Kartlı PDKS Sistemi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Kartlı PDKS Sistemi

ZKSoftware bünyesinde bulunan kartlı pdks cihazları ve yazılımları kuruluşunuza gereken güvenlik önlemini sağlarken, giriş-çıkış personel takip görevlerini hızlıca yerine getirmenizde destek olur.

Kartlı PDKS Platformu

Personelinizi güvenli takip edin, hareket kayıtlarını cihaz üzerinden yazılıma aktarın ve entegre cihaz yönetimi menüsünden istediğiniz kartlı pdks ürünlerimizden yararlanarak kuruluşunuz içindeki çalışanların giriş çıkışlarını takip altına alın.


Çalışanların takibi

Personelin takibi, pdks, access, yemekhane gibi işlevsel modül çeşitliliği ile yerleşik çalışma takibi özelliklerini daha hızlı kullanın ve etkileşim katın. Personel devam kontrol sistemi kartlı cihazlar yardımıyla turnike sistemlerine entegre edilebilir. 

Üretkenliği artırın

ZKSoftware Kartlı geçiş, personel takip unsurlarını en kuvvetli biçimde kullanarak çalışanlarınızı doğru veri akışıyla kontrol etmeniz için analiz verilerini çıkarır. Hareket kayıtlarını hızlı ve etkili biçimde takip edin. Devamsızlıkları ve gecikmeleri sonlandırın.

Risk seviyesini kaldırın

Yazılımın kolay ve anlaşılır arayüzü, kesintisiz süreklilik katıcı iş yükünü azaltan seçenekleriyle güçlü ve güvenlik seviyesi en üst düzeyde risk oluşturmayan altyapılar ile kullanır.

"Tüm personelin takibini altyapısının hızlıca tamamlandığı ZKSoftware kartlı geçiş sistemi ile yapıyoruz. Personel yönetimi, giriş çıkış takibi ve raporlama konusunda hiç endişelenmiyorum. Her şey raporlarda mevcut. İstemci bağlantısıyla istediğim yerden erişebiliyorum. Hizmet kalitesi inanılmaz hızlı ve güvenli."
zksoftware kartlı geçiş üretas
Hilmi Fahrikan
Üretas Hayvancılık BT Yöneticisi

Merkezi kartlı geçiş yönetimi daha verimli

ZKSoftware Access geçiş kontrol, kartlı geçiş cihazları, turnike sistemleri ve genel yönetim merkezi üstünden personel takip kolaylıklarını tecrübe edin. Daha hızlı hareket yönetimi, verilerin akışının oldukça basit olması ve bekleme olmadan rapor alma basitliğini elinizde tutun. Karmaşık fakat bir o kadar da kullanıcı dostu yönetim sistemi üstünden kontrol panelleri, bağımsız kartlı geçiş sistemleri üstünde kapıları yönetin. Erişim izinlerini kısıtlayın veya access geçiş seviyelerini belirleyin.

Kişilerin sabah işe geldiklerinde veya vardiyalarına başladıklarında kartlı geçiş cihazı üstünde yaptıkları kolay kart okutma hareketiyle giriş bilgileri kayıt altına alınarak veritabanı tarafından yazılıma aktarılır.

Daha akıcı personel geçişi

ZKSoftware personel takip kartlı geçiş ürünleri; kullanıcıların vakit kaybetmeden 1sn. altında geçiş hızını sunarak kapılara erişimleri üstün akıcılıkla sergiler. 

 

ZKSoftware yönetim paneli

Access geçiş kontrol paneli yardımıyla yapılan kapıları uzaktan kontrol etme ve panele bağlantılı RS485 slave okuyucular kurulum yapıldıkları kapıları manyetik veya selenoid kilitler yardımıyla kilitleme avantajını verir. Yangın senaryoları oluşturabilir, kısıtlama getirebilir 

Üretkenliği artırın

ZKSoftware kartlı geçiş, personel takip yazılımı, access kontrol gibi güçlü sistemlerle çalışanları aradığınız analiz metotlarıyla bilgi akışına çevirin. Her giriş ve çıkış bilgisini detaylı biçimde görüntüleyin.

Kuruluşunuzun geleceğine yatırım

Ortak yönetim platformları tek nokta üstünden merkezi kurulum ve personel takip gibi departman, bölüm, kapı bazlı raporlar çekin. Sorumlu olduğunuz alanları filtreleyin ve personelleri belirleyin. En üstün veri alışveriş seçeneklerini otomatik olarak kullanırken, kartlı geçiş cihazları ile mülkünüzün güvenliğini son teknolojik elementlerle artırın. Bu sayede, bir çalışan erişime kısıtlı kapılara giriş yapmaya çalıştığında izinsiz adım atmasının önüne geçin. Sizin endişelenmenize yol açmayan artırılmış güvenlik seviyeleriyle,  daha önemli işlere odaklanın.

Verilere %50 daha hızlı ulaşın, görüntüleyin, insan kaynakları yönetim tarafında zaman kaybetmeden personelinize maaş ve giriş çıkış takip seçeneklerini eşleştirin. Öncelik gibi kartlı geçiş cihazı (Access control) kullanan kapı kontrol noktalarında, kişilerin girişlerini belirlemek departman bazında yetkilendirmeleri yaparak, istediğiniz saat aralıklarında kısıtlamalar getirebilirsiniz. En yüksek öncelikli kapılara sadece yönetim katındaki kişilerin girmesini tercihler arasından ayarlayabilir veya 24 saat erişime kapalı olarak hazırlarsınız. Yeni kart okuma modülleriyle donatılan ZKSoftware kartlı geçiş cihazları, yüksek kapasite kişi kayıt etme ve hareket kayıt tutma boyutlarını da beraberinde getiriyor. 

Vakit kaybetmeden üstün erişim kontrol geçiş sistemlerini dakikalar içinde kurun ve çalıştırın. ZKSoftware teknik destek hizmetleri sizin altyapınızı oluştursun ve çalıştırmanıza yardım etsin. Denetimli serbestlik geçişlerini esnek biçimde tamamlayın.

kartlı ve şifreli personel devam kontrol sistemi

Kartlı Geçiş PDKS

SCR serisi kartlı geçiş sistemi ürünleriyle, 30.000 kart kapasitesi yüksek personel akışını garanti altına alır. Veri aktarım platformu aşamasında 50.000 log tutma gücü, günlük hareket kayıtlarını takılmadan süreklilik katarak bitirin. Otomatik akışları hazırlayın, organizasyon tarafındaki her bir kişinin otomatik olarak veri aktarımını yaparken, canlı-izleme kısmından kimlerin işletme içinde bulunduğunu öğrenin.

SCR100 hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kartlı pdks sistemleri başlıca özellikleri

 • Online haberleşme modlarıyla iletişimlerini devam ettiren kartlı geçiş pdks sistemleri. Bilgisayar tarafına kurulu olan yazılım ile kontrol paneli görevini sürdürürken, belirli aralıklarda veri akışını yapar ve kişilerin hareket bilgilerini çekerler. 
 • Access control panelini izleyen kişilerin canlı-izleme bölümünde en son kimin giriş yaptığını takip edin.
 • Kartlı geçiş cihazlarına kart okutulduğunda genellikle bu özellik devreye girer ve cihaz sunucuya hareket verisini otomatik olarak gönderir. 
 • Anında sağlanan analiz verileri, giriş çıkış hareketleri, kart okutma saatleri, isim soyisim bilgisi, tarih verileri oluşturulduğu gibi yazılıma client olarak bağlanan herkes için daha hızlı ve daha güçlü hale getirmek amacıyla kontrol paneli hizmetlerinden faydalanın.
 •  Verilerinizi koruyan güvenlik paketleri ZKSoftware Yazılım sistemleri olarak bütünleşik güvenlik özelliklerini beraberinde getirir. 
 • Teknoloji odaklı geliştirdiğimiz kartlı geçiş cihazları ve yazılımları kesintiler olmadan işletmelerin kapıları kontrol altında tutmasına ve serbest bırakmasını içinde destekler.
 •  Sorunsuz entegrasyonu sağlamanız için dizayn edilen altyapı özellikleri, Kart okuyucu pdks cihazları araçlarına anında bağlantıyı kurabilirsiniz.
 • Daha fazla iş gücü oluşturmanıza ve risk olmadan mülkünüzü korumaya devam edebilirsiniz.
 •  Güvenlik güçlü veri aktarım sistemi altyapısı içinde sunulmaktadır. Erişim noktaları BT yetkilileri tarafından daha rahat ayarlanır, access geçiş kontrol uygulanan alanlar aktif biçimde yönetiminiz altında tutun.

Turnike kartlı geçiş kontrol sistemleri

ZKSoftware turnike kartlı geçiş kontrol ürünleri gelişmiş güvenlik ayarlarının yanı sıra sistemleri tek bir çatı altında toplamanıza ve entegre ederek kullanmanıza olanak verir. Kartlı geçiş pdks ve access; cihazlarını özel altyapınıza dahil ederken çoklu-doğrulama modlarıyla bütün imkanları değerlendirin. Eğer isterseniz kartlı doğrulamanın yanında şifreli geçiş modlarını dahil ederek anti-passback, kısıtlı erişim özelliklerinin yardımını alın.

tripod turnike kartlı pdks ve geçiş sistemi

İş gücünüzü artırın ve maliyetleri azaltın

Kuruluşlar işletme bazındaki personelini yönetmek için ciddi miktarda harcamalar yapıyor. Günlük giriş çıkış personel takip işlerini analiz etmek, maaşları vermek ve access geçiş kontrol sistemlerini entegre edip uygulamak zaman ve maliyet artırabilir. Farklı uygulamaları tek bir işi yapmak için kullanan işletmeler geleneksel kağıt-kalem veya kayıt rehberine yazdıkları elle giriş işlemleri, pahalı personel takip cihazları ve yazılımlarını geride bırakın. Çok fazla güvenlik açığına sahip, zaman hırsızlığına yol açabilen ve işvereni kandırmaya açık olan sistemler güveni ve kazancı sarsabilir. Bu bahsedilen açıkların önüne geçebilmek için bilgisayar tabanlı iş gücü takip ve giriş çıkış kontrol yazılımlarımızı tercih edebilirsiniz. Biyometrik veya kartlı geçiş ürünlerimiz güvenilirlik seviyenizin kalitesini oluştururken, üstün takip imkanlarını da sağlar. 

En önemli kritik yönetim unsurları arasında gelen iş gücü takibi, organize etme olanaklarını daha aktif ve verimli olarak kuruluş içinde uygulayın. 

Neden ZKSoftware kartlı geçiş pdks sistemleri tercih edilmeli?

 ZKSoftware kartlı geçiş sistemleri bilgisayar tabanlı erişim geçiş kontrol ve personel takip kolaylığı sunan entegre edilebilir iş gücü yönetim sistemi olarak bilinir. Kullanıcıların birden fazla lokasyon üzerinden merkez sunuculara bağlanıp hareket raporlarını görüntüleme işlevini sağlar. Birden fazla cihazı sisteminize bağlayabilir tüm ofislerinizi takip edebilirsiniz. Taleplerinize yönelik geliştirdiğimiz pdks yazılımları tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geri bildirimler doğrultusunda hazırlandı. 
Kartlı geçiş sistemlerine ve cihazlarına ait en önemli 5 özellik aşağıda paylaşılmıştır:

 

 1.   En büyük sorun olan zaman hırsızlığı probleminin önüne geçin
 2. Kuruluşunuzun çalışanlarını daha iyi takip ederek üretimi iki katına çıkarın
 3. Yönetimsel ve insan kaynakları odaklı kaynakları daha iyi kullanın
 4. Maaş hesaplama sorunlarının önüne geçin
 5. Çeşitli raporlama seçenekleri ve özel tasarlanabilir raporlar ile personel takip kolaylığına tanık olun

Personel takip sistemleri ve kartlı geçiş ürünleri hayatınızı kolaylaştıracak çözümleri getiriyor. İş gücünüzü artıran, personelinizi anında takip etmenize olanak veren aynı zamanda giriş çıkışları daha kontrollü ve güvenli hale getirebilecek sistemleri devreye alın ve kullanın. ZKSoftware kartlı geçiş pdks ile sofistike erişim kontrol çözümleri, en yüksek verimlilik seviyeleri ile birleşerek firmanızın olmazsa olmazı haline geliyor. Maksimum verimlilik elinizin altında olsun.

ZKguard bekçi tur ürünlerini incele >