Camlı Turnike Ürünleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Camlı Turnike Fiyatları

ZKSoftware camlı turnikeler, geçişlere elegant bir dizayn eklemesi yaparak giriş çıkış noktalarını daha elverişli hale getiren turnike modelleridir. Her ölçekteki işletmeye tasarımlarıyla uyumluluk sağlayan cinsten olan bu cihazlar sayesinde hızlı geçiş olanakları da yerinde verilmektedir. Fiziksel güvenli geçişlerin adı altında uygulanan ve aynı zamanda bu güvenli turnikelerin camlı olan versiyonları yerine tripod modelleri de stoklarımızda mevcuttur. ZKSoftware turnike sistemleri tedarikçisi olarak sunduğumuz geniş ürün portföyü stadyum turnikesi, wc takip, yemekhane, spor salonu (Gym), access kontrol kategorilerine ayrılır. Fiyat olarak satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz ve gün içinde bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Yaygın olarak talep edilen ürünlere sunabildiğimiz gelişmiş segment turnike giriş sistemleri, açık alanlarda veya sınırlı geçiş limitlerinin uygulandığı bölgelere dahil edilir. ZKSoftware turnike sistemleri, günlük olarak binlerce insan akışını karşılayabilir ve daha fazlasını da akıcı olarak erişime izinli olarak açar. Canlı izleme ekranında neredeyse anlık ve sisteminize düşen bu bilgilerin aktarımı yüksek hızda tamamlanır.

ZKSoftware access, yemekhane, spor salonu yazılımı, öğrenci takip ve ziyaretçi takip gibi modüler yapıdaki hizmetlerimizle birlikte çalıştırılır. Yüzlerce ZKSoftware müşterisi; camlı turnike, boy turnikesi, stadyum turnikesi, swing gate, vip, tripod ve flap ürünlerinin yanı sıra her ölçekte hizmete açık ZKSoftware ZKflex yazılımlarıyla kısıtlama sistemlerini tercih etmektedir. Yazılımlarımız için her türlü özelleştirilebilir yapıyı müşterilerimize veriyoruz ve gerisini otomasyonu sağlayan turnikelerimiz yapıyor. Akıllı turnike sistemleri kapsamında sunduğumuz entegre olarak yaygınlaştırılan yazılım ve donanım bütünlerini kısa sürede çalıştırın.

Camlı Turnike Özellikler

  • Tripod paslanmaz çelik kol
  • Opsiyonel olarak hızlı geçiş gövdesiyle kullanılabilir
  • İç ortamda veya gerekli ekipman ile birlikte dış ortamda kurulumu yapılır ve kullanılır
  • Parmak izi, yüz tanıma ve kartlı geçiş biyometrik cihazları ile uyumlu
  • Esnek okuyucu kurulum plakası
  • Özel tasarım dizayn
  • SUS304 paslanmaz çelik yapı
  • Anti-passback işlevi

Geliştirilebilirlik ekleyen, dizayn öncelikleri ve mimarisiyle ZKTeco camlı turnike sistemleri bütün projelerinize uyumlu olması için tasarlandı. Üstelik yeni nesil turnikelerimiz uygun fiyatlarla stoklarımızda ve yeni projelerinize dahil olmayı bekliyor. Ana kapılarda, giriş noktalarında, stadyum girişlerinde ve daha farklı mekanlarda tercih edilerek personel yönetimi geçiş kontrolüne izin veren turnike ürünleri şirketinizin güvenliğini artırsın.

Güvenliği artırdığı gibi aynı zamanda davetsiz misafirlerin kaçak girişlerini önler ve izinsiz erişimlerin önüne geçer. Farklı yönetim platformlarına hizmet eden, ZKsoftware access yazılımı birlikteliğinde çalışan ve şirketlerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilen dizayn harikasını keşfedin.

zksoftware camlı turnike

Ziyaretçi yönetimi ve fazlası

Çok fazla isteğin olduğu taleplerin sürekli artış gösterdiği ziyaretçi takip yönetimi ve daha fazla özelliği içinde barındıran erişim geçiş kontrol yazılımını turnikelerimizle birlikte gönül rahatlığıyla kullanın. Dijital ortamda takip edebildiğiniz personelin, ziyaretçilerin, misafirlerin hangi noktalardan hangi saatler doğrultusunda eriştiği bilgisini görün. Giriş çıkışların güvence altına aldığınız gibi, koruma protokolünüzü en üst düzeye camlı turnike modelleriyle taşıyın. Sektörün lideri konumundaki ZKSoftware, ZKTeco tripod turnike sistemleri, camlı ve vip türlerindeki ürünleri biyometrik okuyucularla entegre ederek güvenliği iki katına çıkarıyor. Ziyaretçi yönetim sistemleri büyük şirketlerin veya orta çaplı işletmelerin oldukça sık biçimde tercih ettiği ürünler haline gelmiştir. Geçiş seviyelerini ayarladığınız, access kontrol işlemlerini rahatlıkla ve kesintisiz yerine getiren cihazlar ile güvenliğiniz emin ellerde.

Günlük hareketleri kontrol altına almak, hangi odanın içinde erişim kısıtlaması yapılacaksa ve kimlerin o hassas odalara, ziyaret noktalarına erişmesini isterseniz entegre ettiğiniz turnikelerle yönetimi sağlarsınız. Kolay kullanım inceliklerini, yazılımsal düzeyde kontrol altında tutun ve yönetin. Merkezi kontrol platformuna izin veren turnike geçiş sistemleri, akıllı, vip, swing gate, boy turnikesi gibi çeşitli modelleri aynı anda şirketinizin farklı noktalarına uygulayın. Kısa sürede montajı bitirilen, altyapısı tamamlanan ve anahtar teslim olarak müşterilerimize teslim edebileceğimiz cihazlarımızı yüksek teknoloji donanımlarla 7/24 aktif edin.

Zaman kontrol sistemleri, aktif access geçiş kontrol konusunda yaptığımız özgür seçimlerinize izin vererek çeşitlilik kazandıran lider ürün gamımızı şimdi keşfedin.

Daha fazla bilgi

İletişim adresimiz üzerinden cihazlarımız, yazılımlarımız ve sağladığımız teknoloji danışmanlığı hizmeti hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İletişime geç.

Blog sayfamız.

ZKGuard güvenlik hizmetleri sitemiz.