Gym spor salonu yazılımı - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
gym spor salonu yazılımı

ZKSoftware gym spor salonu sistemi sizlere en güvenilir, kapsamlı ve sofistike özelliklerin olduğu tüm spor türlerine uyumlu yazılımı ve turnike geçiş ürünleri sağlıyor. Gerçek spor severler için tasarlanmış teknolojik, boy turnikeleri, parmak izli ve yüz tanıma geçişlerinden tutun, akıllı stadyum çözümlerine kadar her sistemi dahil edin. İşletmenizin karlılık oranını artıran gelişmiş ürünlere yönlenin.

Daha karlı, yüksek maliyetten uzak, güçlü turnike spor salonu geçiş sistemleri, karmaşık yapılardan kurtaran etkili merkezi erişime olanak sağlar. Sizlere 7/24 access geçiş kontrol deneyimini verebilen hızlı ve yüksek performans geçiş kontrol sistemleri. Ödemesini gerçekleştirmiş, aylık ödeme sistemine göre hesabı aktif olan kullanıcıların sadece spor salonu girişlerine izin verin. Tarama işlemini, parmak izi, yüz tanıma veya kartlı geçiş sistemleri bütünüyle hazır edin ve aktifleştirin.

Sağlık merkezleri, profesyonel güreş alanları, boks, crossfit, uzak doğu dövüş sanatları okulları gibi yerlere uyumlu olarak kurulan turnikeli geçiş sistemleri bütünü ve spor salonu yazılımları. Fiziksel ağırlık kaldırma, plates, zumba ve diğer spor dallarıyla uyumlu olan kolay kullanım sistemleri.

ZKSoftware gym spor salonu yazılımı bütün zorlu işlemlerinizi kolaylıkla otomasyon halinde oluşturmanıza ve elde etmenizi sağlar. Kuruluşunuzun gelir düzeylerini artırabileceğiniz tam güvenlikli ve üstün koruma yeteneğine sahip sistemler.

spor salonu üye takip sistemi

Girişlerde-çıkışlarda size eşsiz deneyimi sağlamak için tasarlanmış ürünlerimiz ile bütün personel takip ve üye takip isteklerinizi karşılıyoruz. Bireysel planlama giriş kontrolü, entegrasyon olanakları, spor ürünleri ödeme sistemi ve hareket raporları gibi detaylı özellikleri barındıran sistemlerle çalışın. Ek ücretleri görün, ödemeleri takip edin, büyük spor salonlarından, butik eğitim yerlerine ve uzak doğu dövüş sanatı okullarına kadar her türlü işletmeye göre tasarlanmış özelleştirilebilir yazılımları kullanın.

Yönetim arayüzünden müşterilerinizin bilgilerini düzenleyebilir, erişim sağlar. Tümüyle yönetilebilen spor salonu gym sistemleri. Global anti-passback özelliğini kullanın ve girişlerde sadece yetkilendirilmesi yapılmış salon üyelerinin erişimlerini sağlamalarına izin verin. Geçiş noktalarında kısıtlamalar doğrultusunda yetkisi olmayan müşteriler hızlı geçiş tripod turnikelerini kullanamaz.

Akıllı spor salonu hizmetleri platformu, hem girişlerde müşterilerin spor yapmadan önce erişimlerindeki verileri bağlamak, işlemek, veritabanı kısmında depolamak ve raporlama için analiz kısmına aktaran kesintisiz bir yazılım hizmetidir. Platform üzerinde tüm GYM spor salonu ihtiyaçlarınız için geliştirilebilir, tamamen yönetimi size bırakan yerel bilgisayar üzerinde çalışan hizmetleri ve turnike geçiş sistemleri özelliklerine sahip, kuruluşlara entegre yazılım bütünüdür.

gym spor salonu yazılımı

GYM spor salonu isteklerini turnikelerle kullanın

ZKSoftware gym spor salonu yazılımı ve ZKFlex üye takip programı amaca yönelik donanım bütünleriyle hızlı biçimde çalışan parmak izi okuyucu, el okuma ve yüz tanıma sistemi gibi biyoteknoloji odaklı çalışın. Üst düzey algoritmalarını dahil edin ve tanımlamaları yapın. ZKSoftware üye takip senaryoları sayesinde, hem müşterilerinizi hem de personelinizin takip işlemlerini gerçekleştirin. Aynı zamanda performanslarını hangi saatlerde işletmede bulunduklarını görerek ölçebilirsiniz. Bununla birlikte, bütün cihazlarınız yerel ağınızda kayıtlı biçimde iletişime açık olarak sürekli veri alışverişini gerçekleştirebilirsiniz. Aktif zaman kontrol dilimi ataması yapılarak belirlediğiniz saatlerde kısıtlamalar ve erişim yetkileri doğrultusunda analizi daha hızlı sağlar.

Çeşitli turnike modellerimizi istediğiniz spor salonuna göre uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Detaylı geçiş kontrol olanakları ve gym spor salonu yazılımı

ZKT Serisi tripod turnike geçiş sistemlerini inceleyin.

En uygun fiyatlı parmak izi okuyucular ile birlikte çalışın.

Tamamen yenilenmiş yazılım hizmetleri bütünü ve gym salonu üye takip spor salonu sistemleri.