Jetonlu Turnike Geçiş - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKSoftware Jetonlu Turnike Geçiş Ürünleri

zksoftware turnike sistemleri ile işletmenizin kurumsallık düzeyini artırın jetonlu turnike

Üst düzey güvenlik konusu açıldığında turnike sistemleri ile boy turnikeleri, jetonlu tripod turnike sistemi ilk başta akla gelen fiziki güvenlik önlemleri arasında en başta bilinmektedir. Kısıtlı alanlara access geçiş kontrol oranlarını limitlemek ve sadece belirlediğiniz alanlara erişimi sağlama açısından etkili çözümlerdir. Jetonlu turnikeyi geçmeden giriş yapılmak istenilen noktaya ulaşmak neredeyse imkansızdır. Jetonlu boy turnikeleri veya tripod turnike geçiş sistemleri ile bunu başarmanız oldukça kolay olmakla beraber, son zamanlarda artan güvenlik açıklarını kapatmak maksadıyla talepler yükselmiştir.

Jetonlu turnike sistemleri, boy turnikeleri sık olarak kullanıldığı alanlar arasında üst düzey güvenlik ihtiyacı aranan yerler, geçiş kısıtlama ve izinli girişlerin yüksek seviye protokoller sonucu sağlanacağı bölgeler başta gelir. Giriş ve çıkış alanlarını maksimum koruma sağlayın ve etkili çözümleri kuruluşunuza anında dahil edin. Otomatik kartlı geçiş turnike sistemleri, tripod turnike jetonlu ürünleri ile size yaygın ürün gamımızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin önde gelen güvenlik teknolojileri firması olarak akıllı tripod turnike sistemlerimizi sıkça kullanan firmalar, montaj ve devreye alma konusunda hizmetimizden yararlanıyor.

ZKSoftware turnike sistemleri çeşitleri

ZKSoftware güvenli geçiş kontrol turnike sistemleri, ZKGuard, Akıllı teknoloji geliştirme birimi olarak, girişlerde ve çıkış noktalarında en üst düzey hızlı geçiş turnikelerini tercih edenlerin yanındayız. Tripod düşen kol turnike modellerimiz size acil durum senaryolarında kolu aşağı bırakarak bulunduğunuz yerden rahatlıkla çıkmanızı sağlar. Normal çalışma mantığı ile tripod turnike sistemleri, eşi benzeri bulunmayan giriş ve çıkış kontrol fırsatını işletmenize kazandırır.

Jetonlu turnike versiyonları

Farklı çeşitlerde jetonlu turnike tripod modellerini anında devreye alıp işletmenize kurabileceğiniz gibi, önerilerimiz arasında farklı modeller de yer almaktadır. ZKSoftware üst düzey geçiş kontrol ve denetimli serbestlik altyapı uygulamaları altında geliştirilen projelere uyumlu turnike sistemleri oldukça dayanıklı materyallerden yapılmıştır.

Modern uygulamalar eşliğinde, geliştirilmesi, yaygınlaşması ve süreklilik katması daha kolay olan kompakt, bağımsız yapıda oluşturulan turnike geçiş ürünleri. Yazılım entegrasyonu hizmetleri, giriş kapıları, dağıtılmış kartlı geçiş cihazları ve halka açık alanlarda esnek olarak tercih edilebilen turnike modelleri içindeki yaygın teknolojik elementlerin geçiş kontrolünüzü sağlamasına izin verin. Böylelikle, geliştirilebilir ve daha esnek entegrasyonları kolayca oluşturabilirsiniz. Girişleri sıra oluşturmadan, hızlıca, stabil ve yüksek performans turnike kol dönme kalitesiyle, erişim kontrol açısından üstün verimlilik ve işletmenize kar oranı artıran çözümleri deneyin. Jetonlu turnike sistemleri tripod veya boy turnikesi olarak kullanıma açılabilir. Sizin tercihiniz doğrultusunda geliştirdiğimiz ve entegre ettiğimiz biyometrik okuyucular ya da kartlı geçiş cihaz sistemleri ile bütünleşik kullanın.

Yüksek kapasitede jeton alma envanteri işletmenizin kazancını ikiye katlarken, turnike sistemlerini sermayenize ilişkilendirme açısından vakit kaybetmeden basitçe yapabileceğinizi unutmayın. Ölçeklenebilir ve daha gelişmiş çözümleri kolayca oluşturabilirsiniz. Neredeyse her güvenlik ihtiyacı olan alanlara uygulama ve cihaz entegrasyonu sağlar.

Jetonlu Turnike Entegrasyonu

Spor salonları: Her türlü spor merkezi, boks, yoga, fitness, crossfit veya farklı kullanımlara sahip vücut geliştirme salonlarının girişlerine rahatlıkla entegre edebilirsiniz.

Yemekhane jetonlu turnike sistemi: Yemekhane giriş noktalarına rahatlıkla kurabilir, birden fazla turnike sistemiyle çoklu girişleri esnek biçimde devreye alır ve kazancınızı katlarsınız.

İnovasyon etkisi

ZKSoftware jetonlu turnike geçiş sistemi, turnikeler alanında inovasyon teknolojilerini dahil ederek üretilmiş para alımı yapan nadir ürünlerdendir. Büyük ölçüde size kazanç sağlayacağını ve müşterilerinizin gelir kaynaklarına yenisini rahatlıkla ekleyebileceğinizi unutmayın.

Jetonlu turnike geçiş sistemleri genellikle halka açık alanlara, umumi tuvaletlere, yüzme havuzlarına, ofislere, lunapark, eğlence merkezi gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır ve entegrasyonu oldukça basittir. Erişim kontrol olanaklarıyla mülkünüzü güvende tutmanız en büyük hakkınız. Bunun yanı sıra işletmenizin gelir kapısını daha büyük çözümlerimizle ikiye katlayabilir ve verimliliğinizi artırırsınız. Para kazancı olarak kullanabileceğiniz cihaz sayesinde ekstra olarak kaynaklara (insan) maaş vermenize gerek yok. Turnike sistemi kurulum yapıldıktan sonra size para kazandırmaya başlar.

Tutarı siz belirlersiniz. Kazancınızı, yani jetonlu turnikenin kaç TL ile çalışacağını seçmek sizin elinizde olsun. Belirlediğiniz para birimi kadar erişim kontrol uygulayın ve bunu ölçeklendirin. Sizin tercihlerinize göre şekillenebilen turnikeler, üst düzey geçiş kontrol ve erişim kısıtlama teknolojileri için kuruluş güvenliği senkronizasyonuna hazırlanın. Alışveriş merkezi sahibiyseniz veya umumi tuvalet işletiyorsanız, turnike sistemi jetonlu modülü ile kar oranınızı artırmak için büyük bir seçim olacaktır. Güvenli geçişe izin veren turnike sistemleri erişim kısıtlama ve belirli saat aralıklarında geçiş hakkı tanıma gibi detaylı seçenekleri barındırıyor.

Jetonlu turnike temel özellikler

  • Ödemeli giriş kontrol sistemi
  • Jeton kabul etme modülü birden fazla jeton türünü onaylayabilir. Programlama sonucu gerçekleştirilebilir
  • Herhangi para birimini kabul etmesi için ayarlaması yapılır
  • Ödeme tutarını siz belirleyin
  • Entegre sayaç ve sıfırlama modu
  • Kilitlenebilir jeton modülü
  • ZKSoftware tripod turnike ve boy turnikesi modellerine rahatlıkla entegre edin
  • Dış ortam kullanımı için uygun değildir. Fiş veya para üstü veremez

Hızlı geçiş ve ödeme turnikeleri

Devreye alma, geçiş uygulamaları ve hizmetleri ile halka açık alanlardaki belirlediğiniz noktalara turnike kurulumunu yaparak para kazanmaya başlayın. ZKSoftware turnike sistemleri jetonlu turnikeleri kartlı veya biyometrik cihazlara ihtiyaç duymadan birbirinden bağımsız jetonlu sistem modülleriyle tam olarak yönetilen bir access geçiş kontrol sistemidir. Kurulum aşamasında, ZKSoftware teknik destek ekibi tarafından sağlanan montaj hizmetinden yararlanabilir veya kendiniz devreye alıp entegrasyonu tamamlayın.

Personel erişim kontrol hizmeti

Personellerin, müşterilerin, çalışanların ya da yabancıların turnike sistemi üzerinde jeton bölümüne ödeme yaparak hizmetlerinizden yararlanmasını sağlayın. Güvenilir, tamamen yönetilen bir access geçiş kontrol çözümü olarak hayata geçirilen jetonlu turnikelerimiz işletmenizin en güçlü para akışını dakikalar içinde sağlasın. Günümüzde tripod turnikeler, boy turnikeler, vip geçiş turnikeleri, tüketicilerin kurumsal ihtiyaçlarına kadar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenlik, düşük gecikme süresi ve hızlı performans olanaklarını düşündüğümüzde kısıtlamalara yönelik taleplere karşılık verebilecek cihazların gün geçtikçe daha fazla talep doğrultusunda yaygın hale geldiği görülür.

ZKSoftware turnike montaj merkezlerinde jetonlu turnike modülü entegre edilerek, belirlediğiniz teslimat noktalarına hizmet kapsamı boyunca kargolanıp gönderilmesi gün içinde gerçekleşir.

Jetonlu geçiş kontrol sistemi turnikeleri para kazanma ve maliyet düşürme amacına yönelik geliştirilmiş ZKSoftware tripod turnike çözümüdür. Küçük bir alanda ve çok az enerji harcayarak yüksek performans sağlayan, kontrol noktalarınızı yüksek kapasitede geçiş hizmetleriyle donatan teknoloji servisine imkan verir.

ZKSoftware Turnike donanımlarının, yazılımlarının ve jetonlu ürünlerinin işletmeye uyumlu halde olması

ZKSoftware jetonlu turnike modelleri, access geçiş kontrol yazılımı, ziyaretçi takip ve tuvalet takip gibi modüler erişim bölümleri arasında yüksek, yönetimi kolay ve hızlı kontrol merkezi işlevselliğini kullanıcılara getiriyoruz. Son teknoloji ürünü akıllı geçiş yazılımlarımız yönetim kolaylıklarını bir araya getirir.

Geçiş kontrol turnikeleri

ZKSoftware tripod geçiş kontrol turnikeleri; üstün güvenliği, tehdit engelleme, izinsiz giriş, 1 TL ile çalışan, 50 kuruş ile çalışan veya esneklik kazandırılan işletme alanlarına uyumluluğu için devreye alınır. Umumi tuvalet, wc takip, fabrikalar, avm ler, tren istasyonları, metro istasyonları, uzun yol mola yerleri, ulaşım vb. sektörlerde kullanılabilir.

Geçiş erişim çözümleri için kısıtlama, altyapı kalitesi

ZKSoftware hızlı geçiş turnikeleri, tripod turnikeler kaliteli malzeme ve metal alaşım üstünde uygulanarak paslanmaz seviye kaplama ile hayata geçirildi. ZKSoftware’in jetonlu ve jetonsuz geçiş ürünlerini daha nitelikli hale getirerek kullanıcıların turnikeye dayalı sistemleri uygulamasını kolaylaştırmak için giriş ve çıkış noktalarına altyapı sağlar. ZKSoftware turnike sistemleri, erişim kısıtlama ziyaretçi ve takip modül çözümleriyle uygulamayı programlama, kontrol panel tarafından access canlı-izleme yapma gibi işlevsel ve bir o kadar da başlangıç seviye bilgilerle her işi bitirebilecek kapasitede kullanıcıların yanında. Bilgisayar bilgisi gerekmeden tak-çalıştır prensibiyle kullanabileceğiniz jetonlu model turnikelerin yanı sıra sofistike gelişmiş özellikler sunan BT yöneticileri tarafından sıklıkla tercih edilen üst düzey güvenlik turnikeler de mevcut.

Donanım ve yazılım alanlarındaki ZKSoftware uzmanlığını bir araya getiren jetonlu turnike ürünlerimiz, kartlı geçiş, yüz tanıma sistemleri ve pdks ürünleri ile işletmenizin tek noktadan tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Güvenilir, aktif, zaman tasarrufu veren, kontrol geçiş turnikeleri ve ekonomik akıllı jetonlu ürünleri altyapınızın tam anlamıyla birebir dağıtımında kritik önem taşır. ZKSoftware tripod turnikeler ve boy turnikeleri, yeni nesil akıllı teknoloji elementleriyle, firmware seçenekleri ve giriş-çıkış olanakları yeni yöntemleri kullanıyor.

Kuruluşunuza işlevsellik fonksiyonu sağlayarak, turnike geçiş güvenlik kapılarına, hangi kişilerin girdiğini görmenizi sağlayan kart okuyucular veya daha gelişmiş biyometrik sistemlerle beraber kullanırken, kısıtlamaları oluşturup saat dilimlerinde erişime izin verebilir. Çoklu doğrulama ve uygulama özellikleriyle istediğiniz giriş yöntemini, istediğiniz zaman aktif edin. Kontrol tamamen sizde ve geliştirilebilir yapı elde etmeniz için her şey bizde.

Kurulum sürelerini ve işleme alma yüklerini yarıya indirin

ZKSoftware jetonlu turnike sistemlerini, tripod turnikeleri veya optik turnikeleri kullanarak işletmenize getirdiğiniz güvenlik protokolünün yanı sıra kurulum sürelerini yarıya indirin. İş gücünüzü daha etkili kullanın ve mülkünüzün korunması anında izlenebilir olsun. Kolay, ayarlanabilir personel kayıt işlemleriyle saniyeler içinde yeni personelinizi oluşturun, departmanı veya bölümünü belirleyin hangi kapılardan ve turnikelerden erişim hakkı tanınacağını ayarlayın.

Turnike orkestrasyonu

ZKSoftware geçiş kontrol turnikeler, paslanmaz boy turnikeleri ve tripod turnikeler bileşenlerini geçiş akışlarını kullanarak oluşturma sizlere canlı-izleme ekranından kimin giriş yaptığını takip kolaylığıyla yönetim merkezi veren bir hizmettir. Böylece, geçişleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilir, ayarlamalar yapabilir daha kısıtlı giriş saatleri veya esnek yapıda erişim hizmetlerini bir araya getirin ve üstün özellikli tripod turnike işlevselliğini oluşturun.

Kullanım alanları: WC takip, halka açık alanlar, avmler, iş merkezleri, tren ve metro istasyonları, gemi seferleri yapılan yerler, emniyet birimleri veya askeri tesisler.

Birden fazla turnike sistemini oluşturun, hizmet bazında ya da erişim noktası uygulama alanlarında devreye alın. Hızlandırılma sağlayan, cihazsız jetonlu turnikeler, iş kazancınızı paraya dönüştürmenizi sağlar. Adım adım teknik destek ekibimiz tarafından belirtilen yönergeleri takip ederek kendi erişim parametrelerinizi hazırlayabilir veya turnikelerinizi kurabilirsiniz.

Avantajlar

Jetonlu turnike ürünleri avantajları bakımından işletmenizin maliyetini düşüren, ekonomik enerji tüketimi ve performans canavarı geçiş hızını bir arada sunabilen tek jetonlu turnike sistemidir. Geçişleri hızlıca derleyin ve ayarlayın. ZKSoftware turnike sistemleri, işletme ihtiyaçlarını hızlı bir açıdan takip etmenizi kollu turnikeleri, bariyerleri gereksinime göre açık bırakın veya kapalı tutun. Canlı-izleme hareket akışları bakımından zengin yönetim paneli size en ideal senaryoları dakika dakika iletir.

Turnike ürünlerimiz ile istediğiniz senaryo bazındaki iletimleri dakikalar içinde oluşturabilir uzman yazılım destek ekibimizin sağladığı fikir alışverişleriyle daha etkili ve teknoloji odaklı güvenlik protokolü çizersiniz. Cihazları turnikelere bağlayın ve sistem üzerinden tek bir yönetim yazılımı ile her şeyi anında kontrol edin.

İstemcileri tanımlayan, düzeni oluşturan teknik veya donanımsal ihtiyaçları gidermeniz için Destek ekibimiz sürekli yanınızda.

Dayanıklılığı artırması için tasarlanan turnike modellerimiz işletmenizdeki girişleri, çıkışları sırayla veya hızlı geçiş olanaklarıyla vakit kaybetmeden, performans düşüşü yaşanmadan tamamlamanıza yardım eder.

Daha az bilgisayar başında kalın

Otomasyonu sağlayabileceğiniz jetonlu turnikeler ile girişlerde ya da çıkışlarda hiç aksaklık yaşamadan sadece istediğiniz vakitlerde sistem başına giderek hareket raporu almanız gün içinde kaç kişinin işletmenize adım attığını ve hizmetlerinizi kullandığını ölçebilirsiniz. Zaman aşımı, takılma, donma gibi sorunların olmayacağı turnike sistemleri ile geçiş erişim kontrol ürünlerini yakından incelemenizin vakti geldi.

Sizi arayalım

ZKSoftware olarak başarınızı ve kuruluşunuza verdiğiniz değeri önemsiyoruz. Mesai saatleri içinde size destek olabilmek için ve projelerinizde teknoloji danışmanlığı sağlamak adına profesyonel satış ve danışman kadromuz ile görüşün. En üstün altyapısal özelliklerinize göre tasarlanabilir, hedefleriniz doğrultusunda oluşturulabilir, yüksek segment ve üst düzey cihaz-yazılım bütününe birlikte adım atalım.

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım!