Energy saver özellikleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
zksoftware energy saver ve özellikleri

ZKSoftware otel energy saver başlıca özellikleri

Genellikle otel odalarında yaygın kullanım imkanlarına sahip olan energy saver sistemleri özellikleri bakımından büyük avantajları beraberinde getirirler. Energy saver switch adı altında da bilinen, otel odalarındaki elektrik akımını kontrol ederler ve bu anahtarların içine 13.56 mhz veya proximtiy kart tanımlanabilir. Bu sayede gelişmiş enerji tasarruf modu özelliklerini kart takılı değilken gerçekleştirmiş olur.

Böylelikle boşuna otel odalarında elektrik harcanması yaşanmaz. Uygun maliyet olanaklarını otel kapı ve oda sistemlerine getiren yenilikçi çözümler ile masraflarınızı minimuma indirmeniz çok kolay. Otelin odalarındaki hayati fonksiyonları gerçekleştirmesine yarayan energy saver işlevi itibariyle, havalandırma, televizyon, otel kasası, ışıklandırma ve elektriğe bağlı her şeyi kontrol altında tutar.

Varsayılan modları arasında “energy saver” operasyon modu yer alır. Sistem aktif edildiği zaman bu mod farklı seçeneklere geçiş yapabilir. Açık veya kapalı olarak iki farklı doğrulama türü bulunan energy saver sistemleri genel olarak ölçeklenebilir gelişimi sağlar.

Energy saver anahtarı (switch) kontrol işlemi arasında fan yönetimi yer alır. Kısacası otel odasındaki havalandırmayı da bu sistem sayesinde rahatlıkla yönetebilir ve esneklik kazandırırsınız. Müşterileriniz veya ziyaretçi otel odasına giriş yaptığında ilk yapacağı işlem, resepsiyondan almış olduğu 13.56 mhz, proximity akıllı temassız kartları energy saver içine yerleştirmek olacaktır. Bu işlemin ardından tüm elektrik gereken araçları sorunsuz kullanılır.

ZKSoftware yüksek performans energy saver “smarttechpower” serisi cihazlar size uygun maliyeti getirir. Bağımsız olarak yani stand alone görev modunda işlevini yerine getirirken, %60 oranında elektrik tasarrufu sağlar. Kurulum yapılan her işletmeye, binaya, odaya yüksek kapasitelerde elektrik kullanım akışkanlığını elde edin.

Akıllı ev yönetim sistemleri, otel kapı kilidi, otel odaları merkezi kontrol platformu altında işleyiş sağlayan cihazlar ile sadece ihtiyaç olduğunda elektriği açık konuma getirir. 13.56 mhz akıllı temassız kart kurulumuna ve entegrasyonuna uyumlu olan bu cihazlar ile akıllı otel odası oluşturun. İki farklı röleye sahip olan energy saver cihazları, bir başka özelliği ise kart okutulduğu zaman doğrulamayı yapar ve misafirin elektrik kullanımına izin verir.

energy saver başlıca özellikleri

Başlıca faydaları

  • Düşük elektrik tüketimi: Oda boşaltıldığı zaman veya misafir çıkış yaptığında kendini koruma altına almak için kapatma moduna alır.
  • Elektrik tüketimi koruma işlevi sayesinde, energy saver sistemine bağlı bütün cihazları anında devre dışı bırakın
  • Konfor seçenekleri: Zamanlanmış kapanma süreleri, minibar gibi önemli soğuk tutulan cihazları yönetin.
  • Telefon ve su gibi kritik önem taşıyan ihtiyaçları belirlediğiniz saatlerde çalıştırın
  • Çoklu uygulama: Kapı açma sistemiyle aynı devreyi kullanır, otel odası akıllı kilit sistemlerini yönetirken, 13.56 mhz ve proximity kart entegrasyonu ile uyumluluk
  • Kalibrasyon: Otomasyon sistemleriyle senkronize aktivasyon ve zaman kontrol gibi yönetim sistemlerini tek çatı altında uygulama altına alın

Otel kapı kilit sistemleri ürünlerimiz hakkında bilgi edinin.

energy saver nedir?

Enerji saver nedir?

Enerji saver çalışma prensibi bakımından duvardaki prize bağlı olan cihazların yönetimini ve elektrik erişimlerini üstlenir. Cihaz bağlı olduğu sürece elektrik tüketimini minimuma indiren sistemler bütünü. Ortalama enerji tasarrufu değerleri %30 ila %40 arasında olmaktadır. ZKSoftware ile %60 değerlerine varan enerji saver faydasını kazanabilirsiniz. ZKSoftware energy saver işlevsel ürün gamıyla, stabil ve akıcı enerji olanaklarına sahip olun.

Günümüzde evlerimize, otellerimize gelen enerji akışının tam ölçeklenebilir olmadığı ve değişkenlik gösterdiği biliniyor. Bu yüzden birden fazla faktörün enerji saver kullanmamız için gerekliliklerini artırmaktadır. Elektrik duvar hattından gelen akımın sürekli yükselip-alçalması, değişmesi zayıf akımı doğrudan etkiler. Bu dengesiz zayıf akım enerji değişkenliği yüzünden, evdeki cihazların sağlıklı çalışması zarar görebilir. Daha fazla açmak gerekirse, geleneksel zayıf akım “energy management” dengesizliği sonucunda oluşan ısı enerjisi yüzünden boşa harcanan elektrik kullanımı meydana gelir.

Otel Enerji saver, energy saving platformunda kullanılan ZKSoftware otel akıllı kilitleri tarafında sahip olunabilecek üst düzey bir elektrik akımı maliyet düşürme cihazıdır. Gelişen endüstri ve teknoloji şartlarına baktığımız zaman, güç koruma modülü elektriği içinde hapsediyor ve sistem kapasitörleri tarafından ihtiyaç olduğunda kullanmak üzere serbest bırakıyor.

Sistem aynı zamanda karbon salınımını sağlayarak, devrelerden geçen akıcı elektrik taşıma performansını ortaya sunan enerji saving değerlerini elde etmenize izin verir. Bu sayede, daha az elektrik fırlaması yaşanır ve cihazların ömürleri daha uzun olur. Akışkan elektrik dolaşımı sayesinde otel energy saver sistemleri yönetimini kolaylıkla tamamlar.

energy management ve saver performansına göz atın

Energy saver ile yüksek kapasite otel hizmetleri

Basit olarak anlatmak gerekirse, energy saving, enerji koruma ve geliştirme platformları tam anlamıyla çalışma prensibini sorunsuz bitirir. Güçlü, ölçeklenebilir enerji saving optimizasyonlarını entegre etmek için, dengesiz gelen elektriği daha doğru ve kullanılabilir enerji haline dönüştürmek gerekir. Voltaj değerlerinde oluşan tutarsız hareketleri engelleyerek, filtreleme ve daha temiz güç akışını oluşturan sistemler. Güç tasarruf modülleri, cihazları, ZKSoftware bünyesindeki gelişmiş kapasitörleri kullanan otel araçları arasındadır. Tüm energy management otel kilit ihtiyaçlarınızı hemen çözümleyin ve hizmet haline getirin.

İşleyiş prensibi bakımından enerji saver sistemler, akışta bulunan karbonu dışarı atar, daha kaliteli elektrik almanızı sağlar. Ana avantajları arasında güç tasarruf modüler yapısı, dayanıklı stabilize enerji aktarım gücü ve düşük akım senaryolarında otomatik dengeleme yapan sistemler vardır. Energy saver ürünleri cihazların hata vermesini korumaktan ziyade, aynı zamanda kullanım ömürlerini de iki katına çıkarır. Oteller tarafından çok tercih edilmelerinin sebebi de uzun ömürlü elektronik cihazları bünyede koruyabilmek ve tutabilmektir.

Saklanan enerji kapasitesi, otel odasındaki akıllı kilit sistemleri ve diğer cihazların çokluğuna göre değişkenlik gösterir. Tam anlamıyla performans alabilmek için, ortalama 1 hafta gibi süre tanımak gerekebilir. Bu süre sonunda size en ideal enerji değerlerini %60 varan tasarruf ölçeklendirme oranında getirebilir.

zksoftware kart okuyucu proximity kr 600

Enerji saver konusunda bize güvenin

ZKSoftware bünyesindeki energy management platformu hizmeti ve enerji saver cihazlarıyla en uygun maliyetli otel çözümlerini dakikalar içinde devreye alın. Voltaj değişkenliklerinden zarar görmeyen akıllı otel sistemleri ürünlerini son performansına kadar uzun ömürlü biçimde dahil edin. Enerji tüketim değerlerinizi dengelemek ile yetinmeyin, aynı zamanda elektrik faturalarınızı öderken daha az para harcayın. Otelinizin kazanç oranını artıran energy saver çözümlerini şimdi kullanmaya başlayın!

profesyonel satış ekibi sizi arasın zksoftware

Sizi arayalım

ZKSoftware akıllı otel kapı kilit sistemleri, energy management, enerji saver gibi ürünleri hemen kullanmanız için profesyonel satış ekibimizle iletişime geçin.

Güvenlik sistemleri hizmetlerimize göz atın.