Elektrikli kilit - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Elektrikli kilit ürünleri ZKSoftware

ZKsoftware elektrikli kilit

ZKSoftware ürünleri çeşitleri bakımından güvenliğin ön planda tutulduğu ihtiyaçlara yönelik artırılmıştır ve elektrikli kilit ürünleri de bunlara dahildir. Güvenliğin her zaman yüksek kapasitede sağlanması tasarlanan geçiş kontrol sistemleri, xray cihazları ve turnike sistemleri gibi karmaşık bir o kadar da kullanımı kolay cihazların bütünü tamamen yenilikçi tasarımla birleştirilerek müşterilere sunulmuştur.

ZKSoftware bünyesinde geliştirilen güvenli geçiş kontrol access yazılımları ile aynı anda kullanılması mümkün olan elektrikli kilit cihazları geçiş kontrol denetimini artırmaktadır. Yüksek düzeyde güvenliğin en çok talep edildiği yerlerde yaygın olarak kullanılan elektrikli kilit ürünleri ile sizin kontrolünüz dışında erişimler kısıtlanır. İzinsiz geçişlere yüksek oranda kesintisiz iletişim platformlarını yöneterek elde etmenizi sağlayan parmak izli geçiş cihazlarıyla birlikte yönetin.

İzinlerin tanımsız olduğu durumlarda yazılım arayüzünde size bilgi verilir ve geçiş denetiminin yapıldığını görmeniz mümkün olur. Projelerde yaygın biçimde kullanılan elektrikli kilit güvenlik ürünleri geleceğin geçiş kontrol deneyimini daha da iyileştirmek için etkili rol oynar.

ZKFlex access geçiş kontrol yazılımımız

Elektrikli kilit eşi benzeri olmayan performans

Hali hazırda aktif olarak kullanılan geçiş kontrol cihazlarınıza, tripod turnikeler, vip geçiş turnike sistemi ve daha fazlasına ek olarak yardımcı cihazlarla kapı kontrolü etkinleştirmeniz çok kolay. Mevcut sisteminizin güvenlik dönüşümüne önemli yollarla katkı sağlayın. Bir çok kuruluşun kapı kontrol isteklerini geniş çaplı olarak karşılamak, inovasyonu getiren teknolojilerle birlikte yüz tanıma, kartlı geçiş gibi cihazları entegre etme yoluyla cevap vermek önemli.

Kritik faktörlerin öne sürüldüğü pazar payını artırmaya yönelik bayilerimizle yaptığımız iki taraflı geçiş kontrol çözümleri, anti-passback ve yangın senaryolarını senkronize edebilen ürünleri  hızlıca çalıştırın. Elektrikli kilit sistemleri tercihlere göre şekillenebilir manyetik kilit, selenoid kilit veya bas-aç (Strike) gibi modellere yönelmek mümkün olabilir.

Elektrikli kilit seçiminde kapı faktörü

Elektrikli kilit seçiminde en önemli faktörlerden biri kapı görseli göndermeniz olacaktır. Kapıların modeline göre mutlaka farklı kilit modelleri önerilebilir. Güvenliğin sağlanması, kapının zarar görmemesi ve görevini yerine getirmesi için en güçlü çözümü sunmak istiyoruz. Fiyat teklifleri göndermeden önce elektrikli kilit montajı yapılması istenilen kapılara daima görsel gönderimi yapmanız istenmektedir.

Teknik destek departmanımız  ve proje yöneticilerimizle yapılacak incelemeler sonucu geniş çaplı kapı kontrol isteklerinize karşılık verilecektir. Genellikle 1 gün içinde teklifiniz yollanırken kapı görselini gönderdiğiniz takdirde anında fiyat teklifi iletimi sağlanmaktadır. Müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarının olduğunun farkındayız, sorunsuz, kesintisiz iletişimi sağlayabilecek ve görevini 7/24 tamamlaması için tasarlanan kilitleri kullanması gerektiğini de biliyoruz.

Güvenilir bir marka olarak ZKSoftware elektrikli kilit, geçiş kontrol sistemleri ve personel devam kontrol sistemi gibi hizmet türlerimizle etkili ürünlerimizi size sağlamaya hazırız.  Kuruluşunuzun güvenlik profilini daha iyi çizmesi için destek olmak istiyoruz, bu işlemleri elektrikli kilit ve access geçiş kontrol ürünleri bütünüyle yapabiliriz.  Türkiye’nin geçiş kontrol ihtiyaçlarının yüzde 70 kısmını karşılıyoruz.

Parmak izi okuyucu ürünlerimiz, yüz tanıma cihazları ve elektrikli kilit entegrasyonları konusunda uzmanlaşmış teknik kadromuz gereksinimleri kısa sürede yerine getiriyor. Temel dijital teknolojilerin yanı sıra sofistike personel devam kontrol ve maaş hesaplama gibi işlevsel yazılımları kullanmanız için üretimin daima artırılmasına yönelik etkileşim rolleri hızla artış gösterir.

Peki büyük çaplı kuruluşların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için ne gibi önlemler almak gerekiyor? Yüksek düzeyde doğruluk, hızlı algılama, raporlama ve devam kontrol gibi erişim düzeylerini kesintisiz ayarlayabileceğiniz Access control yazılımlarımız aynı zamanda donanımlarımız önerilmektedir.

 

PDKS Nedir?

Geçiş kontrol sistemleri ürünleri

Parmak izli geçiş kontrol ve elektrikli kilit sistemleri

ZKSoftware biyometrik okuyucuları kişinin parmağının tanıtılması ile eğer tanımlı parmak sistemde kayıt altında tutuluyorsa elektrikli kilit bağlı olan kapıya tetik verir. Kapının açılması erişim geçiş kontrol denetimi yapılan sistemlerde veya yapılmayan sadece personel devam takip uygulanan entegrasyonlarda görülmektedir. ZKSoftware elektrikli kilit ürünleri bünyemizde bulunan tüm tetik verme özelliğini kullanan kapı kontrol cihazları yönetim ürünleriyle birlikte çalışır.

Geçiş kontrol gücünü elinizin altında tutabileceğiniz yeni teknoloji ürünleri kısa sürede tek merkez üstünden yönetin. Tüm kapılarınıza hükmedin ve erişimlerin sizin elinizde olduğunu asla unutmayın.

Kullanıcılara tanımladığınız geçiş kontrol yetkilendirmeleri kapsamında elektrikli kilit tetik verme sürelerini ayarlayabilir, parmak izli, kartlı geçiş gibi cihazlarınızdan kısıtlama politikalarını düzenlersiniz.

Elektrikli kilit başlıca özellikler

  1. Tüm kapı modellerine uyumlu olan kilit modelleri
  2. Tutuş gücü bakımından minimum 60 kg güç eşiğinden 1500 kg güç değerlerine kadar tutuş kuvveti
  3. Manyetik kilit çeşitleri ile kapıları manyetik mekanizma yardımıyla kontrol edin
  4. Selenoid kilit, pimli kilit mekanizmasını kullanarak geçiş kontrolün sağlanmasına izin verir
  5. Strike bas-aç kilit modelleri geleneksel kilitlerin aksine daha sofistike geçiş kontrol deneyimini kullanıcılara verir
  6. Ayarlanabilir kilit dili mekanizması ile NO/NC işlevlerini kullanırsınız
  7. Metal kapı, ahşap kapı, cam kapı, yangın kapısı ve daha fazla kapıyı güvenle kilit altına alın
  8. Uzun ömürlü donanımlarla tasarlandı
  9. Opsiyonel aksesuarlar ile kilit güvenlik deneyiminizi daha da iyi hale getirin

Yerel güvenlik politikaları, şirket koruma çemberleri, geçiş kontrol kapı yönetim ve kartlı geçiş deneyimlerini elektrikli kilit ürünleriyle aktifleştirin.  Geleceğe hazır olun, elektrikli kilit modellerimiz son derece ağır testlerden geçtikten sonra vitrinde yerini alıyor ve müşterilerimizle buluşuyor. Bunu sağlamak için yaptığımız ar-ge merkezi çalışanlarının test genişlikleri ve yoğun araştırmaları ile yerine getirilen deneyimsel başarılarıyla kesintisiz gücü açığa çıkardık

ZKSoftware sürekli olarak sunduğu yenilikleri hem elektrikli kilit geliştirme açısından hemde personel devam takip ve access geçiş kontrol sistemi gibi yazılım hizmetlerine yönelik vizyonlarını genişletmektedir. Mevcut personelimiz, deneyimli satış ekibimiz ve teknik destek kadromuz sonuna kadar sizin yanınızda. Projelerinizle uyumlu elektrikli kilit cihazlarımız, biyometrik okuyucularımız, kartlı geçiş ve şifreli izin cihazı modellerimiz ile tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı tek noktadan takip edebilirsiniz.

Okuyucu entegrasyonları

Güvenliğin yüksek ihtiyaç olduğu günümüzde, dijital olarak takip edilebilen personel yapısı, kapı kontrol ve canlı izleme ekranı sayesinde yönetimsel aynı zamanda işlevsel olabilmek kritik değerlerin başında gelir. Değerlerinize, kuruluşunuzun güvenlik açıklarını kapatabilecek şekilde yanıt vermek, hırsızlık girişimlerini, izinsiz erişimleri ve hassas şirket evraklarınızın yanlış kişiler tarafından ele geçirilmesini önleyin.

ZKSoftware güvenlik merkezi

ZKTeco cihazları ile çalışıyoruz

Elektrikli kilit ve kartlı geçiş sistemleri

ZKTeco ZKSoftware kartlı geçiş sistemleri, güvenliğin son derece üst düzeyde tutulması için tercih ediliyor ve elektrikli kilit tetik verme izin tanımlama aşamalarında başarılı çözümler verebilen ürünler olarak tanımlanmıştır. Yapılan büyük testlerin ardından, sayısız geliştirmelerin akabininde kartlı geçiş sistemleri ve elektrikli kilit ürünleri sofistike sistem mimarisini kullanıcıların deneyimine sunuyor. Kendi tercihlerinize göre şekillenebilen güvenli geçiş kontrol hizmetimiz ile istediğiniz cihazları kullanırsınız. Satın alma işlemlerinizde satın aldığınız kart okuyucu, yüz tanıma sistemi veya parmak izli okuyucu fiyatını ödediğiniz de ekstra ücret olmadan sahip olursunuz.

Açık olarak sunulan, ZKtime 5.0 ücretsiz yazılımını kullanarak ücretsiz personel takibi işlemlerinizi gerçekleştirin. Daha karmaşık, puantaj, erişim denetim kontrol ve access gibi ihtiyaçlarınız için bütün kuruluşlara göre hazırlanmış ZKFlex personel takip sistemi yazılımlarımız mevcut. Çoklu dil seçenekleri ile sunduğumuz ve destek sistemi ile istediğiniz bilgisayara kurabildiğiniz platformları keşfedin ve elde edin. Şirket içinde, ne olup bittiğini, personel takip olanaklarıyla yönetin aynı zamanda hangi bilgisayara kurarsanız kurun, sunucunuza bağlanın ve bilgi akşını denetleyin.

Denetimli yönetim hizmet platformları, masaüstü bilgisayarınız için tasarlanmış hizmetlerle ortam akışlarını görüntülemenizi ve takip etmeniz için yönetimi elde etmenizi sağlar. ZKflex personel takip sistemi yazılımına güvenin, access kontrol işlevi sayesinde sınırlı kapı geçişleri, erişim kontrol çerçevelerini yüksek güvenlikli edinin. Proaktif olarak sunulan işlemler dışında, etkili altyapı güvenliği gibi çeşitli yönetimsel özellikler tek merkezi kontrol yazılımından elde edilir.

Askeri seviye materyaller kullanılarak üretilen cihazlarımız, selenoid kilit, manyetik kilit ve pimli kilit bas-aç modelleri ile en üst düzey parçaların birleştirilmesine izin veriyor. Geçiş kontrol deneyiminizi ikiye katlayın. Hızlı ve güvenilir çözüm partneriniz olmak adına hizmet kalitemizi her geçen gün iyileştiriyoruz. Üst düzey güvenliği elde etmenizi sağlayan, geçiş kontrol sistemleri işlemsel kabiliyeti büyütülmüş seviyelerde organizasyon bütünlüğünü korumanıza destek olsun. Canlı destek sistemi üzerinden incelemelere devam edebilmeniz ve elektirkli kilit ile geçiş kontrol yapmış personeli takip etmeniz çok daha kolay.

Yetkilendirilmiş veya yetkilendirilmemiş personelin geçiş yaptığı yerlerde erişim seviyelerini kontrol altına alırken, izinsiz girişimleri de raporlayın. Hızla büyüyen masaüstü yazılımları, bulut teknolojileri ve erişim güvenlik sistemleri sayesinde şirket ortamınızı güvende tutabileceğiniz yazılımların sayısı artış göstermektedir. ZKSoftware olarak bu işlem yeteneğini sorunsuz biçimde tamamlayan, geçişlerin en iyi şekilde yapılmasını hedefleyen ürünlerimizle hizmetinize hazırız. İşletme bütünündeki kartlı geçiş, parmak izli cihaz bağlantılı odaları takip edin, bütün aktivitileri raporlayın ve kimlerin giriş çıkış yaptığını her zaman göz önünde tutun.

Access geçiş kontrol yazılımları, elektrikli kilit entegrasyonu ile sorunsuz kapı yönetim platformlarını hazırlar.

Neden ZKSoftware elektrikli kilit sistemlerini tercih etmeliyim?

ZKSoftware elektrikli kilit sistemleri, güvenlik denetimlerini sonuna kadar yerine getiren, izinsiz kişilerin şirketinize, okulunuza veya kuruluşunuza erişmesini engellerken kısıtlı geçiş elementlerini yürütmeniz için her işlemi yapar. Müşterilerimize verdiğimiz ürünlerimiz son derece yüksek kapasite personel akışını karşılaması için üretildi. Geliştirilen cihazlarımız, yazılımlarımız, biyometrik okuyucularımız ve elektrikli kilit ürünlerimizle işletmenizin güvenliğini sağlamaya hazırız.

Fiziksel güvenlik açıklarını olmadan önleyin, kuruluşunuzun koruma profilini artırın ve erişim denetimini aktif etmek için geç kalmayın. Günümüzde şirket güvenliği büyük önem taşırken buna bağlı olarak çalışan personelin fiziksel korunmasının sağlanması da kritik değerler arasındadır. İşletmenize gelebilecek zararların önüne geçerken, hırsızlık, gasp ve yetkisiz erişimlerin engellenmesi en kısa sürede gerçekleşmelidir.

Baştan sona güvenlik sağlanması için geçiş kontrol sistemleri, elektrikli kilit, kapı yönetim ve şifreli kapı kilidi gibi çeşitli ürün yelpazesi tercih edilebilir. ZKSoftware firmasında yetkili güvenlik uzmanları, profesyonel teknoloji danışmanlığı kadrosuyla proaktif uyumluluk getiren ve altyapı keşif aşamalarında sizin yanınızda olan ekiplerle desteklenir. Yetkilendirme konusunda güvenlik mimarinizi son derece sofistike biçimde hazır etmeniz dış etkenleri engellemede yardımcı olur.

Güvenlik, ZKSoftware’in temel altyapısını oluşturur. Fiziksel kapı kontrol mekanizmalarından, yüksek düzeyde veri akışını sağlayan personel takip yazılımlarına kadar binlerce personelin kontrolünü ve denetimini yapın.  Çok katmanlı güvenliğinizi etkinleştirmenize yarayan, biyometrik parmak izi okuyucular, yüz tanıma sistemi, kartlı geçiş ve elektrikli kilit gibi ürünleri kuruluşunuzu korumasında faydalanın.

Yönetimsel Gücü Açığa Çıkarın

ZKSoftware tarafından yönetilen ve yüksek oranda güvenli bir kuruluş altyapısını hazırlarken maliyetleri ve kompleks işlemleri sıfıra indirin. Hızla gelişen güvenlik engellerini aşın, fiziksel olarak büyüyen firmanızın mülk korumasını son derece iyi biçimde aktifleşmesinde yerleşik koruma elementlerini ve benzersiz kapı kilidi sistemlerini kullanın. Etkileşimi artırın, personelin denetimini yükseltin ve hassas odalarınızın ya da evraklarınızın kötü kişilerce ele geçirilmesine engel olun.

şifreli kapı kilidi

Özelleştirilmiş yazılım hizmetleriyle, müşteriye göre şekillenebilen donanım tasarım modülleriyle oluşturulan fiziksel güvenlik platformları kapı kilidi gibi ürünleri tümleşik biçimde kullanın. Tüm ofislerinizi kontrol edebilirken tek bir ofisteki kapı kontrol noktalarına da hükmedin. ZKSoftware ile çalışan 3.000’e yakın bayi ağı manyetik kilit, selenoid kilit ve biyometrik okuyucu ürünlerimizi sıklıkla tercih ediyor.

Bizi tercih etmelerinde hizmet kalitemizi sürekli artırmamız, teknik desteği zamanında vermemiz ve sorularını anında yanıtlamamız olduğunu düşünüyoruz. Aldığımız geri bildirimler sonucunda işlem kapasitemizin daha iyi olduğunun geri bildirimine ulaşırken, hizmet kalitemiz her zaman daha iyiyi hedeflemek için büyütülüyor.Donanımları tam anlamıyla kullanmanız için yazılım hizmetiyle beraber cihaz ekleme yapabilir, elektrikli kilit bağlantı şemaları sayesinde dakikalar içinde kartlı geçiş cihazınıza kapı kilidi uyumunu sağlarsınız. Fiziksel erişim sınırlarını siz belirleyin. Geliştirilebilir geçiş kontrol, ölçeklenebilir pdks (personel devam kontrol sistemi) ürünleriyle birlikte hizmetinizi yürütün ve şirket büyümesini hızlandırın.

İşletmenizdeki personelin verimliliğini artırırken, performans raporlarına ulaşabilir personel takip esnekliğini kazandırırsınız. Şirketinizdeki varlıkların, hammaddelerinizin, değerli eşyalarınızın korunabilir yapıda tutulması zarar görmemeniz için önemlidir. Hırsızlık girişimlerinin son derece artış gösterdiğini göz önünde bulundurduğumuzda access geçiş kontrol şifreli kapı kilidi gibi ürünler yaygınlaşmalıdır.Benzersiz geçiş kontrol deneyimi ile güvenliğin en üst düzeye çıkarıldığı evrene tanıklık edin. Yüksek ölçekte dağıtılabilirlik, birden fazla cihazla çalışma, kartlı geçiş desteği, biyometrik okuyucular vasıtasıyla aktarılan hareket kayıtları ve özelleştirilebilir raporlama seçeneklerini elde edin. Güvenlik ihlallerini önceden tespit edin, kuruluşunuzun dayanıklılığına katkıda bulunun.

Eyleme dönüştürülmesine izin verilen hareket raporları, devamsızlık, geçiş, fazla mesai gibi ayrıntılı analitik verileri bilgiye çevirin. Kuruluşunuzun daha iyi hale getirilmesi için ne gerekiyorsa yapmak için erken önlemler alın. Puantaj modülü sayesinde kapıdan geçiş yapan kişilerin saat kaçta içeri girdiklerini ve işletme bitiş saatinde ayrılışlarını raporlayan maaş hesaplama sistemine dönüştürün. Verilerin ince ince işlenerek, raporlamaya çevrilme evresinde zaman kazanın.

Hızlıca biten işlemler size vakit kazandırırken, gerekli ve önemli görevlerinizi yerine getirmeniz daha da kolay hale gelsin. Binlerce cihazın Dünya çapında kullanıldığı, ZKteco marka ürünlerin tercih edildiği ve biyometrik konularda evrim geçirmiş dijitalleştirilebilir uygulama hizmetleri bütünüyle senkronize çalışma ortamları oluşturun. ZKSoftware veri akış platformları, hizmet geneli bakımından tercihlerinizi daha iyi yönetebilmeniz işçi kapasitenizi genişletme konusunda başarılı sonuçlar elde edin.

Dış ortama uyumlu kilitler, dayanıklı yapıları ve her hava koşulunda çalışma prensiplerine sahip ürünleri keşfedin. Yüksek kararlı güç akışını oluşturması için tasarlanan kilit mekanizmaları. En zorlu kapıların dayanıklı biçimde kapalı tutulmasına önemli rol oynarlar. Kilit materyali sürekli olarak en güncel donanımlardan, malzeme eksikliği olmadan imal edilmiştir. Yeni nesil güç unsurunuzla tanışın. Elektrikli kilit modellerimiz geçiş kontrol limitlerini en yüksek kriterlerde belirlemenize yardım eder. Tercih ettiğiniz ürünlerimiz kalite standartlarından geçiş yapmış ve testleri tamamlanmış sistemlerdir. Biyometrik okuyucularımız güvenliğiniz için veri akışını korumalı platformda yaparlar.

En iyi sistemi tercih etmeniz için size yardımcı olalım. Yüksek insan akışı yönetimi, geçiş kontrol denetimi ve daha fazlası için ZKsoftware güvencesindeki ürünleri kullanın.

İletişim

Sizi arayalım gelişmiş güvenlik kontrolü denetimi hakkında ürünlerimizi ücretsiz fiyat teklifi ile birlikte sunalım. Üst düzey kapasitif biyometrik okuyucular, parmak izi tanıma terminalleri, yüz tanıma sistemleri, kartlı geçiş ürünleri, x-ray cihazı, kapı tipi metal arama dedektörleri, tripod turnike sistemleri ve daha fazla ürünün tedariğini sağlıyoruz. Gelişmekte olan teknolojik yapılarınızla uyumlu sistemlerimizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı, düşük maliyet oranına elinde tutan ürün gruplarımızla işletmenizi karlılık getiren yapısal sorumluluklarını tamamlayın. Gelişiminizi kısa sürede tamamlayın ve erişim geçiş kontrol, personel takip sistemi gibi yüksek verimlilik ekleyen sistemleri hemen dahil edin.