Kartlı Geçiş Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

kartlı geçiş kontrol sistemi zksoftware f16

Erişim geçiş kontrol, access denetimi ve benzeri alanlarda kontrol işlemlerinin kullanıcı ya da cihaz tarafından kartlı geçiş sağlanarak tamamlanması için uygulanan sistemleri görüntüleyin. Kısa sürede kurulumu tamamlar ve aktif hale getirirsiniz. Denetimli zaman kontrol, kartlı geçiş sistemleri gibi üst düzey erişim paketlerini çalıştırın. Dakikalar içinde aktif edilen güvenlik protokolünüzü hemen her işletme genelinde fiziksel korumaya çevirin.

Geçiş kontrol sistemleri güvenilir biçimde yönetilmenin yanı sıra, büyük ihtiyaçları gidermek amacıyla modern zamanın en önemli güvenlik hizmetleri arasına girmiştir. Fiziksel güvenliğin en üst düzeyde olmasını hedefleyen, eşi benzeri bulunmayan performanslarda canlı izleme ve denetleme gibi seçenekleri isteyen kullanıcılara özel tasarlanmış hizmetleri görüntüleyin. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen ve zamanın ötesindeki buluşlara öncülük eden ZKSoftware Ar-ge Departmanı tarafından yürütülen projeleri elde edin.

Her işletmede olduğu gibi, bütün güvenlik tercihlerini değerlendiren, mülk koruması, fiziki erişim noktaları kısıtlamaları gibi işlevselliğini koruyabilen kartlı geçiş kontrol sistemleri tercih edilebilir. Yeni nesil kartlı geçiş kontrol sistemleri tam anlamıyla son zamanlarda artış gösteren güvenlik açıklarının kapatılmasına önemli rol oynuyor. Edinilmesi bakımından ZKSoftware bünyesinde bulunan kartlı geçiş kontrol sistemleri uygun fiyatlarla kullanıcılarını buluyor.

Canlı izleme ve kartlı geçiş olanakları

İsteklere göre şekillenebilen, tasarım açısından büyük yaygınlık sağlayan yazılım bütünlerimizle kesintisiz iletişim ve haberleşme protokolünü TCP/IP üzerinden sağlayın. Cihazlarınız yazılım arayüzüne istediğiniz hareket verisini istediğiniz yoğunlukta ve sıklıkta aktarsın. Siz sadece raporlama bölümünden incelemeleri gerçekleştirirken bütün yükü yazılım karşılar. Vakit kazandırmak için tasarlanmış kartlı geçiş kontrol sistemleri mükemmel ve eşi benzeri olmayan tarzda geçiş yükleri sürecini iyileştirir.

ZKSoftware kartlı geçiş kontrol ürünleri, birden fazla kartlı geçiş cihazı sistemlerini oluşturma ve veri çekme adımlarını yürütmenizi sağlayan ve aynı zamanda erişim verilen kapıların denetimini daha sıkı biçimde tamamlamanıza olanak veren donanım ve yazılım bütünüdür. Kartlı geçiş sistemini kullanarak ZKSoftware Access, ZKAccess ve ZKbiosecurity gibi yazılım hizmetlerini bir araya getiren işlem akışlarını aktif edersiniz. Personel devam kontrol sistemleri bakımından gelişmiş yer edinen kartlı geçiş teknolojisi her alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcılarımızdan aldığımız yorumlara göre ve geri bildirimler doğrultusunda daha güçlü kartlı geçiş çözümleri üretmeyi başarıyoruz.

Güvenlik yetkilendirmesini artırın

ZKSoftware kartlı geçiş kontrol sistemleri, uygulamanızın işlem akışlarını hızlandırırken, veri aktarım ve canlı izleme gibi işlevsel terimleri kısa sürede tamamlamasına izin veriyor. Geçiş kontrol sistemlerinizin kartlı geçiş cihazları bütünlüğünde kapıları yönetirken erişim hattınızı olumsuz etkilemeden devamlılığını sağlaması için çalışıyor.

Ölçeklenebilir seviyelerde, hem gelişmiş geçiş kontrol etkileşim ayarlarını ayarlayabilir aynı zamanda kartlı geçiş kontrol sistemleri bütünlüğünü bozmadan devam takip özelliklerini de barındırın. Canlı izleme, kapı açma gibi işlevleri otomatikleştirin yetkilendirdiğiniz kapılardan departman bazında kartlı geçiş kontrol yapılması artık çok kolay.

Detaylı raporlama çeşitleri hem girişlerinizi görüntülemenizi hemde hangi kapılardan kimlerin geçtiğini görebileceğiniz eşsiz veri aktarım platformlarına ev sahipliği yapın. Eskisinden daha güçlü, daha stabil ve yüksek performans elementlerin birleşimini gözlemleyin. Daha iyi etkileşim oranlarını görüntülemenin yanı sıra, personelinizin hangi kapılara erişim hakkı olduğunu denetleyin. Pansiyon, spor salonu, ziyaretçi takip sistemi, erişim alanlarınızı kısıtlayabilir veya erişime açabilir. Tamamen sizin tercihinize göre değişkenlik gösterebilir.

Kartlı geçiş kontrol sistemi ile modernleştiren işlevsellik

Yeni nesil kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları işletmenizin güvenlik seviyelerini ileri düzeye taşırken, işlevsellik katar ve size daha modernleştirilmiş teknolojiler barındırmanız için her türlü kolaylığı verir. ZKSoftware kartlı geçiş kontrol sistemi ile geçiş yönetim mantığı, ölçeklenebilir özellikler, hatalı hareketleri görüntüleme, ziyaretçi takip ve yeniden yetkilendirme için ekstra işlem yapmadan yazılım üzerinden tüm seçenekleri kullanın. Access kontrol taleplerinize her türlü yanıtı vermek için tasarlanan ZKSoftware kartlı geçiş sistemi ürünlerini şimdi elde edebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi

Geçiş kontrol ürünlerimizi inceleyin.

Ticari sitemize göz atın.

ZKGuard güvenlik yönetimi platformları hakkında bilgi sahibi olun.

 

Çağrı merkezimiz üzerinden ZKSoftware iletişim birimlerine ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi almanız mümkün.