Anadolu yemekhane sistemi kurulumu ve cihazları - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
doğu anadolu yemekhane takip sistemi

Doğu anadolu bölgesine kurulum kolaylığı sağlayan yemekhane sistemi

ZKSoftware olarak Türkiye’nin dört bir yanına personel takip sistemi, access kontrol, yemekhane sistemi ve güvenlik hizmetleri sağlıyoruz ve doğu anadolu bölgeside bu sisteme dahil. Sağladığımız ürünler ve sistemler bütünüyle güvenli takip imkanlarının yanı sıra kullanıcılara maliyetlerini ciddi anlamda düşüren cihazların tedariğini kapsamlı biçimde yapıyoruz. Uygulama alanları oldukça geniş, rahat kullanım sağlayan, yüksek performanslı ve verimlilik artırma ve gelişime yardım eden yemekhane sistemi çözümleri.

ZKSoftware yemekhane programı, sektör lideri, ölçeklenebilir yapı, erişilebilir ve performans unsurlarını sunan bir erişim kontrol hizmetidir. Bu, her ölçek ve sektörden müşterilerin yemekhane takip sistemi hizmetini kullanarak erişim kısıtlamaları ayarlamaları, geçişleri takip altında tutmaları, veri akışını, yemek hakkı tanımı gibi özellikleri herhangi bir ZKSoftware bilgisayar bağlantılı cihaza bağlayarak işleme almalarını sağlar. Parmak izi okuyucusu, yüz tanıma terminali, kartlı ve şifreli cihazları büyük insan akışı olan tripod turnike sistemleri üzerine çeşitli entegrasyonlarla montajını gerçekleştirin. ZKSoftware’in sunduğu kullanım kolaylığı ve yönetim erişim seviyelerini hızlı biçimde sağlayan sistemleri sayesinde erişim kontrolü düzenleyebilir ve detaylı geçiş saatleri bazında yemekhane takip sistemi kontrolünü elde etmeniz daha mümkün olur.

Yemekhane takip sistemlerimizi, doğu anadolu, anadolu, ege ve marmara bölgelerine dağıtılabilir yapıda sunuyoruz. Böylelikle bütün Türkiye yemekhane takip sistemi ihtiyaçlarını karşılayabilecek yazılım ve donanımlarımızdan faydalanıyor. 3.500 aşkın bayi ağımızla bütün Türkiye ve Dünya da hizmet kapasitemizi her geçen gün artırıyoruz.

yemekhane takip programı doğu anadolu sistemi

Yemekhane sistemi avantajlar

Sektörün öncüsü performans, güvenlik, erişim ve denetleme işlevlerini tek çatı altında toplayan yazılım geliştirme firması ile çalışın.

Yemekhane sistemi kaynaklarınızın sınırlarını, önceden belirlenmiş kısıtlama seçeneklerini hazırlayın. Gelişmiş sistem destek uzmanlarımız bağlantıları doğrultusunda bizim tarafımızda işletmenize özel uğraşmadan aktif edilmesini sağlayın. ZKSoftware yemekhane programı ile kesintisiz erişim yemekhane modülleri elde ederken, kısıtlama yaptığınız alanlara sadece yetkisi olan kişilerin yemek saatinde erişmesini sağlarsınız. Bu saatlerin dışında belirli noktalardan, turnike sistemleri, kartlı yemekhane modülleri ile girişler yasaklanır. Sizin belirlediğiniz limitler doğrultusunda yemekhane modülü aktif olsun.

Yemekhane raporlarını otomatik olarak sistemden alabilir, canlı izleme ile takip edebilir ve aynı zamanda istediğiniz saat aralıklarında mail yoluyla göndermesini sağlarsınız.

 doğu anadolu uygun maliyetli yemekhane takip sistemi

Uygun maliyetli yemekhane takip sistemi ve programı

Yemekhane kısmını farklı erişim seviyelerine göre tasarlayın ve en iyi performansı sorun yaşamadan elde edin. ZKSoftware yemekhane takip programı, doğu anadolu bölgesine kurulumu yapılırken, kurumlar tarafından kullanılan aktarımı kolay çoklu bölge yönetim inceliklerini ve performansını bir araya getiren hızlı yönetim hizmetleridir.

ZKSoftware yemekhane sistemi, doğu, ege, marmara gibi Türkiye’nin her tarafına rahatlıkla entegre edilir. Bunun sağlanması için birlikte çalıştığımız bayii ağımızla istediğiniz yemekhane noktalarına kurulur. MYSQL veritabanlarından alınan veriyle harekete geçirilen yemekhane yazılımı sistemimiz, üst düzey veri şifreleme ve yönetme esnekliğini kazandırır. ZKSoftware kartlı yemekhane donanım tedariği, yazılım kurulumu, turnike entegrasyonu ve komple montaj gibi zaman kaybettiren yönetimsel özellikleri hemen yapan kurulum uzmanı teknik ekiplerimizle çalışın.

access geçiş kontrol zksoftware

Sizin için anadolu yemekhane otomasyonu, yemekhane yönetimi gibi incelikleri rahatlıkla sunuyor ve sistemi devreye alıyoruz. Standart yemekhane takip sistemlerine göre 2 kat daha hızlı, verimliliğinizi daha fazla artıran ticari otomasyon ile yüksek performans maliyeti daha düşük biçimde elde edin. İhtiyaçlarınıza yönelik geliştirilebilir yapısıyla daha fazla cihazla birlikte çalışın, hızlı geçiş turnike veya bel tipi turnikeleri yemekhane alanınıza dahil edin. Küpeşte, seperatör gibi araçlarla girişleri ve kısıtları kendi dizaynınıza göre şekillendirin. Daha güçlü erişim ve güvenlik kontrolü bir arada bulundurun. Doğu Anadolu yemekhane takip sistemi avantajlarından anında yararlanın.

Yemekhane kısmına izinsiz girişler olmasın, geçişleri her daim kontrol edebileceğiniz yüksek kapasite neredeyse gerçek zamanlı izleme ekranlarında görüntüleyin. İşlem akışını otomatik olarak hazırlayın. Okuma kapasitesi yüksek, performansı ölçülebilir eşsiz gelişmiş turnike çözümleri ve bağımsız kart okuyucu ya da parmak izi okuyucusu cihazlarını ekleyebilirsiniz.

ZKSoftware anadolu yemekhane sistemi gereksinim duyulması halinde erişim noktalarının saatlerini yazılım arayüzünden değiştirebilir ve yetkilendirme seviyelerine bağlı olarak yeni yemek senaryoları hazırlamanıza yardım eder. ZKSoftware merkezi yönetim kontrol ve access geçiş control yazılımları işletmeniz için birden çok güvenlik seviyesi sunar. Bu seviyelere ZKSoftware Access ile erişim denetleme aynı zamanda kısıtlama ile ulaşın. Gelişmiş kapasitesi, kartlı pdks ile personel takip ve erişim kısıtlamayı aynı anda oluşturup denetlediğiniz hizmetler kullanılarak size esneklik katar.

Yemekhane takip sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZKSoftware iletişim merkezine gerekli bilgilerinizi bırakın ve size gün içinde profesyonel ekiplerimizle ulaşalım.

Yeni websitemiz ZKFlex ile gelişmiş erişim geçiş kontrol deneyimine hazır olun.

Turnike sistemlerimizi inceleyin ve işletmenize en uygun geçiş olanaklarını değerlendirin.