Kapı şifreli geçiş sistemi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKSoftware Kapı şifreli geçiş sistemi

SC403 kapı kontrol ve şifreli geçiş sistemi ürünü

SC700 kartlı şifreli geçiş sistemi

Sizi hemen arayalım

ZKSoftware tarafında yaptığımız gelişimler, yeni nesil kapı kontrol cihazları ve şifreli geçiş sağlayan sistemi sizlere hazırlıyoruz. Günümüzün güvenlik ihtiyacı taleplerindeki artışlar tehlike arz eden fiziksel ortamında erişimin kontrollü yapılması gerektiğini biliyoruz. Kritik öneme sahip olan işletme yapılarının korunması ve denetimli olarak serbest geçişlere yer verilmesi gerekir. İşletmenin güvenliğini arıtracak yeni, koruma protokolü hazırlayan yazılımlar ve cihazlar oluşturmak artık bir mecburiyet haline geldi.

ZKSoftware kapı kontrol cihazları ve şifreli geçiş terminalleri bu ihtiyaçları son derece etkili olarak karşılamayı hedefliyor. Hizmetlerimiz arasında access kontrol kapı yönetim sistemleri, kullanım alanı olarak, hastaneler, hapishaneler, avmler, kamu alanları, holding ve plazalar aynı zamanda giriş kontrolün talep edildiği her yerde uygulanabilir.

Şirketlerin hassas verilerini koruması gerektiği ortamlara, belgeleri, evrakları, mülk güvenliğini hazır ederek çalıştırabilmesi için ihtiyacınız olan cihazları ve yazılımları oluşturmanıza destek olmak için tasarlandı. Şirketinizin geleceğini korumak, şekillendirmesine destek olmak ve güvenli gelişiminde en iyi çözümleri kullanmanıza ihtiyaç ve talep karşılama aşamasında yardım ediyoruz.

kapı kartlı ve şifreli geçiş sistemi kontrol cihazı sc700
Görsel | SC700 Kartlı Geçiş Cihazı

Gelişmiş altyapı çalışması

ZKSofware güvenlikli, güvenlik altyapısına göre ilerleyen kapı yönetim merkezi sistemi şifreli geçiş ve kartlı kontrol cihazlarıyla her türlü olağanüstü duruma karşı hazırlığınızı garanti eder. Sağlam bir koruma platformu üzerinde çalışan işletme güvenlik politikalarınız canlı-izleme olanakları, anlık raporlama ve hareket takip gibi işlevselliği gelişmiş düzeyde elde etmenizi sağlar. ZKSoftware, personelinizi, parmak izli geçiş noktalarınızı ve sistemin genelinde kartlı aynı zamanda şifreli terminal yapısıyla temin eder.

Temel avantajlar

  1. Kişiler hem şifreli hem kartlı olarak giriş yapabilir
  2. Kapıları canlı-izleme ekranından takip edin
  3. Raporlama seçeneklerine ulaşın ve devamsızlıkları görüntüleyin
  4. Askeri materyaller kullanılarak üretilmiş yüksek kapasite donanımlar
  5. Hızlı veri transferini son teknoloji cihazlarla deneyimlemenize izin verir
  6. Cihazları yazılım arayüzüne eklediğinizde görsel doğrulama yapabilirsiniz
  7. Kişi diğer doğrulama metodlarını yapamadığında ekstra olarak PIN-password erişimini sağlar

Kapı genelinde sağladığınız, ZKBiosecurity, access geçiş kontrol, ZKFlex Access yazılımı merkezi yönetim ar-ge hizmetleri gibi işletmelere entegrasyona izin verir. En geniş global anlamda verimliliği yüksek düzeye çıkarılmış uygulamalara sahip olan ZKSoftware access verilerinizi anlık olarak yazılıma aktarır ve giriş çıkışlara ulaşmanızı sağlar. Her noktadaki cihazla çalışmanıza izin veren Geniş ağ bağlantısı (WAN) hizmeti genelini kapsayan sistem, bütün ofislerinizi ve şubelerinizin denetimini yapar.

Yazılımlarımız, cihazlarımız ile işletmenizin güvenliğine attığınız adımı hızlandırın. Gelişmiş hızda bağlantı kurma kapasiteleri, çoklu yazılım istemcileriyle çalışma prensibi, personelin erişim seviyelerini kapsamlı biçimde ayarlama olanaklarını değerlendirin. Size her türlü işlemsel kolaylığı verebilecek kapasitede tasarlanan PDKS, access geçiş kontrol, asansör yetkilendirme paneli sistemleri ve daha fazlasıyla bir arada ortamlar kurabilir aktif hale getirirsiniz.

Güvenlik seviyeleri ve kapı için şifreli geçiş sistemi

ZKSoftware sizin güvenlik seviyenizi her zamankinden daha iyi duruma getirmek için önemli yenilikleri hazırlar. Bu sistemleri aktif ettiğiniz durumlarda özellikle access geçiş kontrol, personel devam kontrol sistemi ve kapı yönetim erişim hakkı tanıma şifreli geçiş terminali gibi ihtiyaçlarını karşılarsınız. Birden fazla cihazdan aynı anda veri çeken access control uygulamasını sorunsuz olarak çalıştırın. Sanal masaüstü bilgisayarlarınıza, windows işletim sistemi olan tüm sistemlere ve Windows server 2005 üstü işletim sistemlerine kurulumları gerçekleştirin. Tüm şifreli kapı geçiş kontrol terminallerinizi tek bir çatı altında uygulama tabanlı takip edin. Uzaktan yönetim hizmetiyle, yetkileri gönderin ve kapıyı elle açın.

iclock kartlı, şifreli parmak izli geçiş sistemi
Görsel | iClock680 Parmak izi, Şifre ve Kart Okuyucu

Dağıtma ve yönetme karmaşası yaşamanıza neden olucak bütün engelleri ortadan kaldıran kolay personel gönderme platformu. Üst düzey veri transferi arayüzüyle işletmenizde bulunan tüm personeli yetkilendirin giriş çıkış yetkisine sahip olsunlar. Turnike sistemi üstünde takılı olan kartlı ve şifreli geçiş sistemi ürünlerini dahil edin. Bütün yazılımlarımızı birkaç dakika içinde oluşturabilirsiniz. Hata oranı yaşamadan sizin yazılımınıza gönderilen giriş-çıkış takip verilerini puantaja çevirin ya da isterseniz sadece erişim kontrol uygulayın.

Size özel çözümlerimiz var

ZKSoftware ailesi olarak tüm çözüm partnerlerimize sunduğumuz gelişmiş ürünler ve hizmet kalitesini geri bildirimleriniz doğrultusunda her geçen gün daha da artırıyoruz.

Resmi Twitter Sayfamız @ZKSoftware_

Güçlü kartlı ve şifreli geçiş sistemi cihazları

Size en uygun cihazlarımızı Access Control, Personel devam kontrol sistemi (PDKS) başlıkları altında inceleyebilir ve daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mesai saatleri içinde size hizmet vermeye hazır profesyonel Satış & Destek ekibimizle iletişim halinde olun. Ücretsiz fiyat teklifi sağlanan pdks, access geçiş kontrol ve puantaj sistemi cihazları aynı zamanda uygulamaları için lütfen mail adresinizi paylaşın.

Ticari sitemizi ziyaret edin ve ZKSoftware kartlı geçiş cihazı ürünlerini hemen kullanmaya başlayın.