Kapı giriş sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Kapı giriş sistemleri

kapı giriş sistemleri zksoft

Kapı giriş sistemleri kontrol cihazları, sinyal özellikli kilitler ve elektrikli kilitlerle yapılan erişim denetleme geçiş kontrol uygulama bütününü kullanın.

Elektrikli kilitler > 

Satış ekibiyle iletişim kurun > 

Kapı kontrol giriş ürünleri

Kuruluşların, geçiş kontrol deneyimlerini, güvenlik seviyelerini artırıp ve ar-ge merkezi gibi lokasyonlarda yüksek mühendislerin taleplerini tam anlamıyla yerine getirmek için üretilen kapı giriş sistemleri cihazlarını kullanın. Access kapı kontrol cihaz ve yazılımlarını dahil edin tek çatı altında tüm cihazları kontrolünü gerçekleştirin. Karmaşık yapılarınızın, hassas odalarından, yüksek güvenlikli seviyeleri barındıran koruma bölgelerine kadar en küçük ayrıntıyı kilit altında tutun ve yetkiniz dahilinde erişimlere olanak sağlayın. Kapı giriş sistemleri, ZKSoftware bünyesindeki access geçiş kontrol, ZKFlex personel devamsızlık kontrol sistemi gibi yüksek performanslı yazılımları baz alır. Donanımsal anlamda, ZKTeco markası ve kendini kanıtlamış ZKSoftware kilitlerini kullanırsınız. Tüm özelliklere tek yerden erişim sağlayın ve daha fazlasına ölçeklendirme yapın. İlerde ekleme yaptığınız kilitlere ve kapı giriş sistemleri cihazlarını yazılıma ekleyin.

 

Çeşitli biyometrik okuyucular mevcuttur

Kapı giriş sistemleri kullanımını tam olarak entegre etmek için mutlaka parmak izi, yüz tanıma veya kartlı geçiş terminallerine ihtiyacınız olacaktır. Size en uygun fiyatlı, ölçeklenebilir ve hızlı doğrulama kapasitelerine sahip ürünlerimizi sunuyoruz. Yüksek kapasite insan akışını tek bir yerden veya farklı noktalardan kesintisiz gerçekleştirmeniz için tasarlandı. ZKTeco serisi parmak izi okuyucular, personel takip sistemleri, giriş çıkış izleme programları ve daha fazlasını ZKFlex altyapısıyla kullanırsınız. Kapı kontrol deneyimini en iyiye çıkarmak için elektrikli kilitleri de dahil edersiniz. Güvenliğin en kritik anlarda hata vermeden, 7/24 istediğiniz her an kontrolü tek tuşla yönetebileceğiniz ve detaylı raporlara erişim sağlayacağınız güçlü deneyim uygulamalarını elde edin. Teknolojik açıdan sürekli olarak yenilenen donanımlar ve yazılımlar birlikte olarak kararlılığını artırır. Kuruluşunuzun sahip olduğu lokasyonların güvenliğini en iyi seviyeye taşıyın ve zaman kaybetmeyin.

Kapı kontrol giriş sistemleri, Kuruluş çaplı güvenlik garantisi

Garantili olarak verilen ürünlerimizin tam anlamıyla, randımanlı çalıştığını söyleyebiliriz. Kesintisiz enerji yükleri üzerinden edilen cihazların mekanik aşınma ömürleri yıllar boyunca arıza vermeden devam etmeleriyle ünlüdür. ZKSoftware markası altında tedarik ettiğiniz tüm ürünlerimiz tam güçte performans sürdürme kararlılığına sahip olduklarından, sizi yarı yolda asla bırakmaz. Belirli kuruluş koruma görevlerinde, ZKsoftware biyometrik okuyucular kapı kontrol yazılımları eşliğinde en güçlü özellikleri tek kontrol mekanizmasıyla halletmenizi sağlar. Binlerce personelin geçiş yaptığı kapılara, turnikelere ve daha fazlasına giriş sistemi entegrasyonlarını sağlıklı biçimde tamamlayın.  Yüksek deneyim uygulamalarından, gelişmiş giriş kontrol çözümlerine kadar her sistemi şirketinize tanımlayabilir ve güvenlik çemberinizi artırmanızda size destek olabiliriz. Projelerinizde en uygun fiyatlı, güçlü ve güvenilir fiyat performans ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Zaman ve maliyet konusunda endişeniz olmadan size güvenilir çözümler sunmamıza izin verin. Fiyatlandırma bakımından sektörde bulunan diğer firmalara göre en uygun ücretlendirme garantisi ve performans kararlılığını getiriyoruz. En son teknoloji yazılım hizmetlerini barındırıyoruz.

 

Kapı giriş sistemleri başlıca avantajları

 • Geçiş kontrol uygulamanıza izin verir
 • Kontrol ettiğiniz kapılardan sadece belirli kişiler giriş yapar
 • Uygun maliyetli ve geliştirilebilir olması
 • ZKSoftware güvencesiyle yıllarca sorunsuz olarak kullanırsınız
 • Ekstra ücret ödemeden sahip olma imkanı
 • Canlı-izleme sistemi üzerinden tüm hareketleri takip edin
 • Giriş-çıkış parametrelerini kuruluşunuza göre değiştirin ve ekleyin
 • Detaylı raporlama
 • Otomatik e-posta gönderimi
 • Biyometrik okuyucular ile sorunsuz çalışma
 • ZKTeco marka ürünlerin kullanılmış olması

Sizi arayalım

Yazılımlarımız, kapı kontrol ünitelerimiz, panellerimiz ve okuyucularımız ile kuruluşunuza değer katalım. Güçlü personel devamsızlık takip sistemi çözümlerimiz her türlü işletmenin ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Kısa sürede bütün sistemleri kurabilir ve daha fazlasını elde edersiniz. İşletme maliyetlerinizi düşürün, şirketinizin güvenlik seviyelerini iki katına çıkarın ve hassas lokasyonların erişimine kısıtlama getirin.

Satış ekibiyle iletişim kurun >