CCTV Kamera Sistemleri Hızlı ve Güvenli - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
cctv hızlı kamera sistemleri zksoftware

ZKSoftware CCTV Hızlı kamera sistemleri çözüm ortağınız olsun

Şirketinizi hemen koruma altına alabileceğiniz cctv güvenlik kamera sistemleri çözümlerimize göz atabilirsiniz.

Küçük veya orta çaplı işletmelerin sahipleri, işletmenizi en üst düzeyde verimlilik katarak devamlılığını sağlamak için yıllarınızı harcıyorsunuz. Yüksek seviye kararlılık, başarı ve yatırım ile geliştirdiğiniz şirketlere gereken değeri verin. En son başınıza gelmesini istediğiniz hırsızlık olaylarını olmadan önlemeniz ve caydırıcı koruma önlemleri alabilmek gerçekten bir işletme açısından kritik değer taşır.

En küçük işletmeden, orta çaplı ve büyük işletmelere kadar her türlü taleplere yönelik CCTV kamera sistemleri çözümleri bütünü. Mülkünüze gelebilecek fiziksel zararlar, hırsızlık girişimlerini önlemek için ZKSoftware CCTV güvenlik kamera sistemleri ürünlerini kullanın.

Hırsızların işletmenize izinsiz giriş sağlayıp, ürünlerinize, mülkünüze veya parasal konuda zarara sokmasına engel olun. Yüksek seviye güvenlik geçiş kontrol ve access önlemlerini yerinde, doğru biçimde uygulayın. Tüm özel taleplerinize yönelik, geliştirilebilir cctv kamera ürünleri ve sistemleri hizmetlerine anında kuruluş geneli devreye alın.

Sizin güvenliğiniz bizim öncü hedefimiz

Öncü hedeflerimiz arasında cctv güvenli kamera sistemleri ile işletme genelinde koruma kalkanı oluşturabilmek var. En iyi kaliteye sahip, düşük maliyetli cctv kamera cihazlarına sahip olmanız en doğal hakkınız. Sektörde bulunan çok fazla alternatif ve gelişen teknoloji odaklı yeniliklere bakıldığında, daha kaliteli resim görüntüsü elde etmeniz, detaylandırmanız ve kafanızın rahat olması gerekiyor.
Aşağıda incelemeniz için cctv güvenlik kamera sistemi örnekleri verildi:

Video kamera devri kapandı

Gelişen yüksek teknoloji, üst düzey cctv kamera ürünleri, IP kameralar, video kayıt özelliği, güvenlik seviyeleri ile insanlar artık eski tarz video kayıt cihazlarını kullanmayı bıraktı. Gerçek anlamda takip yapabileceğiniz neredeyse kesinti olmadan size istediğiniz yerden görüntü paylaşımı sağlayan, IP tabanlı cctv çözümleri, analog ahd kamera sistemleri artık daha kolay görüntüyü sağlarken vakit kaybını da önlüyor.

cctv kamera sistemleri hizmet bütünlüğü ve zksoftware

Bütün işletmelere uygun CCTV kamera sistemleri

Bu gelişmiş teknoloji artık günümüzde büyük veya küçük işletmelerin odak noktası haline gelmiş durumda. Küçük işletmeler de gayet rahat biçimde IP teknoloji tabanlı cctv kamera sistemleri, analog veya ahd ürünlerini rahatlıkla satın alabilir ve kullanma düzeyine erişti. Hırsızlığa, izinsiz girişlere, mülkünüze ve kuruluşunuza daha fazla kötülük gelmesine son verebileceğiniz yenilikçi aynı zamanda etkili güvenlik çözümlerini elde edin.

Daha uygun maliyetle, daha güvenilir, kuruluş çapında etkili kamera sistemi çözümlerine sahip olmak için neden daha fazla beklemek zorunda kalmalısınız ki? Hemen şimdi kuruluşunuza en etkili güvenlik çözümlerini dahil edin ve güçlü koruma olanaklarının keyfini çıkarın.

Sizi arayalım.

Şirketiniz için en iyi çözümleri değerlendirmeniz ve bu seçimler arasında kamera sistemi farklı ürün türlerine ayrıldığını mutlaka görmüşsünüzdür. Sizin için özel uygulanabilen ahd, ptz, analog, cctv, IPTV, dvr ve nvr kamera sistemleri kurulumu kolay aynı zamanda rahat kullanımı beraberinde getiriyor.

Basit entegrasyon

IP tabanlı kamera sistemi entegrasyonu klasik analog sistemlere göre daha kolay ve hızlı. Bütün işletmenizin altyapısına dahil edebileceğiniz, güvenli kamera sistemi yelpazesiyle kötü niyetli kişilerin mülkünüze zarar vermesini hemen engelleyebilirsiniz. Mevcut bilgisayarlarınızda 7/24 kesintisiz izleme yapabilir ve suç oranlarını indirmek için tamamen güvenilir cihazlar kullanmış olursunuz.

Düşük maliyetli IP kamera sistemleri

Dijital dönüşüme, elektronik aygıt kullanımı sayısı artıran şirketlere ve aynı zamanda IP tabanlı cihazları kendi bünyelerine dahil eden firmalar artık düşük maliyetle en iyi güvenlik seçeneğini elde edebilir.

Geleneksel güvenlik sistemi çözümlerinin aksine, çok ucuza kamera sistemi entegrasyonuna hemen sahip olabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz. Akıllı bina çözümleri kapsamında geliştirdiğimiz, müşterilerimize sağladığımız seçenekler ve düşük maliyetli ürünlerle sizi önemsiyoruz.

Firmanızın güvenliğini sağlayabilmek, mülkünüzün zarar görmesini engellemek ve ürünlerinizin çalınmasına engel olmak şirket büyümesi açısından kritik öneme sahiptir.
Kuruluşunuzun dışında olsanız bile artık, işletme geneli güvenliğin aktif olduğunu, görüntüleyerek öğrenebilirsiniz. Artık etkili güvenlik çözümlerine, akıllı güvenlik teknoloji sistemlerini hızlıca kullanmanız oldukça basit. Akıllı telefon uygulamalarımızla, kamera takılan her odayı, her noktayı rahatlıkla izleyin ve analiz edin.

zksoftware üstün kalite güvenlik cctv kamera sistemleri marketi

Daha üstün kalite

Yüksek çözünürlüğe sahip HD IP kamera sistemleri, HDTV veya high definition adı altında geçen ürünler, mevcut güvenlik pazarı piyasasını şuanda kontrol etmektedir. En üst düzey kalitede görüntüye sahip olmanız demek, istediğiniz anda parlak görüntüyü izleyebilmeniz anlamına gelir.

HDTV kalitesi bütün yeni nesil akıllı kamera teknolojilerinde olduğu gibi CCTV kamera ürünlerinde de trend haline gelmiş bulunmaktadır. İşletmenizi güvence altına alabilmek, fiziksel zararlardan ve hırsızlık girişiminden korumak için en iyi adım kamera sistemidir.

CCTV güvenlik kamera sistemleri ile istediğiniz an takip

IP cloud tabanlı kamera sistemi en büyük avantajlarından bir diğeri ise, IP adresini yazdığınız cihazı istediğiniz yerden görüntüleme seçeneği. Tabii ki de bunu yapabilmek için internet bağlantısının mevcut olması bir şart. Kuruluşunuza istediğiniz yerden geniş ağ bağlantısı protokolüyle bağlanın, cep telefonunuzdan veya evinizdeki internet ile 7/24 görüntüleyin. Video kayıt cihazınızı görebilmek, ahd kameranızı veya ptz sistemlerinizi incelemek için CCTV merkezi yönetim sistemine uygulama bağlantısı sağlamanız yeterli. Geri kalan her işlem otomatik olarak gerçekleşir ve sizi saniyeler içinde şirketinizin kamera ağına bağlar.

Güvenlik kamera ve güvenlik marketi

Video takip sistemi işletmenizin hem içini hemde dışını güvence altına almak için kurulabilir. Entegrasyon seçenekleri arasında sadece işletmeleri değil, güvenlik ihtiyacı duyduğunuz her yeri kontrol altına alırken, korumayı da en üst düzeyde sağlarsınız.

Güvenlik kamera sistemleri, market payı olarak Türkiye’de ve dünya da büyük pazar payına sahiptir. En ufak işletmeden, devasa holdinglere ve kuruluşlara kadar her yerde kolay kullanım seçenekleri sunan güvenlik kamera ürünleri. Kuruluşunuzun içinde, dışında, otoparkta, avm, hastane, askeri tesis, emniyet güçleri, akıllı şehir gibi alanlarda hiçbir sıkıntı yaşamadan neler olup bittiğini görebileceğiniz sistemler bütünü.

Şirketinizde çalışan personelin vaktini boşa harcadığını düşünüyorsunuz diyelim, bu çalışanın işini doğru yapmadığını, siz yokken işten kaytardığını, devamsızlık yaptığını veya oyun oynadığını varsayalım. Kamera kayıtlarını ortaya çıkarabilir ve istediğiniz zaman bu aklınızdaki şüpheyi ortadan kaldırabilirsiniz. Günümüzde güvenlik kamera sistemleri o kadar gelişti ki, iş gücüne verdikleri katkı hem performans hem de verimlilik açısından üst düzey konumundadır.

Ticari sitemiz üzerinden kamera ürünlerimizi hemen alabilirsiniz.

otel odası kapı kilidi zirveye taşır zksoftware ile güvende

İşletme geneli güvenlik öncü odak noktanız olsun

Küçük işletmenizin olması, güvenlik sistemlerini dahil edemeyeceğiniz anlamına gelmesin. Her türlü işletmeye yönelik ürettiğimiz kamera sistemi çözümleriyle, koruma kalkanınızı hemen oluşturun. Hassas odalarınızı, bilgisayarlarınızı, veri güvenlik merkezlerinizi, dosyalarınızı, ürünlerinizi, sözleşmeleri koruma altında tutabileceğiniz akıcı, esnek güvenlik kamera sistemleri. İşletmenizdeki, binanızdaki binlerce eşyayı, yüz binlerce liralık ekipmanı hırsızlık girişimine karşı güvence altına alabilirsiniz.

En iyi fiyata sahip olabileceğiniz ahd kamera sistemleri ile bunu yapmanız çok kolay. Küçük çaplı işletmelerin, güvenlik sistemleri üzerine ciddi paralar yatırmasına gerek yoktur. Böylelikle işletme geneli güvenliğinizi sektörde öncü güvenlik kamera ürünleriyle başlatabilir ve devreye alabilirsiniz.

Aktif güvenlik kamerası ve zaman kontrol imkanları

ZKSoftware güvencesiyle sahip olmanız, aktif olarak zaman kontrol ve cctv kamera hizmetler bütününü çalıştırmanız için her şeyi düşündük. Esnek, geliştirilebilir, akıcı güvenlik kamera çözümleri topluluğuyla, şirketinizdeki dizüstü bilgisayarları, dokümanları kolaylıkla güvence altında tutun. Hırsızlık girişimlerinde, yaşanabilecek veya yaşanmış mülk ve han eye tecavüz hareketlerini yapan kişileri yakalayın. Emniyet birimlerine, kolluk güçlerine anında bildirin ve kamera görüntüleri sayesinde bunu kanıtlayın.

Bir çok küçük işletme sahibi güvenlik konusunda işletmesine yatırım yapmak istemiyor. Bunun en büyük sebebi ise, maliyetten kaçınmak istemesi.

Güçlü bir güvenlik sisteminin çok aşırıya kaçacağını ve pahalı olacağını düşünüyorlar. Bu yüzden güvenlik sistemleri, access geçiş kontrol, kamera ve cctv gibi cihazlara yatırımdan kaçınıyorlar. Aslında düşündükleri şey oldukça yanlış, mülk güvenliğine en büyük zararı yatırım yapmamak verebilir. Video takip sistemleri, güvenlik kamera ürünleri, güvenlik marketi pazarında etkili işletim ve düşük maliyet seçenekleriyle dahil edilebilir düzeyde. Yani bu demek oluyor ki, her türlü işletme, ciddi yatırımlar yapmadan da iyi bir güvenlik sistemine sahip olabilir.

zksoftware güvenlik marketi kamera ürünleri

ZKSoftware kamera sistemleri ile, güvenlik çıtanızı işletme genelinde, ölçeklenebilir seviyelerde oluşturmanız mümkün. Her türlü ihtiyaca göre düzenlenen, profesyonel kamera entegrasyon takımlarımızla çalışın ve en üçlü güvenlik kamerası çözümlerini en iyi fiyata kullanın.

Tecrübeli kamera tekniker ekiplerimiz, güvenlik risklerinizi inceler, buna göre daha etkili nasıl iyi bir cctv kamera çözümü bulabilir analizini yaparlar. Analiz yapılan işletme keşfi sonucunda, hangi özellikte kameralar kullanmanız gerektiği konusunda size danışmanlık hizmetinde bulunurlar.

Genel olarak, etkili kamera sistemi çözümünü elinizde tutmak size kalıyor. Video takip sistemleri, ahd, ptz veya dvr kayıt cihazları aramadan önce sizin için vereceğimiz önerileri mutlaka inceleyin. Daha etkili, daha korumalı ve hızlı güvenlik kamerası ihtiyaçlarınızı hemen karşılayın. Akıllı güvenlik sistemleri distribütörü olduğumuz kameralar ile endişe duymadan korumayı aktif edin.

Güvenlik kamerası fiyatları hakkında kısa bilgi

Senaryolara göre esneklik kazanabilen, küçük veya büyük işletmelerin güvenlik kamerası ihtiyacına göre geliştirdiğimiz sistemler bütününü sahiplenin. Fiyatlandırma seçeneği kamera modeline, sayısına, görüntü kalitesi ve kullanılacak ekipman yelpazesine göre değişkenlik gösterebilir.

En basit kendi imkanlarınızla kurulumunu yapabileceğiniz ve devreye alacağınız güvenlik kamerası fiyat bakımından ortalama $400-800 civarı bandındadır. Fakat profesyonel olarak kurulmuş bir cctv kamera güvenlik sistemi çözümü ise; ortalama bakıldığında $1.500 fiyat aralığına sahiptir.

İstediğini zaman geliştirin: CCTV kamera sistemleri esnekliği

Mobil olarak istediğiniz yerden wi-fi veya gprs bağlantısıyla izleyebileceğiniz sistemleri dakikalar içinde kurmaya hazırlanın. Her yerden takip edilebilirlik katılan ZKSoftware güvenlik kamerası modelleriyle en güçlü koruma kalkanını çalıştırın. IOS veya Android uygulamaları üzerinde kurabileceğiniz basit uygulamalar bunu gerçekleştirmenize izin verir.

Web tabanlı bilgisayar arayüzü ile izleme olanaklarına da dvr veya nvr üstünden kayıt cihazı protokolüyle başlatın. ULTRA HD çözünürlüğe sahip kamera sistemleriyle 9x daha yüksek kalite de resim ve video yayın akışı. 10 megapixel değerinde görüntü kalitesi ve 30 kat daha yüksek çözünürlük değeri.

ZKSoftware cctv kamera sistemleri, ölçeklenebilir cihazlar bütünlüğüyle istediğiniz zaman, daha fazla kameraya sahip olabileceğiniz ürünler bütünüdür. Her zaman gelişime açık platformlarımız ile daha fazla alanı kontrol altında tutun. Her yerde işletmenizi gözleyen, 7/24 izleme yapan güvenlik kamerası çözümlerini kısa sürede elde edin.

ZKSoftware güvenlik kameraları ve avantajları

ZKSoftware olarak, güvenlik kamerası ürünleriyle Türkiye’nin öncü ve lider cctv çözüm üretim merkeziyiz. İstanbul – Perpa da bulunan merkezimiz ile her türlü işletmenin güvenlik açıklarını kapatan devasa teknoloji danışmanı kadromuzun önerileriyle kuruluşunuza avantaj katıyoruz. Şirket genelinde her noktayı tek bir merkez dvr kayıt cihazı üstünden izleyin, analiz edin.

Kendi işletmenize değer verin, işletme içindeki değerli ürünlerinizi, kıymetli eşyalarınızı koruma altına almak konusunda ZKSoftware güvenlik kameralarına güvenin. Tam koruma sağlamanız için araştırmalarını sürdüren, teknoloji ekibimizle bütün senaryolara uyumlu güvenlik kamerası platformları ve hizmetleri.

Eski cctv kamera sistemlerinizi dahil ettiğiniz yerden kaldırmak ve yenilemek isterseniz yanınızdayız. Sıfırdan bir güvenlik kamerası almak istiyorsunuz ve düşük maliyet hemde performans isterseniz ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Güvenlik kameralarını işletmenize dahil etmenizin en büyük avantajlarından biri, her zaman daha rahat ve güvende hissedebileceğiniz olması. Bazı sigorta şirketleri güvenli kamerası kullanan işletmelere sigorta kapsamında indirim uyguladığını biliyor muydunuz? Ölçeklenebilir güvenlik ürünleri, access kontrol, kartlı geçiş, biyometrik teknoloji kapsamında gelişen sistemler ile hızlı ve etkileyici biçimde güvenliğinizi tamamlayın.

güvenlik kamera sistemleri ile bütün verilerinize anında ulaşın

Geleceğe yatırım yapın : CCTV kamera sistemleri alın

Gelişen teknoloji bakımından, cctv kameralar da üst düzey görüntüyü her türlü ışık ortamında kullanıcıya artık sunuyor. Düşük ışık veya yüksek ışık, parlak ortamlarda kaliteli görüntüyü elde edebilmek çok önemli. ZKSoftware olarak bu kritik ihtiyacın farkındayız ve geliştirdiğimiz kamera ürünleriyle her ışık ortamına göre yeni nesil akıllı teknolojiler sağlıyoruz. Görüntüsü bozulmuş resimler, yanlış montajı yapılmış kameralar ve entegrasyon hatasına sahip cctv ürünleri hakkında endişelenmenize asla gerek yok. Teknoloji ekibimiz, yetkili tekniker kadromuz ile keşif gerçekleştirip, en iyi güvenliği aktif ediyoruz.

CCTV kamera sistemleri kaç gün kayıt yapar?

Sistemlerinizi taleplerinize göre şekillendirebilir ve esneklik kazandırarak ihtiyaç odaklı çözümler sağlarız. AHD, cctv, IP kamera sistemleri genellikle 30 güne kadar kayıt yapabilir ve görüntülenmeye açıktır. Bazı firmalar daha fazla kayıt yapmasını tercih ediyorlar, kanunlara göre değişkenlik gösterebilir. ZKsoftware güvenlik kamera sistemleri teknoloji ekibi olarak, akıllı güvenlik kameralarınızı istediğiniz düzeyde ayarlayabiliriz.

Profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve size en doğru kamera sistemi çözümünü getirebiliriz. Türkiye geneli hizmet ağımızla her noktaya kurulum yapabiliyoruz. Ankara, İstanbul, İzmir, Erzurum, Kayseri ve Kocaeli başlıca entegrasyonu hızlı yapabileceğimiz şehirler arasındadır.

Hırsızlık girişimlerine son verin

Akıllı kamera çözümleri, balık gözü kamera, PTZ, CCTV, ahd, modüler ürünleriyle hem alandan tasarruf edin hemde maliyetleri minimuma düşürün. ZKSoftware yüksek kapasite cctv kamera hizmetleriyle endüstri lideri ürün gamıyla geçiş kontrol ve güvenlik merkezi yönetiminizi tek noktada birleştiriyor.

Gelişmiş servis ağımız, CCTV kurulum yeteneğimiz ve geliştirilebilir sistemlerimiz ile her noktayı rahatlıkla devreye alabilir ve izlemenizi sağlarız. Yüksek çözünürlüğe sahip tamamen yenilenmiş teknoloji ürünlerini dahil edin ve kullanın. ZKSoftware, dome kameralardan 2MP kaliteden, 4MP kaliteye veya daha büyük HD kamera ürünleriyle ekonomik ve yüksek performans ögeleri birleştiriyor.

personel pdks programı devam takip hızlı maaş hesaplama ve puantaj seçenekleri uygun fiyat

Profesyonel cctv kamera sistemleri

Profesyonel cctv güvenlik kamerası ihtiyaçlarını çok iyi biçimde karşılıyoruz ve geniş ürün yelpazemizle her türlü ihtiyacı yerine getiriyoruz. İşletmenizin ne kadar büyük olduğu ve karmaşık olması bizim için önemli değil. Geniş kapsamlı güvenlik isteklerinizin olması, CCTV kamera sistemleri kurulumuyla büyük ölçüde hırsızlık, mülke zarar verme ve diğer tehlikeleri gideriyoruz. Dome, bullet kamera modellerimiz yüksek kalite görüntüyü garanti altında tutarken, uzaktan erişimle her türlü internet bağlantısı sağlanan yerde izlenme özelliklerini de beraberinde getiriyor. Akıllı ev sistemleri altyapı oluşturma kapsamında, bina güvenliği, işletme koruması adı altında yaptığımız hizmetlerle cctv ürünlerinizi sağlıyoruz. Mobil uygulamalarımıza anında sahip olun ve istediğiniz her yerden erişim sağlayın.

Kamera sistemlerimizi inceleyin.

Bize sağladığınız bilgilerle, her seçeneği gözden geçiriyoruz ve size en uygun akıllı güvenlik kamerası çözümünü getiriyoruz.

Danışmanlık hizmeti

Mevcut teknolojilerimizi ve hizmetlerimizi öğrenmek isterseniz bize hemen ulaşabilirsiniz. Hangi güvenlik kamerasını almak istediğinizden emin değilseniz ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sizi arayalım. Destek ekibimizle danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın, en güvenilir, en iyi fiyatlı cctv güvenlik kameralarını dakikalar içinde çalıştırabilirsiniz.

Ücretsiz güvenli kamerası fiyat teklifimizi size gönderelim, kendiniz karar verin. Geniş ürün yelpazemizle her türlü teknoloji ve akıllı güvenlik ihtiyaçlarını tam anlamıyla ölçeklenebilir düzeyde sürdürülebilirlik sağlıyoruz.

zksoftware kart okuyucu proximity kr 600

En iyi güvenlik kamera sistemi seçimini şimdi yapın

Doğru kamera seçimi, karşınızdaki senaryolara göre değişkenlik gösterebilir. Her evin, işletmenin, mülkün farklı güvenlik kamerası ihtiyaçları olabilir ve faktörler buna dahil edilebilir. İhtiyacınıza yönelik, kamera çözümünü doğru tahmin etmek ve erken teşhis etmek önemlidir. Tüketiciler binlerce özelliği olan güvenlik çözümlerine yönelebilir ve reaktif hizmetleri sistemlerine dahil etmesi günümüz şartlarında mümkün.

Baktığımız zaman en sofistike teknolojik elementleri içinde barından hd kamera ürünü bile, en güçlü teknolojilere sahiptir. Bunlara örnek olarak, yüksek kalite (HD kamera) görüntü, gece görüş, hızlı kayıt ve her ortamda doğru görüntüyü elde etme gibi. Bir çok online kamera e-ticaret güvenlik marketi firması mevcut kameralarını değiştirme seçeneği sunuyor. Fakat en ucuz fiyatla, yüksek teknoloji ve performansı uzman kadromuz eşliğinde elde etmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Sonuç

İşletme sahipleri, kendi tercihleri doğrultusunda istediği güvenlik kamerasını seçmekte serbest oldukları gibi yüksek düzey güvenliği elde etmek için CCTV ürünlerini kullanabilir. Ücretsiz teknoloji danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilir ve güvenli akıllı teknoloji kamera platformlarını hemen elde edin.

Profesyonel ekibimiz, satış, satış sonrası ve teknik destek konularında yıllardır uzmanlaşmış kadromuz size en doğru güvenlik kamerası, cctv sistemleri çözümlerini sunmak için hizmete hazır.

İletişim

Sizi arayalım ve doğru güvenlik kamerası seçiminde yanınızda olalım.