ZKSoftwareLogo
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ZKSoftware

Çözümler

Turnike Sistemleri

Çözümler

Turnikeler, giriş çıkışların kontrol altında tutulması gereken, gelen ziyaretçiler hakkında kayıtların tutulması istenen mekanların girişine konulan geçiş kontrol sistemleridir. İç mekanlarda da dış mekanlarda da turnikeler kullanılabilir. Turnike sistemleri genellikle parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma cihazı, el okuma cihazı, göz tanıma cihazı gibi kontrol sistemleri ile koordineli şekilde kullanılır.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Çözümler

Giriş çıkışların yoğun olduğu büyük kuruluşlarda personelin ve misafirlerin giriş çıkışlarını kontrol altında tutmak için çeşitli akıllı geçiş sistemleri kullanılır. Kartlı şifreli geçiş sistemi de bunlardan biridir. Kart ve şifre geçiş için birlikte kullanılabilir ya da sadece kart veya sadece şifre ile geçiş sağlanabilir.

COVID 19 Yeni Çözümler

Çözümler

Covid-19'la mücadele kapsamında her geçen gün yeni çözümler kullanılıyor. Örneğin HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümü kalabalık yerlere giriş çıkışlarda sıklıkla yapılır. Bulaşla mücadele kapsamında adliyelere, devlet kurumlarına, kurumsal şirketlere, kalabalık insanların bulunduğu kuruluşlara giriş yapan vatandaşların ateşleri ölçülerek...

Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Çözümler

Her insana özel bir parmak izinin oluşu eskiden beri birçok alanda kullanılmıştır. Şimdiye kadar özellikle kriminal konularda işe yarayan parmak izleri günümüzde kurumsal şirketlerin, devlet kurumlarının ve her türlü oluşumun güvenliği için kullanılır. Parmak izi tanıma sistemleri askeri birimler, belediyeler, büyük şirketler gibi kuruluşlarda pratik çözümler sunar.

Elektronik ve Manyetik Kilitler

Çözümler

Ofis, ev ve endüstriyel kapı tiplerinde kullanılabilecek olan yeni nesil kilitlerden bir tanesi olan manyetik kilitler bulunulan ortamda güvenli kullanım sağlar. Cam kapılar hariç olmak üzere pek çok alanda kullanıma açık olan bu kilit modeli tüm kartlı geçiş sistemleri ile uyumludur.

Bekçi Tur Kontol Sistemleri

Çözümler

İş yerlerinin güvenliğinin tam olarak sağlanabilmesi şarttır. Ufak bir açığın varlığı halinde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir, maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. Güvenlik için yapay zeka sistemler yanında bekçi ve özel güvenlik personeli gibi personel hizmetinden de faydalanılır. Mesai saatleri dışında iş yerleri bu personele emanettir. Ancak personelin de belli ölçüde kontrolü gerekecektir.

ZKSoftware

Yazılımlar

ZKFlex PDKS Yazılımı

PDKS Yazılımı

Personelin giriş, çıkış, izin, geç kalma, mazeret gibi bilgileri güvenli şekilde puantaj kartlarına yansıtıldığı için haklarının da en hakkaniyetli şekilde verilmesi sağlanabilir. Bu veriler aylık maaş bordrolarına otomatik şekilde aktarılabilir.

ZKPDKS PDKS Yazılımı

PDKS Yazılımı

Personelin giriş, çıkış, izin, geç kalma, mazeret gibi bilgileri güvenli şekilde puantaj kartlarına yansıtıldığı için haklarının da en hakkaniyetli şekilde verilmesi sağlanabilir. Bu veriler aylık maaş bordrolarına otomatik şekilde aktarılabilir.

ZKAccess Kontrol Panel Yazılımı

Access Kapı Kontrol

AVAX Paslanmaz çelik turnikeler, farklı ebatlarda yahut istediğiniz özel tasarımlarla %100 yerli olarak fabrikamızda üretilmektedir. Tek ayaklı, çift ayaklı, double, swing gate, hidden gate, VIP, bağımsız, camlı, özürlü ...

ZKYemekhane

Yemekhane

Online hareket izleme, otomatik mail atma, otomatik veri transferi, anlık yetki sistemi, departman şirket bölüm bazında yetki sistemi, personel bazlı kontör sistemi, personel bazlı yemek hakediş sistemi, personel bazlı ücretlendirme sistemi, saat bazlı öğün tanımları(Sabah, öğle, akşam vb.), personel bazlı raporlarma, cihaz bazlı raporlama, öğün bazlı raporlama, MYSQL veri tabanı.

BioSecurity Multi

BioSecurity

Geçiş kontrol sistemi ve yetkilendirme, devriye tur kontrol sistemi, asansör yetkilendirme sistemi, POSTGR veri tabanı, otel kontrol sistemi, ziyaretçi takip sistemi, araç park sistemi, güvenlik kamerası sitemi, canlı izleme, anlık yetkilendirme, web tabanlı yazılım.

ZKTeco Access 3.5

Access Kapı Kontrol

Online hareket izleme, anlık yetki sistemi, departman şirket bölüm bazında yetki sistemi, kapı bazında ayrıntılı raporlar, personel bazında ayrıntılı raporlama, tarih bazında ayrıntılı raporlama, Access veri tabanı.

ZKGUARD Bekçi Tur Yazılımı

Bekçi Tur Yazılımı

Bekçi tur kontrol yazılımı ile birlikte devriye takibi yapabilir, devriye tur zamanlarını planlayabilir, kontrol noktalarını tanımlayabilir, bekçi bazlı raporlama alabilir, kontrol noktası bazlı raporlama alabilir ve hızlı veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

ZKSoftware

Blog

Yüz Tanıma Sistemleri

Devamını Oku