Biyometrik Okuyucular ve Etkili Kullanım Öncelikleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Biyometrik okuyucular başlıca faydaları

Biyometrik parmak izi, yüz tanıma, avuç içi, iris tanıma gibi detaylı ve derinlemesine kişinin biyometrik verisini toplayan cihazların önemi gün geçtikçe artıyor. Parmak izi okuyucuların telefonlardaki kilidi açması, arabalara girişe izin vermesi, işletmelerde erişim kısıtlı alanları access control mantığıyla süreklilik katması gibi. Yüksek düzeylerde şifrelerin oluşturulması günümüzde her zamankinden daha çok yer kaplıyor. Bunun için yenilenmiş teknoloji öğelerini barındıran üst düzey parmak izi okuyucular, biyometrik tanımlama terminallerinin değerinin artış gösterdiği gözlemlenmektedir.

Yeni teknoloji parmak izi okuma ve biyometrik okuyucular

Hızlı çözümler

Size en ideal biyometrik okuyucu sistemini oluşturmanız, parmak izi tarayıcı, KVKK uyumlu yazılım hizmeti. Cihaz terminal bütünleşik yapılarıyla, bilgisayarınıza kurduğunuz erişim kontrol modüler yapısı üzerinden takip kolaylığı sağlayın. ZKSoftware biyometrik okuyucular kişilerin parmak izi verilerini kodlar halinde saklar. Entegre olarak genellikle, bankalarda, havaalanı, küçük veya büyük işletmelerde yoğun olarak çalıştırılıp aktif edilmektedir.

Kritik yapıların korumasının sağlanması, hassas bilgilerin yabancı kişilerin eline düşmesini engellemek için büyük yere sahiptir. Uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz sistemler sizlere, en yüksek performansı aynı zamanda sürekli veri akışını işletme genelinde tutmanız ve izlemeniz için izin verir. BT yöneticilerinin hassas verileri, data merkezleri, data center bilgi sistem üniteleri, merkezi takip platformları adı altında herşeyi kontrol edin ve yönetin.

Parmak izi okuyucu sistemi ile giriş yapılan işletmelerin çoğu eskisinden daha güvenli hale geldi. Dakikalar içinde yazılım hizmetlerimizi kurun ve cihazlarla iletişime açık sistemleri çalıştırın. Daha iyi öğrenim, daha hızlı raporlama, etkileşim oranı yüksek cihazları tanımaya hazır olun. Özel olarak ayarlanabilen müşteri odaklı raporları keşfedin. Kendi raporunuzu anında tasarlayın, temiz rapor çıktınızı oluştururken herşey gözünüzün önünde olsun. İhtiyaç duymadığınız bölümleri kaldırın ve sade görünüm katın.

üst düzey güvenlik ve biyometrik okuyucular

Biyometrik okuma sistemi genel kullanım alanları

 • Alışveriş merkezi
 • Hapishane
 • Hastaneler
 • Okullar
 • Holding
 • Plaza
 • Tren istasyonları
 • Havaalanı
 • Sınır güvenliği
 • Silahlar
 • Ofisler
 • Devlet daireleri
 • Emniyet güçleri birimleri
 • Askeri tesisler
 • Büyük veya küçük çaplı işletmeler

Biyometrik okuyucular kısacası günümüzde ihtiyaç duyulan her noktaya dahil edilir ve güvenlik seviyesini otomatik olarak artırır. Otomasyonu elverişli biçimde hazırlamanıza izin veren sistemlerle tanışın.

Sizi arayalım.

Ticari sitemizi ziyaret edin ve satın alma işlemine başlayın.

Büyük, küçük yapıların akılda şifre tutma derdine son veren sistemler ile, resetleme, yeniden oluşturma gibi BT yöneticilerinin sorumluluklarını da azaltıyor ve daha fazla önemli görevlere odaklanması için yardım ediyor. Çünkü bazı firmalarda bu talepler gün içinde yüzlerce olabiliyor. Günümüzde temel personel takip sistemi, biyometrik okuyucu cihazları kurmak oldukça kolay ve masrafsız durumdadır.

Yaklaşık olarak ortalama bir sistemin kuruluşlara maliyeti $200 – $500 dolar arası değişkenlik gösterebilir. Bu tutarlar göz önünde bulundurulduğu zaman ve güvenlik önlemlerinin ne kadar kritik seviyelerde tututulduğu anlaşılabilir. Çünkü işletmeler genel yapılarına entegre ettikleri bu biyometrik okuyucular sayesinde hem personelini kontrol altında tutar hemde hassas odalarına ve mülküne zarar gelmesinin önüne geçer. Uzun vadede bu sistemlerin bütünlüğü parmak izi okuyucular, yüz tanıma sistemleri, kartlı geçiş, şifreli ve avuç içi gibi sürekli doğrulama katar yükselir.

Biyometrik okuyucular güvende

Biyometrik Okuyucular Güvenlik Doğrulaması

Biyometrik güvenliğin gün içindeki kritik yapılarınızı yüksek seviyede koruma altına aldığı üst düzey çemberi şuanda aktif edin. Hemen kullanmaya başlayın ve aklınız işletmenizde kalmasın. Biyometrik teknoloji sektörü son zamanlarda ciddi artışlar gösterdi ve bunu parmak izi okuyucular yüz tanıma ürünleri arasında yaygınlaştırdı. Gelişen proje, altyapı talepleri doğrultusunda aktif tuttuğumuz hizmetler, gelir kapınızın değerlerinin artmasını sağlarken aynı zamanda bu sistemlerin güvenlik çözümleriyle birlikte çalışması işinizi kolaylaştırır.

ZKSoftware yeni nesil biyometrik terminaller ile kuruluşların daha iyi çalışan, işçi giriş çıkış gibi işlevleri esneklikle birlikte yürütmesinde önemli rol oynar. Optik parmak izi okuyucular, biyometrik korumanın talep edildiği tüm kuruluş ortamlarına rahatlıkla aktif edilerek zaman kontrol yapmanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Visible light teknolojisi kullanan okuyucularımızı keşfedin

Biyometrik parmak izi okuyucular