Havaalanı Yüz Tanıma Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
havaalanı yüz tanıma sistemi

Havaalanı için yüz tanıma sistemleri

TRFace serisi yüz tanıma cihazı

ZKTeco Visible light yüz okuma cihazları

ZKSoftware bünyesindeki Havaalanı için yüz tanıma sistemleri, algılama ve okuma sistemleri tüm sektörlere uyum sağlayabilir. Havaalanı için tasarlanan altyapıya uyumlu olarak geliştirilen yüz okuyucu cihazlarımız biyometrik kimlik doğrulamayı üst düzeye taşıyor. Kullanıcıların cihazların üzerine gelip yüzlerini tanıtabildiği ve gerekli kontrol noktalarından geçmek için yüz okuyucu cihazları aktif ettiği sistemler mevcut. Güvenlik çemberini genişleten, yüksek korumayı garanti altında tutan biyometrik okuyucular her türlü sisteme entegre edilebilir.

Günümüzde biyometrik kimlik okuyucular, kişilerin yüzlerini tanıyan, algılayan cihazları yüksek doğrulukla kullanılmaya başlanması bu sistemlere verilen değeri daha da artırıyor. Havaalanı yüz tanıma sistemleri sayesinde, uçuş yapan yolcuların daha az stres ile daha rahat seyahat etmesi hedefleniyor. Kullanıcılara sunulması tasarlanan bu rahatlık sayesinde yolcuları üst düzey hava yolu seyahati bekliyor. Biyometrik doğrulama platformu ZKSoftware bünyesinde tüm havaalanlarını destekleyecek kapasitede ve bunun dışında bütün toplu taşıma alanlarında entegre edilebilir durumda.

yüz tanıma terminali sistemi facedepot
ZKTeco Facedepot-7B Yüz tanıma sistemi

Yüz tanıma sistemleri, havaalanı tarafında kurulduğu yerde hizmet vermeye başladıklarında yiyecek, içecek alımı ve alkol satın alımlarını destekleyecek kapasitelere ulaşabilir. Personel yüz doğrulama özelliğiyle mesaiye başlayan havaalanı personelinin yüz tanıma sistemi üzerinden geçişleri doğrulama aşamasında onaylanır. Mesai başlangıçları ve bitişlerinde kullanılarak gün sonunda amirler ve yöneticiler tarafından bu veriler erişilebilir rapora dönüşür. Aynı zamanda neredeyse anlık olarak canlı izleme ekranından takip edilebilir durumdadır.

ZKTeco Visible Light Teknolojisi Yüz Tanıma Cihazları

ZKSoftware yüz okuma-algılama cihazları kapsamında yazılım sunucularına bağlanan sistemlerin veri akışlarını yöneterek çalıştırmanıza olanak verir. Yüz algılama biyometrik sistemi sayesinde hiçbir yönetim işlemi gerekmeden otomasyonu sağlayabilir her tür geçiş hakkı için arka planda çalıştırabilirsiniz. Yazılıma yüz tanıma terminallerini tanıtmanız yeterlidir; ZKSoftware personel devam kontrol sistemi yüksek erişim hızında çalıştırma ve değerlendirme için gereken her işlemi yürütür. Hareket verilini diğer cihazlarla senkronize ederek veritabanına otomatik olarak tetikleyebilir şekilde aktarır veya direkt olarak kendi sisteminize taşırsınız.

Gelişmiş yüz tanıma algoritması VF 780 Yüz Tanıma Sistemi
ZKSoftware hızlı okuma kapasitesi ve güncel firmware kullanan yüz tanıma cihazlarını deneyin.

Yüz tanıma sistemleri başlıca avantajları

  • ZKSoftware yüz tanıma sistemi parmak izine gerek kalmadan geçişe izin verir
  • Yüz algılama verileri tüm ışık ortamlarında uyumlu çalışır
  • Hızlı doğrulama süreleri üstün geçiş kontrol yazılımlarının çalışmasına izin verir
  • Neredeyse anlık olarak geçişleri takip etme olanağı
  • Çeşitli rapor seçenekleriyle donatılmış personel devam kontrol sistemi (PDKS) yazılımlarıyla uyumlu çalışır
  • Sistemi yedekleyebilir ve diğer cihazlardaki personel verileriyle eşleştirme yeteneği
  • Yüksek kapasite personel tanımlama türleri
  • Personel bazlı çekilen fotoğrafların (PHOTO-ID) yazılımda izleme ekranında görünmesi
  • Yönetmeye gerek kalmadan hazırladığınız parametrelerde otomatik veri transferi

Daha fazla özelliği tek bir yazılım altında kullanabilir veya şubelerinizdeki yönetim personeline dağıtım için kullanıcılar oluşturursunuz. Tüm sunucularınıza erişim hakkı tanıdığınız durumlarda ya da ofislerde bu işlevleri yüksek hızda kullanırsınız. Süreklilik katan yenilikçi personel takip olanaklarını elde etmeniz mümkün. Yüz tanıma, biyometrik tanımlayııc, parmak izi, damar tanıma ve avuç içi gibi sofistike biyometrik güvenlik seçeneklerini anında kullanabilirsiniz. Saniyenin altında ölçüm özelliğiyle birikinti olmadan turnike sistemine bağlı yüz okuma cihazlarını ve cihazlardan geçiş yapan kişilerin beklemeden mesailerine başlaması oldukça önemli.

ZKSoftware yüz okuma cihazları, işletmenizin yürüttüğü giriş çıkış verilerinin kontrolünde kullanılır hem yüksek hızda okuma hemde 1 saniye altında doğrulama ile vakit kaybını önler. Zaman kontrol sistemleri üzerine yaptığımız çalışmalar devam takip sistemleri, personel yönetim özelliklerini taşıyan hizmetlerimizi şimdi kullanmaya başlayın.

İletişim

Sizi arayalım.