Access Kontrol Nedir? - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Access Kontrol Nedir?

 

Access Kontrol Nedir?

Access kontrol nedir? Gelişmiş özellikleri nelerdir?

Access Kontrol veya diğer adıyla Geçiş Kontrol sistemi geçiş yapılan kapıların veya noktaların kısıtlı olarak erişime izin verilmesine işlemine verilen isimdir. Genel olarak kullanımları arasında plazalar, halka açık alanlar, stadyumlar, avmler ve daha birçok alan örnek verilebilir.
Geçiş kontrolün günümüz de kullanım sıklığı daha da artış göstermektedir. Gereken güvenlik önlemlerinin en üst seviyeye gelmesi hedeflenen yerlerin ilk tercihi olan access kontrol sistemleri entegrasyon konusunda kullanıcılara büyük kolaylıklar sunmaktadır.
Kolaylıkların başında en büyük özellikleri sıralamak gerekirse, Kartlı geçiş, parmak izi veya yüz tanımlama yöntemiyle geçişler gelmektedir. Çalışma mantığı bakımından kısıtlamak istediğiniz alanlara yetki seviyesi belirlenerek sistemi devreye almanız mümkün.
Oldukça basit işlem sırasını takip ettikten sonra kısıtlandırmalar yapılarak erişimi engellenmek veya minimuma indirilmek istenilen bölgelere erişim kontrol tanımlanabilir. Uygulama alanları bakımından esnek kullanıma sahip olan Access kontrol ürünleri kullanıcılara güvenli ortam sağlama durumlarında oldukça pratiktir.
Geleneksel kartlı geçişlerin aksine ZKSoftware bünyesinde kullanılan Paneller ve Kartlı geçiş sistemleri oldukça stabil ve güvenli bir ortam sağlamaktadır. Yazılım tarafında yetkilendirmeleri oluşturabilir veya daha kapsamlı olarak yetki seviyelerini sistem de oluşturup Timezone(zaman dilimi) olarak cihazlara gönderebilirsiniz. Böylelikle yetkilendirmeleriniz tamamen size özel oluşturulur ve istediğiniz saatlerde geçişleri sağlaması için kullanıcıların yetkilendirmelerini kategorilendirmeniz çok kolay.
ZKSoftware Access Kontrol yazılımları, tamamen istenilen taleplere yönelik uygun düzenlemelerle kullanıma sunulmuştur. Küçük veya büyük çaplı işletmelerin tüm isteklerini geniş kapasite de karşılamak ve üst düzey hizmet verebilmeyi amaçlıyoruz.
Yazılımlarımız arasında sizlere farklı seçenekler sunuyoruz. Sunduğumuz yazılımlar ZKSoftware Access Kontrol, ZKBioSecurity 3.1.5, ZKAccess 3.5 ve ZKTime5.0 Geçiş Kontrol olarak sınıflandırılabilir. Lisanslı yazılımlarımız dışında kullanıma açık ücretsiz versiyon yazılımlar da paylaşılmaktadır. Bünyemizde bulunan bütün cihazlarla %100 uyumlu olarak kullanabileceğiniz yazılımsal geliştirmelerimiz mevcuttur.

Danışmanlık Hizmetleri

Geçiş kontrol konusunda başarılı ve profesyonel kadromuz ile sizin isteklerinize yönelik en hızlı ve uygun çözümleri sunuyoruz. Çeşitli uzmanlık alanlarına sahip ekibimiz kurmak istediğiniz sistemlerde ve devreye alım aşamasında sonuna kadar yanınızda!

Segment Uygulamaları

Gelişmiş segment çözümlerin yanında aynı zamanda bütçeye uygun orta ve düşük segment çözümlerimizle cihaz kapasitesini üçe katlıyoruz. Geniş ürün envanterimizle Geçiş kontrol ve Turnike sistemleri gibi uygulamalarımız da size uçtan-uca kullanımı anlık olarak kapıların kontrolü, turnikelerin, asansörlerin, bariyerlerin devreye alınmasında yardımcı oluyoruz. Tek lokasyon üzerinden birden fazla ofisinizi veya şubenizi rahatlıkla geçiş kontrol yöntemleriyle kontrol altına alabilirsiniz.

Yüz tanıma cihazı vf780 incele

Eşsiz Performans

Geçiş kontrol sistemlerimiz devreye alma aşamasında kullanılan sistemlerde fazla yoğunluk veya kasma sorunları oluşturmaz. Windows işletim sistemleriyle oldukça uyumlu ve hızlı çalışan PDKS ve Geçiş kontrol çözümlerimiz performans konusunda yazılım departmanımız tarafından yapılan geliştirmeler ile optimizasyon tarafında sisteminizin donma veya kasma sorunlarına yol açmasının önüne geçer.

İletişim

Hızlı geri dönüş ve yardım konusunda sizlere hizmet verebilmemiz adına iletişim bilgilerimizden Hafta içi Hergün Saat 09:00 – 18:00 Arası bizlere ulaşabilirsiniz. Mail adresimiz üzerinden bilgi almanız mümkün!

İletişim Bilgilerimiz

PBX +90 850 811 11 95
info@zksoftware.com.tr