Elektrikli kapı kilidi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Elektrikli kapı kilidi ürünleri

elektrikli kapı kilidi fiyatları

ZKsoftware elektrikli kapı kilidi ürünleriyle güvenliği en üst düzeye taşımanız artık çok daha kolay. Güvenlik ihtiyaçlarının belirlenmesi, taleplere yanıtların hızla geri dönüş sağlanması elektrikli kapı kilidi tercih eden müşterilerimizde en üst düzeyde. Bizde bunu bilerek yola çıktık ve güvenli elektrikli kapı kilidi cihazlarımızı kolaylıkla edinmeniz için herşeyi düşündük. Elektrikli kapı kilidi ürünü seçmeden önce dikkat etmeniz gerekenler arasında, kapı görselini mutlaka müşteri temsilcilerimize göndermeniz gerekiyor.

Kapı kilidi kontrol üniteleri ile birlikte çalışarak yüksek kararlılık, koruma ve hızlı etkileşimi kullanıcı denetiminde tutmaktadır. ZKSoftware bünyesindeki elektrikli kapı kilidi cihazları teknik anlamda size yüksek kararlılık ve gücü tek çatı altında birleştirme yetkisi verir. Kapı kontrol ürünleriyle aynı anda çalıştırın ve senkronize olarak belirlediğiniz kapıların güvenliğini 7/24 kesintisiz tamamlayın. Güçlü, hızlı ve bir o kadar da tercihlere bağlı olarak ölçeklenebilir elektrikli kapı kilidi sistemleri teknolojiyi en son gücüne kadar uygular. Yüksek performans manyetik, selenoid, pimli ve bas aç kilit seçenekleriyle donatılmış güvenli kapı çözümlerine erişim sağlarsınız.

ZKSoftware kilit ürünleri, her zaman en uzun vadede çalışmayı,  yüksek kararlılık ve esnek yapıda olmasıyla tüm kapı çeşitlerine uyum sağlayacak modlarla gelmektedir.

Görsel | YS 621 Yangın Kilidi

Başlıca özellikler

  • Yüksek ağırlıkları absorbe edecek ve kapı tutuş gücünü kesintisiz yapacak tutuş gücü
  • Eşi benzeri bulunmayan yüksek seviye materyaller
  • Ahşap, yangın, cam, metal kapılarla uyumlu ürünler
  • 12 volt veya 24 volt güç seçenekleri
  • Selenoid kilit, pimli, bas-aç, strike, manyetik
  • ZKSoftware kapı kontrol özellikli cihazlarla senkronize çalışma
  • Access geçiş kontrol sistemleriyle tam uyumlu

Elektrikli kapı kilidi gücünü keşfedin

ZKSoftware elektrikli kapı kilidi ürünleri çok güçlü ve bir o kadar da hızlı. Kapılarınızın güvenliğini 7/24 kesintisiz biçimde sağlaması için tasarlanan ürünlerin performansı açısından istediğiniz kapıya devasa bir tutuş gücünü iletmesini izleyin. Personel takip programı ürünlerinin de gelişmesiyle, elektrikli ve manyetik kilit ürünleri segment açısından etkileyici kullanıcı yelpazesine erişim sağlamıştır. ZKTeco k30, T4C ve ZKSoftware personel devamsızlık yönetim sistemleriyle en hızlı biçimde tüm personelinizi takip edin ve kapı kontrolünü yönetirsiniz. Elektrikli kapı kilidi görsel dizaynları bakımından da tüm müşterilerimizin ilgisini çeken sistemler arasındadır.

Detaylı incelenen ürünlerimizin ZKSoftware güvencesi altında olduğunu unutmayın. Elektrikli kapı kilidi ürünlerimiz fiyatları bakımından piyasada bulabileceğiniz benzer ürünlere göre daha hesaplı ve  kalitelidir. Firmamızın barındırdığı ürün kapasitesi yüksek cihazları her zaman en iyi kalite ürün kararlılığını göz önünde bulunduracak şekilde satılmaktadır.  Müşterilerimizin elektrikli kapı kilidi ihtiyaçlarını her noktada karşılıyor ve projelerinde kullanmaları için tedarik ediyoruz.

Kapı kilidi modelleri

Manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi, güçlü kaplama ve alüminyum yapıdan oluşturulmuş yapısıyla güvenliği en üst düzeye taşır. Ağırlık tutuş güçleri bakımından 60 KG ile 750kg arası güce sahiptir. Farklı kapı çeşitleriyle uyum içinde kullanılır. Bu kapılara örnek olarak  yangın kapısı, acil durum kapıları, camlı kapılar, ahşap ve diğer tüm kapı çeşitleriyle uyumlu kilitlerdir.

Tüm elektrikli kapı kilidi ürünlerimize ticari sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstün segment, yeterli, güvenli ve yeni nesil teknolojik donanımların bulunduğu cihazlarımızı şimdi edinebilirsiniz.

 

Ticari sitemize göz atın > 

Yeni websitemiz ZKFlex’i inceleyin >