Bekçi Tur Kontrol Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Bekçi Tur sistemi

Bekçi Tur Sistemi ve ZKGuard Güvenlik Cihazları


ZKGuard Bekçi Tur sistemi , üst düzey teknoloji kullanılarak üretilen devriye tur cihazları arasında yer alır. Güncel raporlara erişim sağlayabilir, bekçilerin ve güvenlik personelinin hareketlerini takip edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca yapılan araştırmalar sonucu üretime alınan ve güvenilir cihazlar arasında kendini kanıtlayan bekçi tur sistemlerimiz işletmenizin ve malınızın korunmasını garanti altına alır. Metal kasası cihazın dayanıklı yapısını korumaya devam eder ve yüksek performanslı çalışma prensibini en zor şartlarda sürdürür.

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri
Yazılım tarafında ulaşabileceğiniz yenilikler arasında, akıcı arayüz, kolay navigasyon ve üst düzey veritabanı işlevselliği yer alır. ZKGuard sizlere güvenlik personelinizin devriyelerini tamamladığını garanti eder. Bekçi tur sistemi, kontrol noktalarının hangi saatlerde gezildiğini veya geçikme olup olmadığını tespit ederek veri analizinde karşınıza çıkarır.

İşletmede çalışan güvenlik müdürünün bekçi tur konusunda tüm isteklerini karşılayacağı bir sisteme güvenebilirsiniz. ZKSoftware mühendisleri tarafından yapılan ar-ge çalışmalarının sonucu olarak innovatif raporlama ve veri analizi özelliklerini barındıran yazılımlarla sürekli güncellenen bekçi tur yazılımlarına ev sahipliği yapıyoruz.
ZKGuard bekçi tur sistemi yazılımı kolay kullanım imkanı verir. Sistem entegrasyonu yapıldıktan sonra güvenliğin üst düzey olarak sağlanacağından emin olabilir ve günlük işlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Maksimum güvenlik seviyesi kolay ve bir o kadar da karmaşık güvenlik açıklarını gidermeniz de size yardım eder.

ZKGuard bekçi tur kontrol cihazları diğer bekçi tur ürünleriyle karşılaştırıldığında daha fazla özelliğe sahiptir.

Bekçi Tur Sistemlerinde Öncü Teknolojiler

ZKGuard devriye tur cihazları son teknoloji askeri materyalleri kullanarak üretildi. Yeni nesil micro-chip son derece dayanıklı dış kabuk cihazın uzun ömürlü kullanımını sağlar. Veri analizi ve Windows sistemlerle uyumlu yazılımlar gelişmiş raporlara ulaşmanızı sağlar.

Bekçi Tur Sistemi

Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemleriyle uyumludur.
– Dakikalar içinde kurulum yapın ve kullanmaya başlayın!
– Kullanıcı dostu arayüz ile anlaşılır yazılım.
– ZKSoftware güvencesi.
– Yedek parça ve servis.
– Ücretsiz yazılım güncellemelerine ulaşabilirsiniz.
– Askeri seviye malzemeler kullanır.
– Fiyat konusunda diğer firmalara kıyasla %50 daha hesaplı
– Etkili raporlama seçenekleri, verimli bilgi akışı sağlanır. Böylelikle güvenlik personeli işlemlerini daha kolay yapar.

Detaylı Özellikler

Devriye Tur Kontrol Cihazları
Askeri Materyaller Kullanıldı
Cihazın zarar görmesini minimuma indirme amacıyla en iyi malzemeler kullanılarak üretildi.

Sektörün Öncüsü
Manyetik kablo dizaynı kullanıldı. Bağlantı gücünü yüksek hıza taşımayı hedefledik. IP67 Koruma Seviyesi.

Üstün Kullanıcı Deneyimi
Sizlere en güvenilir ve yüksek performans yazılım deneyimini sunuyoruz.

Elegant Dizayn
4 Farklı LED kombinasyonu ve titreşimli uyarı sistemi. Bekçi tur kontrol cihazı kolay kullanımı garantiler. Bütün hava koşullarında kullanıma uygundur.

Konforu Tecrübe Edin
Silikon kabuk ve güncel tasarım özellikleri. Kullanan kişilerin cihaza zarar vermesini engeller.

Güvenilir Devriye Tur Kontrol Cihazı
Etkili kullanım hedeflenerek piyasaya sunuldu. Bekçilerinizin güvenlik kontrollerini yerine getirmesine yardım ediyoruz. Ürünlerinizin korunması ve işletmenizin yüksek seviye güvenlik protokolleri oluşturmasında bekçi tur sistemimize güvenin.

Tek Şarjla 30 Gün Kullanım
ZKGuard 4000 serisi bekçi tur cihazı yüksek kapasite batarya ile düşük enerji tüketimini birleştirdi. Kullanıcılara bekçi tur görevlerinde yardım edecek full şarj yapıldıktan sonra 30 gün süreyle kullanım ömrü sağlar.

Etkili Yönetim
Bekçi tur sistemi yazılımı bütün raporlama seçeneklerine sahiptir. Detaylı veya hızlı rapor oluşturabilir güvenlik tur yönetiminizi bir adım öne taşır.

Kolaylıklar Bekçi Tur Sistemi ile Mümkün
Sadece beş adımda kurulumu tamamlayabilir ve yazılımı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Avantajları
Düşük enerji tüketimiyle günlük bekçi kullanımı için uygun bir cihaz arayan güvenlik müdürlerinin yeni tercihi oluyor. Elegant tasarımı sayesinde, bekçilere ağırlık yapmayan bileşenlerden oluşan cihaz sadece 200 gram ağırlığında olması gibi özel detaylara sahip ZKGuard 4000S yeni kullanıcı dostu cihazı ile tanışmaya hazırlanın.
Performans öncelikli olarak geliştirilen bekçi tur cihazının yeni teknik özellikleri sayesinde, bekçi tur işlemlerinizi yapıp, raporlarınızı sisteme aktarırken, 30 gün boyunca durmaksızın kullanım kolaylıkları da yanında geliyor.
Bekçi tur kontrol sistemi 60.000 nokta tespitini destekleyecek kapasite de tur noktası erişim gücüyle büyük fabrikalar ve işletmelerde rahatlıkla uygulanabilir.

Estetik ile uyumlu dayanıklılık Devriye Tur Kontrol Sistemi ürünleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için lütfen tıkla.

Devriye tur kontrol sistemlerimizi satın almak için ticari sitemizi ziyaret edin.