Devriye Tur Kontrol Sistemi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Devriye Tur Kontrol Sistemi ile Tanışın
Devriye tur kontrol sistemlerimiz

Devriye Tur Kontrol Sistemi

Devriye tur kontrol sistemi veya diğer adıyla akıllı kalemler hakkında işletmelerin fiziksel korunmasında yardımcı nitelik taşımaktadır.
Gündelik yaşantılarımızda gördüğümüz üzere güvenlik açıkları büyük sorun oluşturmaktadır. Fiziksel güvenlik kısmında işletmelerin bünyelerinde çalışmak üzere işe aldıkları güvenlik personelleri, güvenlik müdürleri firmaların korunmasını sağlamak için seçiliyor. Her yıl artan suç oranlarıyla mücadele ve endüstriyel yapıdaki fabrikaların, telekom şirketlerinin, güvenlik servislerinin kurumsal veya halka açık alanların korunması gerekmektedir. AVM, market, ofisler, binalar vb. yerlerin fiziki korunma görevini üstlenen bekçiler işlerini zamanında ve doğru belirlenen kontrol noktalarında tamamlamaları gerekmektedir.
Burada devreye girerek ZKSoftware olarak başladığımız Devriye tur kontrol sistemleri sürecinde kullanıcılara kolaylıklar sunabilmek adına sürekli çalışıyoruz. Yazılım mühendislerimiz tarafından devreye alınan yazılımlarımız ve cihazlarımız sizlere en güçlü ve yüksek performans kalite de sistemler sağlamak adına gelişimini sürdürüyor.
Devriye tur kontrol sistemi, bekçilerin veya belirlenen bölgede devriye atan personelin hareketlerini izledikten sonra devriye kaleminden alınan veriyi kişinin performansını analiz ederek raporlama alanında sizlere gösterir. Devriye personelleri görevini doğru ve zamanında tamamlaması işletme güvenliği açısından büyük önem arz eder.
Koruma sağlanan alanı etkili biçimde işi dahilinde turlaması ve raporlaması gerekir.

Devriye Tur Sistemi İçeriği

– Devriye Tur Kontrol Akıllı Kalemi ( Bekçi tarafından taşınabilmesi için)
– Kontrol Noktası Rfid Tag ( KOntrol noktalarına kurulması gereken noktalar)
– Bekçi ID kartı
– Hareket cüzdanı
– Veri indirme aygıtı ( USB kablo veya harici cihaz)
– Bekçi Tur Yönetim Sistemi Yazılımı

Devriye Tur Kontrol Sistemi Kurulumu

Devriye atmaya başlayacak personelden önce, ilk olarak kontrol noktalarının kurulumu gerçekleştirilmeli böylelikle bekçi tur kontrol cihazı tarafından tanıtımı yapılabilir. Kontrol noktası kurulumu oldukça önemlidir. Kurulum yapılması istenilen yerlerin önceden belirlenmesi gerekiyor. (Yönetici ofisi, çalışma atölyesi, sunucu odası, iklimlendirme alanı, jeneratör odası, muhasebe ofisi vb.)
Bekçi tur kontrol noktaları entegrasyonu tamamlandıktan sonra, tur ayarlarını yazılım arayüzünde tanıtmamız gerekmektedir. Sırasıyla yapmamız gerekenler tur sürelerini belirlemek, bütün noktaları kayıt etmek, bekçi tur kartlarını yazılıma tanıtmak ve ne kadar tur atılması gerekiyorsa yazılıma saat olarak girilmelidir. Belirlenen saatler arasında bekçinin tanımlı noktaları gezmesi ve raporlama kısmında görünmesi önemlidir.
Bekçi yukarıda belirtilen işlemleri tamamlayıp, devriye tur kontrol cihazını alarak bütün kontrol noktalarını belirlenen süre zarfı içinde tur atarak bitirmelidir. Turladığı lokasyonlar akıllı bekçi tur kaleminde depolanır usb aracılığı ile bilgisayara aktarımı yapıldıktan sonra veri analizi ve detaylı raporlarda görüntülenir. Güvenlik merkezinde kablo yardımıyla bütün bilgiyi sistemin veritabanı kısmına transfer ederek günlük bekçi tur analiz raporlarına ulaşabilir.
Böylelikle iki aşamalı güvenlik protokolünü gerçekleştirmiş oluruz. Birincisi, bekçi görevini tamamlamış oluyor ve aynı anda işletmenin güvenliği kontrol altında tutuluyor.

Devriye Tur Yönetim Sistemi Yazılımı

Devriye tur kontrol akıllı kalemleri ile uyumlu olarak çalışan ZKSoftware tarafından yazılımı geliştirilen sistemler fabrikalarda, hastanelerde, avm, emniyet gücü birimleri, site güvenliği gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Yeni nesil ZKGuard bekçi tur yazılımı kolay yoldan güvenlik personelinin takibini yaparak verileri içinde saklar bütün saklanan verileri yazılıma aktarıp görüntülemenizi sağlar.

Bekçilerin gece ve gündüz yaptıkları turları görüntüleyebilir etkili ve efektif yoldan takip sistemi aracılığıyla zamanlamalarını inceleyebilirsiniz. Güçlü ve yüksek performans zengin rapor alma seçenekleriyle verilerin analizi ve rapor oluşturma kısmı kullanıcılara bekçilerin gerçekten turlarını tamamladığını gösterir. İş üzerinde zaman hırsızlığı yapmalarının önüne geçer. İşletmenizin güvenliğini garanti altına alır.

Yüksek Seviye Güvenilirlik

Bekçi tur sistemini kullanan görevlilerini fiziksel olarak varlık gösterdikleri lokasyonların güvenliğini daha üst düzeye taşımayı site sakinleri, ev sahipleri, ziyaretçiler ve koruma yapılan alanın rahatlığını aynı zamanda güvenliğini üst düzeye taşıyın. Akıllı tur kalemi avantajları arasında, bekçinin turunu tamamlarken kullanacağı yol, zaman hırsızlığı, hile, kısayoldan tur tamamlama gibi işlemleri kesinlikle yapamadığından güvenilir çözüm kaynağı haline gelmektedir.

ZKGuard serisi devriye tur kontrol cihazlarımız oldukça verimli, bakım gerektirmeyen tam performans gücünü 30 gün boyunca kesintisiz sağlayabilen sistemlerdir.
Uygunluk derecesi tamamen geliştirilmiş olmakla beraber sınırsız okuyucu desteği, kontrol noktası, hareket ve planlama seçeneklerini içinde barındırır. Ekstra ücret ödemeden bunların hepsine sahip olmanız tek bir yazılım ile mümkün.
Genişletilebilir yapıya ev sahipliği yapan ZKGuard yazılım ve donanım sistemleri ekonomik ve yüksek performans bileşenlerini bir araya getirmekle kalmıyor sizi ekstra ücret ödemekten kurtarıyor.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için lütfen bizimle iletişim kurun. Ürün stok bilgisi ve tekliflerinizi ücretsiz olarak sağlamaktayız. Size yardım etmekten mutluluk duyarız!

Sistem Gereksinimleri

– Intel veya AMD Bilgisayar
– Minimum 1GB RAM
– İşletim Sistemi : Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, Windows 10, Server2008, Server2012.
– 1 adet USB portu (veri aktarımı sağlanması için)

Satın al
ZKGuard sistemlerimizi şimdi satın almak için lütfen tıkla

Devriye Tur Takip sistemi