye özel oluşturulan menü arayüzünde belirlenen, şifreli geçiş tanımlamalarıyla, artırılmış güvenliği hemen çalıştırın. Üst segment birinci sınıf, premium kalite de şifreli geçiş sistemleri kullanmak en doğal hakkınız. Sınırsız güvenli geçiş sistemleri seçeneklerine ve şifreli yönetim kurulumlarını başlatın.

Merkezi parmak izi okuma sistemi ve fiyatları

ZKSoftware parmak izi okuma sistemi sahibi olmak ve uygun fiyatları ile işyeri kurulumlarını anında tamamlamak için sizi aramamıza izin verin. Size sunduğumuz uygun fiyatlı teklifler ile piyasada eşi benzeri olmayan parmak izi okuma sistemi güçlü çözümlerini dakikalar içinde elde edin. Parmak izi okuma sistemi Türkiye distribütörü olarak, hizmette sınır tanımayan işlevsel maliyet düşürücü çözümler.

Zaman hırsızlığı konusunda hiçbir şey yapamadığınız anları ve senaryoları düşünün. Artık bunları tarihe karıştıracak merkezi parmak izi okuma sistemi ürünlerini kullanarak, gelir kapınızı stabil hale getirin. Otomatik mail gönderimi ile parmak izi okuma verilerini işletme sahiplerine sunucu sistemi üzerinden dağıtın. Onların girişleri, çıkışları, devamsızlıkları tarih ve saat bazında görmelerini sağlayın. ZKSoftware hedefleri arasında, parmak izi okuma ürünlerini ve sistemleri dağıtımını yaptığı bayilere en iyi hizmeti sunması gelir. Sizi rahatsız edebilecek ayrıntıları boş verin, kullanışlı, akıcı ve yüksek performans pdsk – geçiş sistemlerini aktifleştirin.

Zaman kontrol sistemleri güncellemeleri

Son gelen güncellemelerle yeni tutulan, yazılımlarımız ve hizmet bütünlerimiz kullanıcı arayüzü bakımından kolaylıklar sağlar. Ana görüntü ekranımız, güvenlik önizleme araçlarını varsayılan ayarlarda getirir, sol tarafta bulunan modüler yapıyla, diğer erişim protokollerini dahil edebilirsiniz. Saniyeler içinde bütün işlemlerinizi el çabukluğuyla halledin ve kişisel zamanınızı genişletin. Kendinize daha çok vakit ayırabilir, önemli işlerinize yoğunlaşabilir, personel takip işlemlerini ZKFlex yazılımına bırakırsınız.

Yıllar boyunca süren araştırmalarımız parmak izi okuma sistemi dalındaki başarılarımız ve hizmetlerimizle kalitemizi artırıyoruz. Bayilerimize sunduğumuz gelişmiş ürün gamıyla parmak izi okuma veya kartlı ya da şifreli sistemleri tedarik ederken mutluluk duyuyoruz. Birinci sınıf ürünleri kullanmanın ve geçiş sistemleri hizmetlerini tek çatı altında toplamanın gururunu yaşıyoruz.

zksoftware personel takip sistem seçimi

Çalışanlarınıza yönelik uygulamalar

Çalışanlarınız, personel takip olanaklarıyla daha aktif iş yapsınlar, daha sessiz çalışan yeni nesil parmak izi okuma sistemi ürünlerimizle kafanız karışmaz. Otomatik veri transferi ve oto aktarım pilotu gibi aktif özellikleri hızlıca çalıştırın. Siz sadece rapor çekerken, arkada çalışan yazılım bütün görevleri tek tek bitirsin. Detaylı maaş pusulası, tarih bazında hareket raporu, fazla mesai hareketleri gibi işlevsel özellikleri “PDSK” yazılımıyla elde edin.

Tam olarak yönetilen magic pass 12658 parmak izi terminali: Sizin için tasarlanan 12658 cihazıyla, personel takip olayları ve veri analizi seçenekleri oldukça kabiliyetli biçimde ilerler. Büyük yönetim kolaylıkları ve olay izleme hizmetiyle reaktif, hareket kayıtları odaklı hizmetler oluşturun. İnsan kaynaklarındaki çalışanlarızın, daha güçlü yazılımlarla birlikte çalışmasını ve izlemesini sağlayın. Birden fazla magic pass 12658 cihazından gelen veriyi genel olaylarda hareket kayıtları, mantıksal veri akışlarından yararlanarak daha zengin raporlar oluşturun.

Hareket temelli ve masaüstü üzerindeki hizmetleri sunmak için magic pass 12658’i kullanın. Tek bir sistem üzerinden herhangi bir ek ücret ödemeden sahip olabileceğiniz hedef cihazlar üstündeki veriyi tüm hareketleri, görmenizi sağlayan magic pass ile 12658 farklı personele kadar yönetin parmak izi yönetimi.
Kullanım hizmetlerini basitleştirin, yüksek kullanılabilirlik katan “12658” cihazı sayesinde sihirli yani magic pass parmak izi işlevini tanıtın. Büyük ölçekte performans ve dinamik geliştirme için tasarlanmış 12658 farklı parmak izi kayıt oluşturma tekniğini altyapınıza gömün.

İş akışlarına daha iyi odaklanmanıza izin veren yapılara olanaklar sağlayın. Hareket teslimin basitleştiren ve 12658 parmak izi sistemi adı altında geçen perosnel takip yönetimi platformu. Hareket sürecinin yanı sıra hareket kayıtları ilişkili çalışanların maliyeti ve gecikme saatlerini ortadan kaldırın. Her çalışanınız iş giriş saatinde, yerinde, masasında, cihazlarının başında olsun ve 12658 parmak izi tarafına parmağını tanıtsın. Kişiselleştirilebilir menü zenginliğiyle istediğiniz arkaplan resmini, işyerinize özel logonuzu yükleyin. USB arayüzü sayesinde geliştirilebilir, firmware desteği ve hizmet bütünü sunan 12658 parmak izi güçlü bir tercih olacaktır.

ZKTeco magic pass Personel Takip Sistemleri
Gelişmiş Parmak İzli Personel Takip Terminali X628C 12658

12658 farklı ideal parmak izi okuyucu senaryosu

Evet doğru duydunuz, size özel ideal parmak izi okuyucu senaryolarını, vardiyalarını, saatlerini ve tarihlerini oluşturabildiğiniz yaklaşık 12658 farklı sütun doldurma yeri. İstediğiniz kadar tanımlama yapın ve düzenleyin. SQL veritabanı kullanan yazılımlarımız tam anlamıyla ölçeklendirilebilir, senaryolar bütünlüğüne izin verir.
Güvenilir parmak izi okuyucu senaryolarını ilgilendiğiniz değişiklikler için neredeyse gerçek zamanlı hareket bildirimleri ve parmak izi verileri alırken, dinamik olarak geniş bir bilgiye sahip olun. Reaktif raporlama aracılığıyla, garantili hareket teslimi ve üst düzey kullanılabilirlik kapasitelerine daha iyi, daha üstün biçimde parmak izi sistemi 12658 ile oluşturun.

Sınırsız olay kavrama ve magic pass marka ürünleri eşleştirin

ZKSoftware bünyesinde tutulan magic pass marka ürünleri tek çatı altında toplayın ve ZKTeco geliştirme gücüyle birlikte tasarlayın. Donanım bakımından Dünya lideri konumunda olan ZKTeco, magic pass marka ürünleri üretir ve Türkiye pazarına hazırlar. Geçmişten, geleceğe tam teknoloji odaklı çözümler sağlayan ZKTeco, pazar payını artıran firmalara oem ürün desteği sağlar. Magic pass marka ürünler ile taze ve yeni pdsk bütününe tanık olun. İlgili olduğunuz personeli yönetirken size sunulan farklı markalı ürünleri ya da magic pass adı altında verilen ürünler aslında ZKTeco tedarik zincirinde verilir. Dinamik programlama ve firmware bütünüyle hazır ve aktif edilen marka detaylı ürünleri magic pass platformuna taşıyın. Hareket teslimi gücü ve kullanılabilirliğine sahip daha iyi, daha güvenilir uygulama bütünü.

zksoftware  ve magic pass pdks yazılımı otomasyonu yakalayın

Yeniliklere odaklanın – magic pass etkisi

Birden fazla personel parmak izi okuyucusu veri olay görüntülemesini ve hedefini bağlayarak daha zengin hareket raporları geliştirin. Yaptığınız senaryolar bütününde, iş gücünüz, özel hareket raporlarının yanı sıra hemen hemen tüm ZKSoftware, ZKFlex hizmetleri tarafından alınır. Yani alınan verilerle, maaş hesaplama, giriş-çıkış görüntüleme gibi kritik verileri elinizin altında tutabilirsiniz.Tamamen yönetilen hareket teslimi, akıllı filtrasyon ve aynı anda birden fazla uygulamayı ya da istemciyi çalıştırma ve e-mail yoluyla rapor gönderebilme altyapısı. Büyük iş sorunlarınıza odaklanmanıza yardımcı olan ve olanak tanıyan parmak izi okuyucusu cihazları bütünü. Magic pass ürün marketi ve pazarı bakımından sağladığı marka çeşitliliğini yakından görün.

Teknoloji kapasiteleri ve magic pass marka ürünler

Magic pass marka ürünler gamı bakımından pazar payını ve pazar tedarik zincirini hafta içi ya da haftasonu çalışarak sihirli geçişlere tam anlamıyla yönetir. Çalışanlarınızın vardiyaları fark etmeksizin tercih ettiğiniz sistematik tanımlamaları ve konfigürasyonları bir çatı altında birleştirin. Parmak izi okuyucu sistemlerine, parmak basmayı unutan personelin yerine elle hareket kayıtı girebilir ve düzenlersiniz.

Akışkan ve yoğun insan trafiği

İşyeriniz ne kadar kalabalık olursa olsun, kullanılabilirlik bakımından zengin olan WEB-PDKS, PDSK ve kartlı geçiş sistemleri ile daha garantili güvenilir geçişlere hizmet edin. Kazancınızı iki veya üç katına yakın zamanda katlayın, düşük güç tüketimini sahiplenen magic pass ve magic face ürünleri ile marka bakımından zenginlikleri takdir edin. Bütün senaryolara göre uyumlu olan WEB PDKS yazılımlarımız ile ZKBiosecurity buluşması.

ZKBiosecurity web pdks

ZKTeco ZKBiosecurity gerçek WEB PDKS sistemi, yazılım ya da donanım farkını ortadan kaldıran güçlü tanımlanabilir cihazlar kitlesine hükmeder. WEB üzerinden cloud odaklı pdsk ihtiyaçlarınızı gideren ve pdks sistemi gibi depolama kapsayıcılarıyla çalışan aktif zaman sistemleri. Sorunsuz bir işlev için hareket kaydı çekmek adına kullanabilirsiniz.

Otomasyonu size getiren işletme güvenliği ve personel takibi platformlarını basitleştirmenizi sağlar. ZKbiosecurity gerçek web pdks örnekleriyle, çalışanlarınız güvende tüm modülleriyle daha da güvende. Olay senaryolarını, hareket kayıtlarını, canlı izleme özelliklerini yapılandırmanın kolay ve uyumlu olup olmadığını otomatik denetleyen, kendini test eden yazılım hizmeti.

Hareket kayıtları otomasyonuyla parmak izli ve kartlı pdks ürünlerini tedarik zincirinize ekleyin. Otomasyon gücü, günlük işlerinizi hızlandırmanızı, parmak izli cihazları veya tam yönetilen 13.56 mhz-proximity kartlı pdks uygulamalarını basitleştirmenizi sağlar. Örneğin; gün içinde bütün personeliniz giriş ve çıkış yapma işlemlerini tamamladı ve gün bitiminde veri çekmek istiyorsunuz bunu otomatik tamamlayan tarih aralıkları girin. Sizin yerinize çalışan pdks otomasyon zinciriyle birlikte rahatlığı keşfedin.

zksoftware çoklu istemci desteği

Parmak izli ve kartlı pdks güçlü işlevleri

Uygulama tümleştirme bakımından da cihaz ekleme yanı sıra parmak izli ortamlara tanımlama veya kartlı olarak çoklu doğrulamayı sıkılaştırın. Pdks uygulamanızın hareket verilerini parmak izli ya da kartlı olarak çeşitlendirerek çekin. Gün sonunda rahat edebileceğiniz tarih saat formatlı raporlar oluşsun. Ayrıca parmak izli kaliteli magic pass ürün gamı ve kartlı pdks markalı hizmet cihazlarını terminal bazında aktifleştirin.

Hangi cihazdan veri almanız gerekirse onu çalıştırın isterseniz parmak izli ve kartlı pdks veya şifreli olsun. Olay sahnelerini, senaryolarını, vardiya bazında oluşturun. Departmanlara, bölümlere ve diğer kodlara(sizin belirlediğiniz işletmeye özel açıklamalar) ile yapılandırın ve özel senaryoları kullanın. Tek merkezi noktadan hem kartlı pdks yapabilir hemde parmak izli çoklu doğrulama güvenliğini elde edebilen kullanıcılar tanıtın. Evet, kullanıcılarınız yani çalışanlarınız birden fazla doğrulama metoduyla işletme giriş-çıkışlarını sürdürebilir.

zksoftware canlı destek ve hizmet ile sizin yanınızda.

Daha fazla bilgi için lütfen parmak izli ve kartlı pdks makalemizi inceleyin.

Sizi arayalım

Çeşitli ürünlerimizin olduğu, ZKSoftware, ZKTeco, magic pass gibi aktif olarak kullanılan zaman kontrol sistem ağına sahip olun. Tam yönetilebilir personel sistemi hizmetlerini dakikalar içinde çalıştırabilmeniz an meselesi.

Fiyatlandırma bilgisi alın.

Dökümanlar ve sdk dosyalarımıza buradan erişebilirsiniz.