Kart basma saatleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
sc403 kart basma saati

ZKSoftware kart basma saatleri, üstün işlevsel özelliklerinin yanı sıra oldukça basit işleyiş tarzlarıyla, küçük veya orta çaplı kuruluşların tercih edebileceği klasik personel takip cihazları kategorisine girmektedir. Bunun sebebi ise; kullanım şekilleri, eskiyi unutmayan tarzı ve üst düzey materyaller uygulanarak yeniden üretilmiş olması.

Personelin giriş çıkışlarını, işçilerin çalışma saatlerine göre ayarlayabildiğiniz kart basma saatleri ile her şeyi saniyeler içinde uygulayın ve devreye alın. Ekonomik çözüm arayanlara, küçük işletmelerin girişleri ve çıkışlarını etkili biçimde hesaplaması için tasarlanan cihazları deneyin. 50 personele kadar kapasiteyi kullanan kart basma saati cihazları, çalışma sürelerini kolaylıkla hesaplayabilir ve okuttuğunuz fiziksel kartın üstüne işler. 50 farklı zaman kontrol kartını içinde barındırır. 50 farklı işçinin giriş ve çıkış saatlerini hesaplar. İş gücünüzü artıran güçlü, işlevsel, kullanımı çok basit olan kart basma saatleri çözümleri ile verimliliğiniz yükselir. Mola, yemek arası, çay saati gibi süreleri, çalışma saatinden düşmesini sağlayın.

Vardiyalara göre tasarlanabilir, dizayn edilebilir özellikler sayesinde ZKSoftware kart basma saatleri, aktifzaman kontrol seçeneklerinizi değerlendirmenize ve güçlü uygulama alanlarına göre hazırlamanızı sağlar. Günlük fazla mesaileri hesaplayabilen kapasitedeki cihazlar ile, personelin takibini klasik stilde sürdürülebilir yapıya çevirin. Haftalık fazla mesai hesaplama özelliğiyle, işçilerin günlük veya haftalık fark etmeden çalışmalarını doğru, stabil ve net biçimde kart basma saati üstünde görüntüleyin veya çıktısını alın.

kartlı ve şifreli personel devam kontrol sistemi

Otomasyon kart basma saatleri ile mümkün

Otomasyonu sağlamanız, kuruluşunuzun küçük veya orta çaplı olması değişkenlik göstermeden, hızlı, geliştirilebilir düzeyde hizmet kalitemizle mümkün. Size sağladığımız güçlü kart basma saatleri, kart okuyucular, belirlediğiniz giriş çıkış ayarlarına göre şekillenir. ZKSoftware bünyesinde mevcut olarak bulunan kart basma saatleri en büyük avantajı, okutulan fiziksel kartın ayarlamasını sistem üzerinde yapması. Kartı okurken, iç kısımda rahatlıkla ayarlama yapar ve sistemin doğru biçimde kartın bilgilerini doldurmasına izin verir. Kart okuma işlemi için oldukça hızlı (okuma ve ayarlama) sistemler kurun.

ZKSoftware Kart basma saatleri, ZKSoftware tarafından tüketicilere sunulan, eski tarzı tekrar yorumlayarak ürün kısmında entegrasyona izin verilen cihazlardır. Farklı renklerde sahip olabileceğiniz personel takip cihazları yelpazesiyle, işletmenize en uygun tasarım inceliklerine sahip modeli tercih edebilirsiniz. Kuruluşunuza gereken değeri verin ve kendinize de.

Uygun maliyetli sistemler

Maliyetlerinizi düşürmesi için tasarlanan cihazlar sayesinde, personelin giriş çıkış saatlerini kontrol altında tutarken %50 oranında verimlilik elde edin. Kart basma sistemleri, yeni nesil personel devam kontrol takip cihazlarının oluşmasında öncülük yapmış, pdks cihazlarıdır. Elegant tasarım şekilleri, beyaz veya piyano siyahı renklerinde gelen keskin hatlara sahip ürünler, daha akıcı ve estetik duruşa sahiptir. Kurulumu yapılan yerlere, güç kablosuyla bağlamak yeterli olacaktır. Ekstra bağlantı aparatı veya aksesuara ihtiyaç duymayan cihazlar ile maliyetinizi anında düşürün. En uygun fiyatlı kart basma saati cihaz ürün gamımız, personel takip sistemlerine olan bakış açınızı yenilesin.

Çeşitli saat formatlarını destekleyen cihazlar, askeri veya normal zaman formatlarıyla uyumlu çalışır. Programlaması çok basit olan sistem aynı zamanda duvara monte edilebilecek düzeyde montaj deliklerine de sahiptir. Ekranında bulunan LCD arka aydınlatma dizaynı sayesinde her şeyi düşük ışık ortamında bile rahat görmenizi sağlıyor. Firmanızın giriş saatlerini oluştururken, programlama aşamasında karşınıza sıkıntı çıkmasını önler.

Başlıca özellikleri

Personelinizin zaman hırsızlığı yaptığını düşünüyor ve değerli vaktinizi boşa harcaması büyük problem oluşturabilir. Klasik yöntemlerin aksine, kağıt ve kalemle girilen giriş çıkış hareketleri düzgün ve net bilgiyi her zaman vermez. Başka bir yöntem ise; excel spreadsheet üstünde tasarlanan ve hazırlanan çizelgeler olabilir. Herkesin girişlerini ve çıkış hareketlerini kendilerinin girdiği tablo aynı zamanda mola gibi hareket yoğunluğunu ölçebilir ve rapora dönüştürür.

 • Kart basma saatleri ile personelinizi hızlıca takip edin
 • Zaman ve paradan kazanç elde edin, hesaplamadan kaynaklanan vakit kaybını minimuma indirin
 • Veri aktarımı ve hesaplamasını otomatik olarak gerçekleştirin
 • Bilgisayarın hesaplamayı yapmasına izin verin, otomatik rapor tablolarını saniyeler içinde oluşturan yazılımlara güvenin
 • Elle girilen eski metotları geride bırakan yenilikçi işlevsellik ögelerine yoğunlaşın
 • İnsan kaynaklı hataları sıfıra indirin. Hesaplama konusunda detaylı olarak puantaj verileri oluşturan, maaş verme aşamasında size yardım eden çözümler
 • Güvenli kullanım alanlarına sahip kart basma saatleri, işlemlerinizi hemen gerçekleştirmeniz için yenilikler sağlar
 • Zaman hırsızlığını azaltın, personelin işe gelmediği zamanlarda arkadaşının yerine kart okutması gibi durumları ölçebilen, analitik veri çıkaran çözümler topluluğu
 • Üstünüzdeki yükü kaldırın. Personelinizin peşinden koşup imza toplamayı geride bırakın. Her personel sabah işe geldiklerinde kartını okutsun ve çalışmaya başlasın
 • Kişilerin maaş gününde, puantaj hesaplaması yapılarak ödemelerini hızlıca gerçekleştirin. Daha fazla otomasyon çözümleri, daha az baş ağrısı demektir. İşçilerinizin üzerindeki iş yükünü kaldırın, önemli projelere odaklanmasına izin verin
 • Uygun maliyetli kart basma saatleri en büyük avantajı arasında, en iyi performansı vermeleri, kağıt ve kalem yükünü ortadan kaldırmış olmaları

Yukarıda paylaşılan özelliklere ve daha fazlasına rahatça ulaşabileceğiniz kart basma saatleri ile, günlük vardiyaları hesaplayan otomatik raporlar çıkaran sistemleri entegre etmeniz artık çok kolay. Karşımıza çıkabilecek kağıt, kalem ikilisinden meydana gelen hata payını düşürün, etkisiz hale getirin ve kart basma saatine geçişi hemen yapın. Çalışanlarınızın hakkaniyetine geçmeden, doğru hesaplama yapan yazılımlara yönelin. Online olarak yönetim metotlarını tercih edin. Personelinizin kuruluşunuza olan güvenini artıran çözümlerle, güçlü, yönetilebilir ve esnek takip olanaklarını bir arada kullanmanız mümkün.

İnsan faktörünü ele aldığımızda herkesin hata yapabileceği ve bu personel takip sektöründeki gelişimlerde de insanların, bilgisayar tarafındaki hesaplamalara göre zayıf kalacağı bir gerçektir. Hızlı olarak erişebileceğiniz bilgisayar tabanlı veriler, güçlü analitik bilgi ekranı, devamsızlık raporları, fazla mesai, günlük puantaj, maaş hesaplama özellikleriyle bütün sorunları kökünden çözebilirsiniz.

 kart basma saatleri zksoftware ve magic pass pdks yazılımı otomasyonu yakalayın

Güçlü işlevsel kapasitedeki cihazlar

Eski tarz kağıt, kalemle yapılan hesaplamaları geride bırakın, online veya masaüstü yönetimsel çözümlere göre kendinizi ayarlayın ve personelinizin kaç saat çalıştığını net biçimde görüntüleyin. ZKSoftware kart basma, okutma saatleri ile her işlemi rahatlıkla yapmanız mümkün. Yüksek kapasiteli cihazlarımız bunu garanti altına almanızı sağlar.

Günlük iş gücünüzdeki kesintiler size ekstra maliyete neden olabilir. Bunu önlemek adına, personelin devamlılığını, zamanında işe gelmesi, projelerinize olan önemli yoğunluğun ve odağın sağlanması adına üretim kapasitesini artıran hizmetler bütünü. Bir işletmede eğer personeller çok fazla devamsızlık yapıyorsa, genel olarak işletmenin morali düşer, üretimi, geliştirmeyi tam anlamıyla sağlayamazsınız. Bu yüzden güçlü personel devam kontrol çözümlerini kullanarak, vakit kaybını, devamsızlığı etkisiz hale getirmeniz gerekebilir.

Kart basma saatleri ve maaş hesaplama

Maaş hesaplama, puantaj gibi işlemleri daha iyi yapabilirsiniz. Zaman, aynı zamanda kazandığınız parayı artırırken, çalışanlara verdiğiniz maaşı 5 kat daha iyi hesaplayan ve otomatik olarak oluşturabilen sistemler sayesinde günlük iş gücünüz azalır.

İşletmenizi daha hızlı büyütün. Çalışanların kuruluşunuza zamanında gelmesini sağlayın ve iş akışınızı etkili biçimde tamamlayın aynı zamanda projeleriniz askıda kalmasın. Güçlü kart basma saatleri çözümlerine şimdi yönelin ve karlı çıkın.

İşletmenizin projelerini daha hızlı bitirebilmek, motivasyonu yüksek seviyede tutmak ve zamanında maaş hesabı oluşturabilmek için tercihlerinizi doğru biçimde gerçekleştirin. Kart basma saatleri güvenle yönetimi ele almanızı, işletme personelinin size olan inancını yüksek tutarken, herhangi bir endişe yaşamadan günlük çalışmalarına devam etmelerini izleyin.

Kapsamlı kart basma saatleri çözümlerimize erişin ve sizin için en doğru cihazı bulun. Kurumsal düzeyde personel takip kapasitelerinden gelişmiş raporlamaya uzanan içeriklerde işinizle ilgili zorlukları çözümlememiz artık daha basit.

Sizinle iletişime geçelim.