AR-GE Merkezi PDKS Puantaj Sistemi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Şimdi ürünlerimizle ilgili teklif alın.

ar-ge merkezi personel pdks puantaj yazılımı ve sistemi

Günümüzde AR-Ge merkezleri tarafından yapılan ve istenilen taleplere yanıt vermek adına geliştirdiğimiz AR-GE merkezi özel pdks yazılımı ve genel sistemi mevcut olarak kullanıma açıktır. Bu sistemler kullanım itibariyle geniş çaplı istekleri karşılayan ve yönetmeliğe uygun olarak tasarlanmış girişleri ve çıkışları takip etme olanağı sağlar.

Hızlı raporlama seçeneği, güçlü cihaz arayüzü, detaylı analitik veri aktarım platformlarıyla denetimlerde ve uygulama bakımından işleyişi kolaylaştırır. Personelin departman bazlı filtrelenmesine izin veren sistem sayesinde, ayrıntılı olarak her departmanı inceleme altında tutmanız çok kolay olur.

pdks puantaj ve ar-ge merkezleri

PDKS puantaj sistemi ile uyumlu cihazlar

Sistemlerimiz yaygın olarak bütün yazılım hizmetleriyle birlikte uyumlu çalışması için tasarlanırken, küçük veya büyük çaplı işletmelerin en uygun tercihi haline gelmiştir. AR-GE merkezi özelliklerine yönelik geliştirilen ZKSoftware AR-GE PDKS puantaj yönetim merkezi yazılımları ve cihaz bütünleriyle verileri almak çok kolay. Yüksek kapasite MSSQL veritabanı ile çalıştığı için veri kaybı yaşanmadan uzun süre hatasız biçimde sürekliliği kazandıran uygulamalar. Hizmet bütünlüğü bakımından kullanıcılara farklı yazılımlar dahilinde entegrasyon imkanlarını verin. Yazılım, SAP, logo ve diğer Human relations (insan kaynakları) platformlarıyla haberleşir. Bu sayede verileri aktarmak istediğiniz zaman insan kaynakları arayüzüne cihazdaki hareket bilgilerini gönderebilir yazılım ara programı ile transferi kolayca gerçekleştirirsiniz. Size zaman kazandıran teknikler, yenilikçi tasarım öncelikleri, güçlü arayüz elementleri ve performans odaklı olmasıyla bilgisayarınızı asla yormaz.

Son teknoloji JAVAFX, Microsoft SQL veritabanı, Java altyapısı genelinde geliştirilen yazılım hizmetlerimiz her işletmeye uygun olması için özellikle tasarlandı. Gelişmiş yazılım kadromuzla daha iyi işletme güvenliğini, personel takip avantajlarını kullanmanız ve yaygın olarak farklı lokasyonlar üzerinden denetimini gerçekleştirmeniz için sürekli güncellenen hizmetler bütünü.

AR-GE merkezi pdks yazılımı ve avantajları

İster evinizde olun, ister iş yerinizde veya farklı lokasyonda, bilgisayarınıza kurulu olan istemci ile her yerden çalışın. Personelinizin hareket verilerine ulaşın, kuruluşunuza devamsızlık yapmadan gelip gelmediğini anında öğrenin. Geniş ağ bağlantısının olduğu her yerde sizlere bu imkanı sunan sistemler ile yoğun insan akışı veya küçük çaplı personel trafiği olan noktaların erişim kontrolüne ve takibini elde edin.

İşlemlerinizi hızlı, eksiksiz, vakit kaybetmeden en uygun fiyatlı ar-ge pdks yazılımlarıyla tamamlayın mevcut yoğunluğunuzu üstünüzden atın. Kolay arayüzü olması, akıcı performans nitelikleri ve zaman kazandırıcı hızlı otomatik veri aktarımlarıyla siz sadece rapor alırsınız. Gerisini yazılımın zamanlanmış görevleri tarafından yapılmasını seyredin.

ar-ge merkezi pdks cihazları iclock580 ve tf1600

Sizin belirlediğiniz saatlerde, zaman dilimlerinde, istediğiniz mail sunucularına ve hesaplarına raporları göndersin. Sadece mail sunucusu bilgilerini girmeniz yeterli. Her e-posta sağlayıcısı ile çalışan sistemler, otomatik mail gönderimini yeni bir boyuta taşıyor. Eğer isterseniz yazılıma PDF dosyalarını ekleyebilir, böylelikle otomatik raporların yanında ek belge gereksinimi duyan yöneticilerinize ve insan kaynakları birimlerine en detaylı verileri sağlarsınız. Elinizin altında olan herşeyi hızlı biçimde kullanmanıza, vakit kazanmanıza ve günlük yorucu işlerin üstesinden gelmenizi sağlayan yazılım. ZKFlex ar-ge pdks puantaj olanaklarını tek çatı altında birleştiren merkezi yönetim hizmeti, bütün ZKSoftware cihazlarıyla çalışan güçlü ve yüksek performans ürünleri deneyimleyin.

Kuruluşunuza gereken değeri verin ve en uygun fiyata daha iyisine sahip olun. Yazılım ekibimiz özel isteklerinize göre hizmetlerinizi şekillendirir ve daha esnek aynı zamanda talepleri karşılayan güçlü altyapılara erişmenize destek olur.

ZKFlex, ZKSoftware hizmetleri tamamlaması ile, personelinizin ne kadar verimli çalıştığını öğrenin, zamanında işe gelmesini, vakit kaybını ortadan kaldırmasını sağlar. Görevlerini yerine getirmesine yardımcı olan işlemleri zamanında yapan personeller. Bu sistemler ile maliyetlerinizi daha fazla düşürebilir, verimliliği iki katına çıkarabilir ve kullanımı kolay olan yazılımlar ile raporlamaları daha etkili çıkarın. Zamanında, ZKFlex AR-GE merkezi pdks yönetim yazılımı tarafında otomatik değişikliklerden ve bildirimlerden haberdar olun neredeyse gerçek zamanlı etkinlikleri görün.

Üst düzey sistemler bütünü

ZKSoftware ZKFlex, erişim geçiş kontrol, access kontrol, ziyaretçi takip sistemi, AR-GE PDKS merkezi sistemi ile etkili yönetim unsurlarını gözden geçiren daha verimli yazılımlar ve hizmetler topluluğuna sahip olun.

Ürünlerimize göz atın.

PDKS ile ilgili blog yazılarımız.