Bekçi Tur Saati - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
İşletmenizin ve mallarınızın bekçi tur saati ile güvenliğinden şüpheniz olmasın. Bekçi Tur sistemi güvenlik seviyenizi üst düzeye taşır. bekçi tur saati işletmenize güven verir.
ZKSoftware ZKGuard 4000s Bekçi Tur Kontrol cihazları güvenlik personelinizin takibini ve işletme güvenliğini sağlanmasında yardımcı olur.


ZKSoftware ZKguard bekçi tur saati, bekçilerin günlük turlarını kayıt altında tutan ve gezdikleri bölgelerin saat bazında sisteme aktarılmasını sağlayan cihazlardır. Bekçinin doğru zamanda, doğru yerde olmasını gerektiren şartları tam anlamıyla yerine getirmesi sonucu bina veya lokasyon güvenliği sağlanır. ZKGuard sistemleriyle hedeflenen, bekçi saati cihazını kullanan kişilerin kağıt kalem gibi vakit kaybına yol açabilecek klasik metotlar yerine daha teknolojik aygıtlara yönelmesini istiyoruz.

Üst düzey bekçi saati teknolojileri

ZKSoftware bekçi tur kontrol akıllı tom kalemi ile, üst düzey teknolojilerin birleşimi, yazılımsal olarak kullanıcılara kolaylıklar veren raporlama sistemini inceleyin. Anlaşılır, akıcı, temiz raporlar alın ve bekçi tur personelinizi daha yakından takip edin. Kuruluşunuza gelebilecek hasarları önlemekten sorumlu olan güvenlik bekçi personeli, tam anlamıyla operasyonel ve üretim aşamalarında yapılan testler sonucunda hayata geçirildi.

Yıllar süren bekçi saati sistemleri hizmetlerimiz ile kuruluşunuzun güvenlik çıtasını yükseltmenize ve işletmenizi korumanız konusunda destek oluyoruz.

Bekçi saati özellikleri

ZKGuard bekçi tur saati üzerinde bulunan metal kaplama sayesinde sisteminizin donanımsal parçaları sürekli güvende kalır. Hasar görmesini engelleyen ve kötü niyetli girişimlerin önüne geçen güvenlik protokolünü tüm hava koşullarında kullanabilirsiniz. Gündelik bekçilerin saati saatine turlarını tamamladığını görebilir ve takip edebilirsiniz.
Yazılım tarafında kolay arayüz incelikleri yönetimi kolaylaştırırken, güvenlik yönetim personelinizin vakit kaybetmeden istenen hareket kayıtlarına ve raporlarına anında ulaşımında destek olur.

Kusursuz bekçi saati sistemlerini dakikalar içinde kullanın

Güvenlik tur yönetimi ile ilgilenen amirler için oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra, kurduğunuz bekçi güvenlik protokolüne personel takibi, güvenlik seviyesi artırma, inceleme ve kuruluş mülk koruması kapsamında detaylandırın. Güvenlik tur bekçi saati yazılımı kolaylık sağlamak için tasarlandı. Kuruluşunuzun en üst düzey güvenlik seviyelerini anında devreye almasına izin verin ve maksimum fiziksel güvenlik elementlerini tek bir çatı altında toplayın.

Kompleks arka plan mantığını kullanıcı arayüzü kısmında oldukça basit seviyelerde yönetmenize izin veren, güçlü sistemleri hemen işletmenize kurabilirsiniz.

ZKGuard bekçi tur saati güvenlik sistemleri diğer bekçi saatleri ile kıyaslandığında daha fazla özelliği size sunuyor. Sağladığı büyük avantajların başında son teknoloji askeri seviye materyaller ile donatılmış güçlü gövde geliyor. Veri toplama modülü tüm hava koşullarında ihtiyacınız olan bilgiyi almanıza yardım ederken, manyetik usb başlığı suya dayanıklı aktarım modlarını barındırıyor.

ZKSoftware zkguard bekçi tur saati sistemleri, teknolojisi bakımından en üst düzey parçaların birleşimi ile oluşturuldu. Yüksek kalite yazılım özellikleri ve kullanıcı dostu kolay navigasyon arayüzünü test edin. ZKguard bekçi saati tur güvenlik ürünüyle, bekçilerinizin tam zamanında kontrol noktalarını gezdiğine emin olabilirsiniz.

Bekçi tur saati akıllı kalemini neden kullanmalıyım?

Geliştirilmiş işlevsellik katan cihazlar, klasik kağıt ve kalem ile doldurulan geleneksel kayıt işlemlerini geride bırakmanıza ve vakit kazanmanızı sağlasın. Bina güvenliği, yangın kontrolü, personel takibi, ekipman bakımı ve diğer sorumlulukları tam zamanında yerine getiren güvenlik denetim personeliniz net biçimde görevini tamamlasın. Bilgi verici raporlama seçenekleriyle her olaydan haberiniz olsun. Kuruluşunuzun güvenlik çemberini iki katına çıkarın ve bekçilerin uyumadığına emin olun.

Bekçi tur saati devriye tur kontrol cihazı nasıl çalışır?

Bekçi saati akıllı kalemi çalışma prensibi, öncelikle RFID tag adı verilen kontrol noktalarını kritik alanlara montajını tamamladıktan sonra başlar. Her RFID noktasının kendine ait özel ID numarası mevcuttur. Tur atılacak bölgenin ve turu başlatan görevli güvenlik bekçilerinin ellerindeki bekçi saati kalemleriyle noktaları gezmesi hedeflenir. Kayıtlı RFID tag noktaları saat dilimleriyle birlikte, USB arayüz yardımıyla yazılım sistemine aktarılır. ZKGuard bekçi tur sistemi yazılımı kısmında aktarımı biten hareket kayıtları, güvenlik amirleri tarafından raporlama ve hareket analiz kısmında görüntülenir.

Sonuçlar ekranda görüntülenmek üzere veri aktarımı yapıldıktan sonra hazırlanır ve bekçi saati işlemlerini tek bir merkez program üstünden takip edebilirsiniz. Gezilen noktalar, hangi saatlerde hangi alanlarda oldukları, olaylar, başlangıç saatleri, ilk okutma gibi detaylı bilgilere anında filtreleme ile ulaşın. Yazılım işleyiş itibariyle kolay alışmanıza izin veren tasarımsal önceliklerini, basit ve uygulanabilir yapıda işletme sahiplerine verir. Yönetim merkezi sistemi üstünde çok güçlü işlemleri anında yapabilir, birden fazla rapor türünü oluşturun. Bekçi tur kontrol sistemi çeşitli özelliklerinin üstün avantajları arasında darbe raporu, çarpma uyarıları ve esnek yönetim gibi farklılıklara sahiptir.

Bekçi Tur saati ana işlevi

 • Desteklediği işletim sistemleri Windows XP, Windows 7, 8, Windows 10, Server 2012+
 • Dakikalar içinde kurun ve bekçilerinizi takip etmeye başlayın
 • Kullanıcı dostu gelişmiş arayüzü sayesinde bilgisayar tecrübesine gerek kalmadan öğrenin
 • ZKGuard üstün hizmet kalitesi ile koruma altında
 • Yazılım gelişmelerini 1 sene boyunca ücretsiz alabilirsiniz
 • En güvenilir askeri seviye materyaller kullanıldı
 • Fiyat bakımından diğer firmalara göre %25 daha hesaplı ve uygun maliyetle sahip olabilrsiniz.
 • Güvenlik sektörü konusunda olan fiziksel ve yazılımsal ürünlerimizle 2008 yılından beri hizmet vermekteyiz.
 • Kuruluşunuza gereken değeri bekçi saati tur güvenlik sistemleri ile sağlayın ve daha fazlasını elde edin

ZKSoftware ZKGuard Bekçi tur devriye kontrol saati size ne sunuyor?

ZKsoftware bünyesinde tedarik araştırılması yapılan bekçi saati ürünleri, inovasyonu getiren yenilikçi teknoloji bileşenlerini, eşsiz ID senkronizasyonu ve güvenlik seçenekleri ile bekçiniz üzerinde tanıtmanıza izin veriyor. Detaylı bekçi raporları alabilir, yazılım arayüzünde seçimini yapabileceğiniz çeşitli analiz seçeneklerini tek bir tıklama ile gerçekleştirebilir, kontrol noktalarını düzenler ve çıktısını PDF ya da excel formatında dışarı aktarırsınız.

Yeni bir güvenlik bekçi görevlisi işletmenize katıldığında onu rahatlıkla sistemleri öğrenmesi için eğitebilirsiniz. Anlaşılır ve basit arayüz cihaz ilişkisi sayesinde vakit kaybetmeden mülk güvenliğinizi koruyun.

Bambaşka Bekçi Tur

ZKguard bekçi tur akıllı saati kalemi ile her güvenlik personelinizin işini etkili biçimde yaptığını görmeye hazır olun. Metalik kaplama, manyetik usb aktarım platformu, 60.000 nokta kayıt özelliği, 30 gün full şarj ile kullanım gibi çarpıcı özellikleri ve daha fazlasını keşfetmenizi bekleyen detaylara uygun fiyatla elde edebilirsiniz. 
İşletmenizin access geçiş kontrol ve fiziki güvenlik kurallarını kimsenin ihlal etmesine izin vermeden ölçeklenebilir ve geliştirilmeye açık ürünlerimizi anında kullanabilirsiniz.

Kritik yapılarınızın güvenliği her zamankinden daha iyi biçimde korunurken, sizin rahatlıkla işinize odaklanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında güvenlik tur sistemleri, bekçi tur sistemi, x-ray cihazları, metal kapı dedektörleri, el tipi üst arama dedektörleri, access geçiş kontrol cihaz ve yazılım gamıyla uçtan uca korumayı tam anlamıyla sağlıyoruz.

Bekçi tur sistemi kullanım eğitim rehberi animasyon içeriği

Devriye tur kontol paket içeriği

Siparişini verdikten sonra ürünlerinizi hemen hazırlar ve size kargolama aşamasında göndeririz. Bekçi tur kontrol sistemi 6 adet kontrol noktası, 3 adet bekçi anahtarlığı, güç kablosu, güç adaptörü, manyetik usb veri aktarım kablosu ve bekçi tur saati kılıfını içinde barındırmaktadır. Her noktaya kurulumunu yaptığınız bekçi tur rfid tagları sayesinde güvenlik görevliniz sadece belirlenen tur alanları dahilinde gezerek cihazı okutması yeterlidir. 
Önemle korumak istediğiniz alanları güvenlik ekibinizle belirleyin ve noktaları saniyeler içinde montajını gerçekleştirin. Oldukça basit montaj seçeneklerine sahip olduğundan vakit kaybı yaşamazsınız.

Bekçi tur akıllı saati sistemi kullanım rehberi

ZKGuard 4000 serisi bekçi ürünlerine ait kapsamlı ve detaylı animasyon rehberini incelemenizi tavsiye ederiz. İşlem önceliklerini ve çalışma stilini rahatlıkla bekçilerinizin kavrayabileceği akıllı tur kalemi ile devriyeleriniz zamanında bitsin.https://www.youtube.com/watch?v=fNEpOlGOolQZKGuard 4000 kullanım akışı

Akıllı bekçi tur kalemi ile iş güvenliğini arıtırıp daha yüksek koruma sağlayın

Kapsamlı zkguard hizmetleriyle, işletmenizin her yerinde kontrol noktalarını belirleyebilirsiniz. Cihazlara dağıtılmış ID bilgilendirmeleriyle, izlemeyi tamamlayabilir ve işletmenizin güvenliği ile ilgili önemli bilgiler edinebilirsiniz. Bekçiler turlarını tamamlayıp, tur parametreleri yönünde akıllı saati algoritmalar vasıtasıyla yazılım kısmına paylaşır ve analiz için veri bloğu oluşturur. Raporlama kısmından kolayca analizler gerçekleştirip bekçilerinizin etkili güvenliğinizi oluşturmasında büyük rol oynamasını sağlayın. Ayrıca, ZKGuard bekçi tur akıllı saatinde zengin raporlar ve gösterim analiz ekranlarıyla sonuçları görsel grafik tablolarında alın.

Üretim verimliliğinizi artıran personel takip sistemi, access geçiş kontrol gibi öğeleri de kuruluşunuzun altyapısına dahil edin, işletmeniz tam performans çalışmaya başlasın. Yönetim merkezi üzerinde çalışanlarınızı yüksek kapasite kullanmaya devam ederken, karlılık oranınızı ikiye katlayın.

Akıllı işletme platformunu size sunmaya hazırlanan bekçi tur ürünleriyle bekçileriniz iş başında asla uyumaz.

Ürünlerinizin, mülkünüzün, cihazlarınızın ve genel olarak işletmenizin bakım ve güvenliğini sağlamak günümüzde oldukça önemli yere sahiptir. Her yıl, yeni saldırı girişimlerine maruz kalan mülk sahiplerinin sayısı arttı. Fiziksel güvenlik açıkları yüzünden işletmelerin gördüğü hasar miktarını telafi etmek için tuttukları güvenlik personeli caydırıcı önlem olarak yer alır.

Fakat işini zamanında ve doğru yapmayan bekçi güvenliği asla işletmeye yardımı dokunmaz. Bekçi tur sistemleri ile akıllı yönetim mekanizmasını aktive edin ve size en özel çözümleri üretmemize izin verin.

Başarılı çözümlere ortak olun

ZKGuard tarafından sağlanan akıllı tur kalemi, bekçi kontrol saati, güvenlik tur sistemleri ile daha geniş iş alanlarında artan başarı seviyenizi katlayın. Bekçi saati size hangi bekçilerin hangi noktaları belirli aralıklarda gezdiğini gösterir ve güvenlik yönetimini tek bir nokta üstünden tutarlı bir şekilde görebilmenizi sağlar.

ZKGuard’ın vakit kaybetmeden kullanılması, hizmetlerimizin hangi alanlara kurulduğuna bakılmaksızın, işletmelere yönelik gerçek güvenlik ve tek nokta üstünden mekezi yönetim gibi işlevleri ayrıntılı görün. Bu tutarlı görüntüleme bilgileri ile, güvenlik açıklarını daha hızlı kapatın, riskleri oluşmadan önleyin ve kazancınızı olumlu yönde yukarılara taşıyan hizmetlerin kuruluşunuzun dayanıklılığı artırmasına izin verin.

Güvenlik tur bekçi saatleri ile işletmenizi geleceğe hazır konumda tutun. Paradan tasarruf ederken, yeni mülk güvenlik sisteminizi analiz edin ve işletmenizin ana para kazanç kaynaklarını geliştirmeye yoğunlaşın. Bekçileriniz sizin için gece gündüz görevlerini tamamlasınlar. Asla vakit kaybı yaşamadan süreklilik katın. Varlıklarınızı bekçiler tarafından güvenlik çemberine bağlayarak gerçek zamanlı tur takip süreleri elde edin, yönetim süreçlerini iyileştirin, verimlilik katın, çalışanlarınızın görevlerini doğru biçimde yapsın ve daha etkili bir koruma sağlayın.

Çözüm odaklı gelişim

İster kendi kendinize bir parametre oluşturun ya da ZKSoftware yetkili yazılım uzmanı ekibiyle birlikte çalışarak bekçilerinize en uygun parametrelerde giriş – çıkış kontrol noktası gezme planını uygulayın. ZKSoftware bekçi saati sistemleri ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunmaya hazır.

Sektörün kurumsal ihtiyacına uygunlaştırılmış ZKGuard serisi güvenlik devriye tur ürünleri platformunda vakit karmaşasını ortadan kaldırın, uygun maliyetler ve tur sürelerini kısaltın. Güvenli, ölçeklenebilir ZKguard bekçi çözümleriyle yazılım arayüzünde güvenlik hedeflerinizi belirleyin.

Açık ve net

Kuruluşunuz içinde, kritik alanlarında yer alan mülk, ürünler, hassas odalar, sunucu merkezlerini bekçilerin ideal tur vakitleri ile turlamasını sağlayın.

Her ölçekteki işletmeler ZKGuard bekçi tur sistemlerine güveniyor

Üstün hizmet kalitemizle yıllar boyunca ürün gamımızı süreklilik katıp geliştirdik. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda yazılım ve donanım çapında yeniliklere imzamızı attık. Bu aşamada yeni nesil cihazlar ve ürünleri tam çözüm doğrultusunda müşterilerin isteklerine göre şekillendirip hazırlıyoruz. Başarılı bir bekçi tur akıllı saati yolculuğuna başlama hakkında yönlendirmelerimizi izleyebilir ve pratik yapabilirsiniz.

ZKGuard bekçi tur sistemi en geniş kapsamlı akıllı bekçi güvenlik kalemi altyapı uyumluluğu ile işletmelere en özel kaliteli güvenlik protokolünü sunan, gelişmiş, ölçeklenebilir bir güvenlik hizmetidir. Devrim niteliğinde bekçi takip ve izleme özelliklerini anında kuruluşunuza entegre edin ve dakikalar içinde kullanmaya başlayın. Kaynak sınırlaması olmadan yazılımlarımızı tamamen ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bekçi tur saati başlıca kullanım alanları

 1. Kamu alanları
 2. Holdingler
 3. Plazalar
 4. Alışveriş merkezi
 5. Tren istasyonu
 6. Havaalanı
 7. Fabrikalar
 8. Siteler
 9. Villa
 10. Tatil merkezleri
 11. Otel
 12. Lojmanlar
 13. Askeri tesisler
 14. Limanlar
 15. Depolar
 16. İş merkezleri
 17. Eğlence parkları
 18. Finans merkezi
 19. Hapishaneler
 20. Hastaneler
 21. Devlet Binaları

Kısacası güvenlik tur ihtiyacının olduğu her alanda rahatlıkla kullanılması mümkün olan sistemlere ev sahipliği yapmanız oldukça basit.

Tek yapmanız gereken profesyonel satış ekibimizle iletişime geçmek ve bize istemiş olduğunuz sistemlerden bahsetmeniz yeterlidir. Size geri dönüşü gün içinde sağlayabiliriz eğer isterseniz canlı destek kısmından bize mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Bekçi değişikliği olduğu durumlarda tanıtabileceğiniz bekçi kontrol anahtarlıkları ile göreve başlayan kişilerin ilk başta okutmaları gereken rfid fobları belirleyebilirsiniz. Sektörün lideri bekçi tur sistemi sağlayıcısı ürün hizmetiyle donanımsal ve yazılımsal sorunlar yaşamadan güvenlik sağlama imkanı. En yoğun bekçi tur yönetime sahip kuruluşlarda ve 6’dan fazla kontrol noktalarında eşsiz performans nitelikleri ve dayanıklılığı ile sizin yerinize altyapıyı kurabiliriz. 
Tek bir yönetim merkezi üzerinden bekçilerin parametrelerini oluşturun, tur planlarını hemen yapın, hangi saat aralıklarında işletmenizde devriye gezeceklerini belirleyin. Güvenlik açığı olmadan gelişmiş tehdit algılamayı personelinizin vakit kaybına neden olmadan gün içinde bitirmesine ve bekçi tur cihazının görevini sessizce yerine getirmesine izin verin.

Güvenli, etkili ve işe yaradığı kanıtlanan akıllı tur kalemi teknolojisiyle kuruluşunuzun güvenlik çıtasını, dayanıklılığı, karlılık oranını mülkünüze gelebilecek zararı önleyerek ulaşın. ZKGuard uygulamanızın performansını en üst düzeye çıkarın. Akıllı analiz raporlama ile bekçilerin nerelerde bulunduklarını, turlarını doğru tamamlayıp veya gecikmeli yaptıklarını görün, keskin çözümler oluşturun daha kusursuz planlar tasarlayın.

Gelişmiş devriye tur sistemi aktivitleri

Yüzde 99 kullanılabilirlik oranıyla cihazlarınızı full şarj süresiyle asla kapanmadan bekçiler tarafından taşınmasına olanak verebilirsiniz. 30 gün boyunca cihazlarınız şarjı dolu şekilde işlevini sessizce yerine getirirken, size ve bekçilere destek sunan akıllı teknolojiler topluluğundan yararlanın.

Yazılım tarafında herhangi bir felaket senaryosunda veri kaybı yaşadığınız durumlarda, dakikalar içinde geri dönüşü sağlayabilir ve yedeklemeyi tekrar kullanabilirsiniz. Yıllarca verilerinizi koruyabilen yapıdaki firebird veritabanı kısmıyla depolama kaynaklarınız asla zarar görmez ve işlevini yitirmez.

Devriye tur kontrol sistemi, bekçi saati ve analitik raporlama işlemleriyle maksimum esneklik kazanın aynı zamanda uygun fiyatla elde edebileceğiniz ekstra aksesuar seçenekleriyle güvenliğinizi hiç olmadığı kadar yüksek seviyelere ulaştırabilirsiniz. ZKGuard bekçi tur saati sistemi, yüksek kullanılabilirliği, bekçi yönetim modülü ile asla yazılım tarafında hata yapmanıza sebep olmaz. 
Güvenli işlem kapasitesi yeteneğiyle hatalara yer vermeden bekçilerinizi esnek biçimde yönetmeye hazırlanın.

Akıllı kuruluş yönetimi ve güvenliği

ZKSoftware ZKGuard; bekçi yönetim platformu, performans ayarı ve fiziksel tehditleri engelleme kapasitesine alıştırma yönünden bekçilerinizin hiç olmadığı kadar tetikte kalmasını otonom veri aktarım işleviyle bilgisayara bağladığınız kablonun anında iletimi tamamlamasına tanık olun. Tüm bekçi tur sistemi cihazlarımız fiyatlandırma seçenekleriyle size daha da yakın olur. Uygun fiyat avantajı ve düşük maliyetli ürün seçenekleriyle ilk seferde harcadığınız parayı kısa sürede geri kazanın. Bunun yanında işletmenizi koruyan bekçilerin, mülkünüze vermiş olduğu değeri artırın.

İşletmenizin yoğunluğuna ve kritik yapılarınızın güvenliğine göre bekçi tur paketlerimize sahip olabilir, standart olarak gelen 6 kontrol noktası yerine daha fazla kontrol noktalarını büyük işletmeler veya kalabalık yapılara göre şekillendirebilirsiniz.

Tüm boyutlardaki şirketler güvenle kullanır

İşletmenizin büyük veya küçük olması fark etmez. Kuruluşunuzun güvenlik bekçileri tarafından korunmasını sağlıyorsanız ve daha verimli korunma modlarını da entegre etmek isterseniz doğru yerdesiniz. ZKGuard serisi bekçi tur saati güvenlik sistemleri ile performans ve kullanılabilirlik seviyelerini tamamen yapılandırın maliyetlerinizi iyileştirin. Tehditleri uzak tutarken, geceleri fabrikanız veya deponuz aklınızda kalmasın.

Yeni nesil plaka tanıma sistemi ürünümüzü inceleyin. Otopark güvenliğinize gereken değeri vermeyi unutmayın.