Bekçi tur kontrol sistemi ürünü - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Bekçi tur kontrol sistemi ürünü

Güvenlik amiri tarafından belirlenen tur saatlerinde işletmenin güvenlik protokolü oluşturulur ve bekçi bu alanları turlamak zorundadır. Güvenliğin en üst düzeye çıkarılması için ileri teknoloji ZKSoftware ZKGuard 4000 serisi devriye tur kontrol cihazlarımıza göz atın.

Neden Bekçi Tur Kontrol Sistemi?

Bekçi tur kontrol sistemi, kurulum itibariyle kurumlara ve organizasyonlara daha iyi organize olup, güvenlik görevlilerinin etkili biçimde firmaların fiziki güvenliğinin altyapısını oluşturmasında ve personelin görevini yaptığına emin olmasında yardım eder. Piyasada geniş kapsamlı bekçi tur kontrol sistemleri mevcut, bunlar iki büyük kategoride incelenebilir: Akıllı bekçi tur kalemleri elde tutulan cihazlar ve bulut tabanlı bekçi tur sistemleri web server veya mobil olarak akıllı telefon üzerinden kontrolünü sağlayabildiğimiz bulut teknolojileri arasına girer.

Devriye tur kontrol sistemleri güvenlik görevlilerinin saat kaçta belirlenmiş kontrol noktalarından geçtiğini kayıt altında tutar. Bekçi elindeki akıllı kalem ile bu kontrol bölgelerine giderek cihazını okutur. Kontrol noktaları, binaların veya lokasyonların kritik bölgelerinde olmaktadır. Her bölgeyi tanımlamak için isimler verilir. Yetkili personel raporları kontrol ederken bu bölgelerin tur atılan güvenlik görevlisi tarafından doğru ve zamanında yerine getirilip getirilmediğinin tespitini yapabilir.

Kimler Bekçi Tur Kontrol Sistemi Kullanabilir?

Bekçi tur sistemlerinin entegrasyonu kurumlara, güvenlik personellerini izleme ve görevlerini yerine getirme konusunda takip kolaylığı sağlar. Mülklerin korunması ve binaların güvenliğinin yerinde sağlanması açısından oldukça etkili bir cihazdır.
Güvenlik konusunda endişesi olan ve üst düzey koruma sağlamak isteyen herkes bekçi tur sistemini kullanabilir – oldukça avantajları olan bekçi devriye tur kontrol sistemleri size kolaylıklar getiriyor:

– Güvenlik firmaları: personel takibi için / Tek çalışan işçiler, bekçi tur yönetimi ve rapor almak isteyen kişiler
– Eğitim kurumları: Öğrencilerin güvenlik seviyesini yükseltmek isteyen öğretmenler ve eğitim görevlileri
– Emlak ve İnşaat Şirketleri: Binaların korunmasını sağlamak ve hasar görmesini engellemek isteyenler.
– Finans Kuruluşları: Dışarıdan gelecek zararların önüne geçmek isteyen finans birimleri.
– Depo ve Lojistik Departmanları: Ürünlerinin güvenliğini, hırsızlığa karşı korumak ve çalınmasını engellemek isteyen işletme sahipleri.
– Fabrikalar: Üretim aşamasında oluşabilecek her türlü kaza ve hasarın oluşmasını engellemek amacıyla kullanılabilir.
– Temizlik Firmaları: Temizlik işini yapan personelin zamanında ve etkili biçimde çalışmasını sağlamak adına.
– Bakım Onarım Hizmeti Veren Firmalar: Personelin kurulum ve onarma işlemlerini zamanında yerine getirmesi ve yönetimini sağlaması.

Devriye Tur Kontrol Sistemi Kolaylık Sağlar

ZKSoftware ZKGuard serisi bekçi tur kontrol akıllı kalemleri ile güvenlik personelleri işe zamanında gelir ve etkili biçimde görevlerini tamamlar. Klasik kağıt ve kalem ile bekçi tur kontrolünü bir kenara bırakın ve otomatik raporlama sistemlerine sahip dijital ortamda kolaylıkla takibini sağlayabileceğiniz ZKGuard sistemlerine göz atın.

Bekçi tur kontrol sistemi dışında diğer akıllı RFID kartlı geçiş cihazlarımızı da inceleyebilirsiniz. Kuruluşunuza değer verin.

Kartlı, şifreli, parmak izli biyometrik okuyucular ile uyumlu pdks hizmetimizi incelemeyi unutmayın.