Cam kapı kilidi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
zksoftware cam kapı kilidi

Elektromanyetik kapı kilidi ve cam kilit sistemlerimizi inceleyin.

ZKSoftware güçlü cam kapı kilidi sistemleriyle, hiç olmadığınız kadar güvende hissedin. Korumayı anında entegre edin, güvenli geçiş kontrol, access, kapı kilit sistemleri gibi detaylı güvenlik seçeneklerini işletmenizin kapılarında kullanın.

Güvenlikli yaşam teknolojileri konusunda uzmanlaşmış ZKSoftware elektromanyetik kilit ürünleri yelpazesiyle seçkin bir koruma türünü aktif edin. Güvenliğinizi sağlayan, manyetik kilit ürünlerimiz tam anlamıyla hırsızlık girişimlerini ciddi oranda azaltabilen yeniliklerle beraber tüketicilere sağlanıyor. Gönül rahatlığıyla kurulumunu yapıp, aktif olarak geçiş kontrol sağlayın. Mülk koruma, esneklik kazandırma gibi ciddi sonuçlar elde edebileceğiniz cam kapı kilidini hemen elde edin.

Cam emniyeti konusunda oluşabilecek endişelerinizi giderin, daha üst düzey emniyetli güvenlik kilidi çözümlerimizle işletmeniz koruma altında kalsın. Sürekli olarak kontrol edebileceğiniz geçiş kontrol sistemleriyle bağlantılı çalışabilen elektromanyetik kilitlerimiz, takip olanaklarını da beraberinde getiriyor. Fiziksel tehditleri neredeyse yok edebilecek kapasiteye getirmeniz için tasarlanan erişim geçiş kontrol ve access ürün seçeneklerimiz tam anlamıyla taleplerinize yönelik şekillendirilir.

 

Modern dünya için yeniden hayata geçirilen cam kilitleri, kapı kilidi, selenoid, strike ve bas aç kilitler gibi detaylı olarak her türlü kapıyla uyumlu çeşitlerde geçiş kontrol sistemleri. ZKSoftware elektromanyetik cam kapı kilidi sistemleri, size işletmenizin kısıtlamaları ayarlamanızda yardım eder. Emniyetli olarak kontrolleri rahatlıkla sağlayabileceğiniz sistem bütünleri sayesinde, geniş ölçekli güvenlik işlemlerini tümleştirin.

Yeni nesil güvenlik erişim geçiş kontrol işlevselliğini anında kazandırın ve aktif edin. Zaman kontrol çözümleri, personel takip ve access geçiş erişim yönetimi gibi merkezi platformlara hükmedebileceğiniz içinizin rahat olacağı kontrol çözümleri topluluğu.

ZKSoftware güvenlik deneyiminden elde edeceğiniz, yüksek ölçekli koruma kapasitesiyle, bütün kapı tiplerini kontrol altında tutun ve değerli mülkünüzü her zaman etkili biçimde zarar görmez hale getirin. Daha akıllı kuruluş, işletme güvenliği hizmetlerini devreye almanız açısından kolaylık aynı zamanda esneklik sağlayan cam kilidi çözümlerine yakından bakın.

Alanında öncü, uzmanlaşmış kadromuz, profesyonel ekiplerimizle sizin için keşif, montaj gibi çözümleri anında sunuyoruz. Kapı kilidi tercihlerinizi yapmanızda kolaylık sağlayacak biçimde yenilikleri ayağınıza getirelim, bize istediğiniz montaj alanının resmini gönderin ve en uygun elektromanyetik kilidi önermemize izin verin.

Hata oranı neredeyse sıfıra yakın olan elektromanyetik cam kapı kilidi, akıllı otel kilitleri ve daha fazla ürünle maliyetleri de minimuma çekin. Bakım gerektirmeyen ürünlerle daha etkili güvenlik çözümlerini oluşturun ve emniyetli cam kapılarınız kilitlerimizle koruma altında tutulsun.

cam kapı kilidi manyetik

Cam kapı kilidi başlıca avantajları

  • Düşük maliyetli, uygun fiyatlı kapı geçiş kontrol seçenekleri
  • Bilgisayardan bağımsız (standalone) access kontrol ürünleriyle birlikte entegre edin
  • Bilgisayara bağlantısını kurabileceğiniz, neredeyse anlık olarak izleme imkanı veren kapı kilidi çözümleriyle cam, ahşap, demir, yangın kapısı gibi erişim yerlerini kontrol altında tutun
  • Kilit seçimi konusunda sürekli sizin yanınızda olan profesyonel satış ve teknik ekibimizle kapınız için en uygun sistemi ücretsiz tekliflerimizle değerlendirin
  • Yüksek performans, bakım gerektirmeyen güçlü bir o kadar da ölçeklenebilir kapı kilidi ürünleri
  • Tüm kapı tiplerine göre uyumlu elektromanyetik güvenlik kilidi emniyetinizi garanti altında tutar
  • Kuruluşunuzun detaylı geçiş kontrol taleplerine karşılık veren manyetik kilit çözümleri dışında, bütünleşik güvenlik tercihleriyle daha da yüksek kapasite koruma

Şirket içinde veya dış ortamında herhangi bir kapıya uygulayabileceğiniz sistemler. Aynı zamanda bağımsız ya da kontrol paneli gibi cihazlarla iletişim halinde cam kapı kilidi ürünleri. Daha da detaylı anlatmak gerekirse; her işletmeye göre ölçeklenebilir çözümlerimizle en basit kapı kilidi çözümünden tutun en gelişmiş detaylı sinyal veren anlık takip sunan, kimin içeri girip çıktığı görmenize yarayan sofistike sistemler ve hizmetler bütünü.

ZKSoftware pdks ve erişim kontrol sistemleri güvenliğinize önem verir.

İşlevsellik

ZKSoftware olarak, 3.500’ü aşmış bayi ağımız ile Türkiye’nin her yerine kapı kilidi montajlarını gerçekleştirebilen partnerlerimiz mevcut. Böylelikle istemiş olduğunuz ürünleri anında kapınıza getiriyor, kurulum taleplerinize hızlı yanıt veriyoruz. Müşterilerimizin daima yanında, isteklerine karşılık veren, gelişmiş çözümler sunarken detaylı maliyet düşürücü sistemleri rahatlıkla entegre ediyoruz. Hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz, hata olasılıkları neredeyse minimum düzeyde olan kapı kilidi çözümlerine şimdi sahip olabilir daha da güçlü güvenlik çemberleri oluşturursunuz.

zksoftware turnike geçiş sistemleri üstün kalite güvenlik cctv kamera sistemleri marketi

ZKSoftware kapı kilidi ve cam emniyeti düzeyi

Güvenlik işlevselliğini uçtan uca sağlayan, her kapı kontrol ünitelerine bağlanabilen standalone cihazlarla rahatlıkla çalıştırılan koruma çözümleri. Mağazalarınızı, avmleri, binaları, siteleri, otelleri, havaalanı, metro istasyonu ve daha fazla yeri saatler içinde güvenli geçiş kontrole hazırlayın.

Üst düzey birinci sınıf kalitede güvenlik teknolojilerimizi ve kilit çözümlerimizi size sunmamıza izin verin.

ZKSoftware merkezi güvenlik sistemleri hakkında daha fazla bilgi.

Güvenliğinizi artırırken, daha iyi, daha hızlı ve yüksek performansı bir arada tutan uygun maliyetli çözümler bütünü hakkında haberdar olun.

Blog sayfamızı ziyaret edin.

Erişim yönetimi, kimlik oluşturma, personel erişim geçiş kontrol seçenekleriyle daha derli toplu, koruma altında güçlü ve etkileşimli kapı kontrol akışlarını hayata geçirin. Size kullanmanız için yüksek esneklik sağlayan, ölçeklenebilir kilit bütünlüğünü hazır etmemize ve devreye almanız için hızla tasarlamamız bir telefon kadar uzakta.

Detaylı fiziksel mülk, işletme koruma çözümlerimizle iç içe çalışın daha fazla endişe duymadan, şirketinize gereken değeri verin.

Profesyonel satış ekibimizle iletişime geçebilir, size daha detaylı vermesi için işletmemizi ziyaret edebilir ve kahvemizi içerken ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Tamamen yenilenmiş Personel devam kontrol sistemi, access kontrol erişim hizmetleri ve yemekhane takip sistemi programı gibi hizmetlere detaylıca bakın.

profesyonel satış ekibi sizi arasın zksoftware

Sizi arayalım

ZKSoftware elektromanyetik, cam kapı kilidi, selenoid ve strike kilit gibi ürünlerimiz hakkında ücretsiz teklif alabilirsiniz. Şimdi iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi mesai saatlerinde gün içinde arayalım.

İletişim sayfamız

zk time 5.0 personel takip sistemi

Geçiş kontrol ürünlerimiz hakkında kısaca bilgi

ZKSoftware access geçiş kontrol paneli inbio serisi.

Proximity kart okuyucu.

 

Geçiş kontrol SC403