Gece bekçisi takip sistemi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
gece bekçisi takip sistemi guardtour

Bekçi takip sistemi ve gece bekçilerini izleme yazılımı

ZKGuard Serisi Bekçi Tur Takip Sistemi

ZKSoftware gece bekçisi takip sistemi sayesinde bütün bekçilerin gece ve gündüz rotasyonları doğrultusunda takibi yapılır. Güçlü, güvenilir ve stabil performans sağlayan bekçi takip sistemi işlevselliği bakımından size en iyi raporlama verilerini sağlar.

Kapsamlı ve derin olarak ZKSoftware ZKGuard bekçi tur takip sistemi, üst düzey hizmetleri kapsamlı boyutlarda sunar. Cihaz yazılımı, ZKGuard 4000S sistemi üzerinde yerel veri aktarım ve analize izin verir. Masaüstü bilgisayarınıza, laptop veya dizüstü makinelere kurulan bekçi takip guardtour yazılımı ile işletmenizin korunması açısından herşeyi görebilirsiniz. Zengin veri akışı, yönetimi özellikle karmaşık vardiyaları görebilmek için tasarlanmış kolaylıkla kullanıma açık hizmetleri tek çatı altında toplayan yazılım ve cihaz bütünüdür.

ZKGuard ZKSoftware gündüz, gece bekçi takip sistemi ile size eşi benzeri bulunmayan bir hizmet kalitesini getiriyor. WEB bekçi takip üzerinde de kullanabileceğiniz yeni nesil yazılımlarımız piyasadaki en güncel işletim platformlarına ev sahipliği yapmaktadır. Güçlü raporlama özelliklerinin yanı sıra otomatik rapor gönderimini istediğiniz e-posta adreslerine bağlayabilirsiniz. Sizin seçtiğiniz mail sunucularına, mail adreslerine günlük olarak bekçilerinizin turlama hareket kayıtlarını aktarsın. Oturduğunuz yerden, akıllı telefonlarınızdan, tabletinizden bu raporları bağladığınız mail adresleri aracılığıyla izleyebilirsiniz.

akıllı tom kalemi gece bekçisi takip

Kolay Kullanım

Personelinizin günlük vardiya işlemlerine başlarken yaptığı kağıt ve kalem ile doldurduğu bilgileri geride bırakın. Daha otomatik, daha kolay ve hızlı sistemlere geçişi gerçekleştirin. Her geçtiği noktayı geleneksel yöntemlerle not alması yerine, karşılaştığı zorlukları ve olayları kağıt üzerinde doldurması zaman kaybına yol açar. Guardtour gece bekçi takip sistemi ile daha basit şekilde görevini tamamlayan devriyecileri yönetin. Kişisel not defterlerine ihtiyaç kalmadan, veriyi fiziksel yerde değil de dijital ortama taşıyan güçlü sistemler bütününe sahip olun. Çalışma yükünü kaldıran, kağıt, kalem gibi işlemleri yok eden güvenlik firmalarının ve gece bekçilerinin işini kolaylaştıran cihazlar büyük önem taşır.

gece bekçisi takip

Modern Gece bekçisi takip sistemi geçişinizi tamamlayın

Bugüne kadar bütün guardtour sistemleri, devriye yapan bekçiler elinde kağıt, kalem ve not defteri gibi fazla yer kaplayan aynı zamanda vakit kaybına yol açan eski usül çalışma stiline sahipti. Fakat şimdi, gelişen teknolojiyle beraber yeni nesil bekçi tur sistemlerine olan önem artış gösterdi. Akıllı tur kalemi, ZKGuard bekçi tur yönetim, devriye tur kontrol ve gece bekçi takip sistemleri bunu büyük ölçüde daha iyi hale getirdi. Güvenlik amirlerinin işlerini kolaylaştıran bilgisayar tabanlı gelişmiş tur yönetim platformları, kağıt okuma derdine son veriyor. İstediğiniz raporu masaüstü veya laptop bilgisayarınız üzerinde görüntüleyin. Üstelik bu bilgileri istediğiniz kişiye mail olarak gönderin ve bunu programın içinde yapın.

gece bekçisi takip verimliliği artırır

Gece bekçisi takip sistemi avantajları nelerdir?

Modern gelişmiş teknolojileri barındıran bir bekçi takip sistemi (özellikle ZKguard serisi) güvenlik amirlerine ve emniyet güçlerine büyük kolaylıklar sağlar. Sadece masaüstü yazılım üzerinde kolay raporlama işleviyle ve aynı zamanda cihaz tanıtım gibi normal yazılımlarda karmaşık olan işlemleri tek tuşla yaparsınız. Özel manyetik usb başlığı sayesinde dış ortamlarda zarar görmeyen, su alma riski minimum olan cihazları kullanan bekçileriniz rahatlıkla görevini tamamlar. Gece bekçi takip sistemi özelliği bakımından ve işleyiş tarzı açısından oldukça kolay yönetim inceliklerine sahiptir. Bekçi takip sistemi avantajları arasında, noktaları okutma, okutulan noktaları usb bağlantısı ile sunucuya aktarmak ve son olarakta bu veriyi analiz etmenize izin veren ekranda görüntülemek kalıyor. Üç adımda tamamen kolay, hızlı, stabil ve doğru veriyi alabilmek oldukça önemli. ZKGuard serisi ile bunu yapmanız artık çok daha basit.

Ek olarak, raporları konfigüre ederek otomatik e-posta sunucularından çıkışını sağlayabilir, zamanlanmış görev oluşturabilir ve istediğiniz yöneticinize veya güvenlik amirinize aynı anda gönderebilirsiniz. Bütün hareket aktivitlerini raporlamanıza izin veren gelişmiş ayrıntılı hareket izleme modülü işinizi daha da basit hale getirir. Mülkünüzün güvende olduğundan, halkın gece yarısı rahat uyuduğundan emin olabileceğiniz sistemleri çalıştırın. İş gücünü oldukça kolaylaştıran, personelin yorulmadan işine odaklanabileceği ve otomasyonu sağlayacağınız düşük maliyetli çözümlerimizi deneyin.

Gece bekçisi takip sistemi, bütün işleri hafızasında tutar, bu iş yüklerini veri aktarım platformunda göndermeniz için size imkan verir. 30 gün boyunca veri kaybı yaşamadan tam dolu batarya ile kesintisiz hizmete devam eden cihazlar size hiç olmadığı kadar esneklik sağlar. Görevini zamanında yerine getiren, tur sürelerini doğru biçimde tamamlayan ve bilgi kaybı olmadan herşeyi görüntüleyebileceğiniz ekranlarda daha etkili bekçi yönetimini elde edin.

ZKGuard serisi gece bekçisi yönetim takip sistemi ve güvenlik sistemleriyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için tıkla.

Bekçi tur makalelerimize göz atın.

ZKGuard Kontrol Noktaları

İletişim

Ürünlerimizi hemen şimdi satın almak için veya profesyonel satış ekibimizle iletişime geçmek için iletişim bilgilerinizi bırakın sizi mesai saatleri içinde arayalım.

Sizi arayalım.