Hızlı geçiş sistemi ne işe yarar? - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
zksoftware hızlı geçiş sistemi turnikeleri

ZKSoftware hızlı geçiş sistemi, günümüzün gelişen plaza güvenliği, üst düzey koruma önlemleri, fiziki mülk korumasının artış göstermesi gibi nedenlerden dolayı hız kazanmıştır. Bütün altyapıların değiştiği, süreklilik kazandığı ve rekabetin artış göstermiş olduğu geçiş yönetimi sistemlerine çözümlerimizi dahil ediyoruz. ZKSoftware bünyesindeki biosecurity, access geçiş kontrol, denetimli erişim ve serbest geçişler konusunda yaptığımız hizmetler gündelik işlerinizi kolaylaştıracak.

Fiziksel güvenlik seçeneklerini entegre ettiğiniz yapıların, kuruluşların ve binaların daha detaylı korumaya sahip olması en doğal hakkı. Sağladığımız yüksek kapasitede ölçeklenebilir yazılım hizmetleri, donanımsal cihazlar, biyometrik okuyucular ve hızlı kartlı geçiş terminalleri eşsiz güvenlik başarısını artırır.

Altyapılarınıza, projelendirmelerinize ve zayıf akım sistemlerinize dahil edebileceğiniz yüksek düzeyde güvenilirlik katan hızlı geçiş sistemi ne işe yarar peki?

ZKSoftware hızlı geçiş sistemi, turnikeler, flap bariyerler, tripod üniteler, bariyerler, bel turnikesi, access kontrol paneli ve daha bir çok elektronik aygıttan oluşmaktadır. Bizim sağladığımız çözümler doğrultusunda oluşturulan akıllı teknolojik birbirine bağlı cihazlar bütünüyle, işletmenizin kazanç oranını artıran, maliyetlerini gittikçe düşüren daha akıcı para akışını sağlayın. Her personelin etkili çalıştığı, şirket genelinde işletmeye zamanında gelip giden, giriş ve çıkışlarda sorunsuz biçimde aktif kullanılan zaman kontrol hizmetleri. Başlangıçtan sona kadar olan altyapılarınızı güvenle inşa edin ve zayıf akım ürünlerimizi dahil ederek çalıştırın.

ZKSoftware access geçiş kontrol hızlı erişim denetim serbestlik sistemi

İşletmenizin geleceğini güvence altına alan, mülk koruması, akışkan personel takip sistemi ve neredeyse anlık olarak takip seçeneği. ZKSoftware hızlı geçiş sistemi ürünleri ve hizmetleri tam anlamıyla kaliteyi artırmak işletme maliyetlerini indirmek için tasarlandı. Kullanıcılara sunulan avantajları arasında, canlı izleme, özelleştirilebilir raporlama, otomasyon veri aktarım platformu gibi sektörde öncü özellikler gelmektedir.

Büyük potansiyeli açığa çıkarabilmeniz için baştan sona kadar incelikle detaylandırılarak tasarımı ortaya koyduk. ZKSoftware ar-ge merkezlerine özel pdks çözümleri, argelendirme aşamasında, altyapınızı güvenle düzene oturtabilmeniz için üst düzey biyometrik okuyucuları hazır halde getirir. Yenilikli yüz tanıma sistmei, yüz okuyucu terminal ve visible light yeni nesil derin öğrenim algoritmalı tanıma cihazları.

Ticari sitemiz üzerinden yeni ürünlerimizin fiyatlarını keşfedin.

Hızlı Geçiş Sistemi Özellikleri

  • Visible Light yeni nesil yüz tanıma: ZKSoftware yeni nesil ZKTeco marka yüz tanıma cihazlarını yaklaşık 1 saniye altında hızlı algılama gücüne sahip ürünlerle sağlıyor. Personel devam kontrol sistemi, personel takip ve hızlı access geçiş kontrol başlığı altında size kurumsal güveni sağlamasına izin verin.
  • Access geçiş kontrol deneyimi: ZKSoftware süreklilik katan, yenilikçi denetimli erişim serbestliği, erişim geçiş kontrol ve access gibi kartlı geçiş ya da biyometrik okuyucular ile çalışan akışkan her işletme ortamına uyumlu sistemler.
  • Özelleştirilebilir Raporlar: ZKFlex altyapısı altında bulunan kullanıcının deneyimine sunulmuş, özel raporlar, tarih ve zaman formatında ayarlanabilir e-posta gönderimi gibi belirli kullanıcı gruplarına aynı anda gönderilerinizi hazırlayın.
hızlı geçiş sistemi

Hızlı geçiş ve access kontrol sistemi

Şirketinizin çıkarlarını, maliyetlerini düşürücü seviyede hazır tutabilmek her zaman kritik değer taşır. ZKSoftware yeni hizmetleri, güçlü JAVA altyapısı ve MicrosoftSQL veritabanı performansıyla bütün verilerinizin güvende olduğuna ve KVKK kapsamında detaylı olarak tutulduğuna emin olabilirsiniz. Sağladığımız hızlı geçiş sistemi ürünleri tam anlamıyla esneklik katıyor ve ölçeklenebilir ayarlamaları sahiplenmenizi sağlıyor.

Güvenli bağlantı kurduğunuz kullanıcı hesabınız yalnızca size özeldir. Her zaman, sorunsuz biçimde bağlantıları tamamlayıp işlevsel bakımdan aktif edebileceğiniz zaman kontrol sistemleri ile çalışmaya başlayın. Personel takip açısından yeni gizli silahınız olan ZKFlex sayesinde anlık verilere ulaşım ve dışarı aktarım işlemlerini daha detaylı yapın.

Binlerce ZKSoftware bayilerinde olduğu gibi yeni bayilerimizi, müşterilerimizi güçlü hizmet kanallarımızla destekliyoruz. Düşük maliyetli, kuruluş yapılarına hazır edilmiş aynı sırada çalışan, birden fazla kullanıcıyla aktif edilen binlerce cihazın yönetilebildiği kartlı geçiş, şifreli, parmak izli ve yüz tanıma modlu okuyucuları bağımsız biçimde kullanın.

ZKSoftware personel devam takip sistemlerinde, işletmelerin çıkarlarını kontrol altında tutması ve kazanç elde etmesi hedeflenir. Bu kapsamda yaptığımız gelişimlere yönelik çoklu şube sistemleri, tek ofisler, merkezi yönetimi kullanan şirketlerin parmak izi ve kart okuyucu gibi ürünlerle rahat çalışması tasarlanır. Tasarlanan projelerin hayata geçirilmesi açısından destek ve satış ekiplerimiz her türlü çalışmayı kesintisiz sürdürür. ZKSoftware personel devam kontrol sistemleri, hızlı geçiş ürünleri ile hızlı ve yüksek düzeyde güvenlik ön planda.

Sonuç

Yüksek düzeyde geliştirilebilirlik, ölçeklendirme, yeniden tasarlama ve paket halinde sunulan program sınıflarıyla aynı zamanda farklı noktaları takip edin ve raporlayın. Tamamen eşsiz güvenlik protokolünü izleyerek biyometrik verilerinizin sadece sayılardan ibaret oluşunu ve kişisel verilerinizin korunduğunu asla unutmayın. ZKSoftware hızlı geçiş sistemi ürün gamı ile sektörde lider konumdaki firmalar arasındadır.

Tamamen yüksek düzeyde entegrasyonu güvenlik çözümleri bütünlüğüyle sizlere sağlıyoruz.

personel bilgi sistemi detaylı pdks işlemleri

Daha fazla bilgi

ZKSoftware hızlı geçiş ürünleri, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen iletişime geçin.