Guard Tour System - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
akıllı tom kalemi gece bekçisi takip guard tour system
Görsel | ZKGuard Tour System 4000S

ZKSoftware Guard Tour System Özellikleri

Akıllı bekçi tur kalemi saati, ZKSoftware guard tour system işleviyle her şeyi güvenlik anlamında gerçekleştirin. Tamamiyle kişiye özel, işletmenin gereksinimlerine göre tasarlanan bekçi tur saatlerini hızlı kurulum olanağı ile şirketinize entegre edin. Akıllı bekçi tur kalemi yazılım hizmetlerini kullanarak daha faydalı yönetim platformu deneyimlerini oluşturun. Bekçilerinizin geleneksel yöntemlerle turlarını tamamlamasından ziyade, üst düzey güvenlikli veri aktarımı dijitale çeviren bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Size özel yaptığımız tur süreleri takip, raporlama, veri çekme gibi özellikleri bir yerden izleyin.

Web tabanlı bekçi tur sistemi sayesinde hem internet erişiminin olduğu tüm web tarayıcılar üstünde veya isterseniz telefonunuzda takip edin. Mobil uygulama yardımıyla turları daha iyi öğrenin, evinizde, ofis dışında veya arabada seyahat ederken bu verilere rahatlıkla ulaşın. Akıllı guard tour system adı altında geçen yazılım hizmeti projemiz, bekçi kalemlerinin hangi bekçiler tarafından hangi saatlerde ve hangi yapılar üzerinde kullanıldığını veri aktarımında gösterir. Fiziksel güvenliğin en önemli olduğu kritik yapı güvenlik unsurlarında, size daha iyi bilgi akışının gelmesine izin verirken, mülkünüzün güvende ve koruma çemberi altında tutulduğundan emin olursunuz.

ZKGuard 4000S ticari sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Güvenlik personelinizin tur sürelerini kısaltırken, daha fazla tur atmasını sağlayın ve maliyetlerinizi minimuma indirmeniz de artık çok kolay.

ZKGuard Bekçi tur yönetim sistemi, Guard tour system ürünleri başlıkları altında en değerli yapılarınızı güvende tutan bekçileriniz işini doğru olarak, zamanında ve eksiksiz biçimde yaparlar. Güvenlik bekçilerinden, gece bekçisi ve gece turları atan personelinizin her zaman doğru biçimde kontrol noktalarına gittiğinden ve akıllı tur kalemini kullandığından emin olursunuz. Şirketinizin başına gelebilecek hırsızlık, gasp ve zarar verme gibi fiziksel olumsuzlukları engellersiniz. Hassas eşyalarınızın olduğu depoları, malikanelerinizi, işyerlerinizi fiziksel güvence altında tutmanız çok önemli.

Daha verimli bir şekilde tur sürelerinin oluşturulmasını keşfederek, işletmenizin güvenliği hakkında bilgi edinilmesine ve güvenliğinizi sağlayan personelin işbirliği yapmasına yardım edin. Mobil cihazlar üstünden, web arayüzünden veya masaüstü bilgisayardan guard tour system yani bekçi tur yazılımını takip edebilir akıllı tom kalemi verilerine erişim sağlarsınız. ZKSoftware, ZKGuard, bekçi tur yazılımını kullanarak en hassas kritik yapılarınızın güvende olduğunu garanti altında tutun.

Guard tour system işletmenize gereken önemi vermenizi sağlar ve sizi zaman kaybından kurtarır. En hızlı güvenilir çözümlerin bir arada toplandığı ZKGuard platformlarıyla hem web gece bekçisi takibi hemde gündüz olarak yapın. Vardiyalara ayrılan güvenlik personelinizi guard tour system ile takip edin. Yüksek çalışma kapasitesi dolu şarj kapasitesi ile yaklaşık 30 gün üzerinde hizmet verebilme ve kesintisiz işlem yapma gücü. Her zamankinden daha iyi biçimde bekçileriniz devriyelerini tamamlar. Sizi endişeye düşürmeden, aklınızı daha iyi, daha önemli konulara odaklamanız için destek olur. Değerli vaktinizi şirketinizin karlılık oranını artırmak için harcarsınız. Güvenlik işini ZKGuard bekçi yönetimine bırakın.

Guard tour system avantajları

  • Bekçilerinizin geleneksel kağıt ve kalem işinden kurtarır
  • Web üzerinden takip edebilme, istediğiniz yerden bağlantı
  • Oluşturulan kullanıcılar ile birden fazla hesap girişi
  • Client(istemci) türleriyle giriş ve çıkış takibi
  • Farklı rapor seçenekleriyle bekçileri detaylandırın
  • Veri analiz platformu
  • Yüksek segment yazılım ve donanım çözümleri
  • Akıllı bekçi tom tur kalemi maliyetlerinizi düşürür

Güvenliğinizi en üst seviyeye çıkaran mekansal, lokasyon farkındalığına dayalı ve güvenlik personelinin daha verimli turlamalarına gerçeklik katan uygulama bütünü. Birinci sınıf donanımları aktif ederek daha hızlı bekçi tur yönetimi, mülk koruması ve tur sürelerini kazanış elde edin. Gelişmiş algoritmasıyla hareketleri algılayan tur noktalarını tanımlayan ve darbelere karşı yüksek direnç sağlayan bekçi tur cihazıyla fiziksel hasarlara karşı koyar. Bu ortamların lokasyon bazlı devriye güvenliğini de hesaba katan ZKguard bekçi yönetim sisttemiyle Guard tour system avantajlarını her zaman elinizin altında tutun.

İletişim

ZKGuard serisi bekçi tur sistemine sahip olmak için iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım!

Bekçi tur ile ilgili diğer yazılarımızı inceleyin

Akıllı tom kalemi

Gece bekçisi takip