Alışveriş Merkezi Metal Arama Dedektörleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
alışveriş merkezi kapı tipi metal üst arama dedektörleri

Alışveriş merkezi için tasarlanan metal üst arama dedektörleri

Üst düzey alışveriş merkezi için tasarlanan metal üst arama dedektörleri ürünlerimize hemen sahip olabilirsiniz.

ZKSoftware tarafından tedarik edilen gelişmiş kapsamlı, üst arama dedektörleri, metal yakalama sistemleri, kapı tipi metal dedektörleri, boy ve el tipi cihazlar bütün Türkiye genelindeki AVM’lerin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır düzeydedir. Teknolojik gelişimlerin yanı sıra firmaların, avmlerin, toplumu fiziksel tehditlerden korumak adına alması gereken bazı önlemler vardır. Alışveriş merkezi sistemleri içinde insan güvenliğini girişlerde sağlamak çok önemli bir faktördür. Bu sayede, toplu olarak giriş yapılan yerlerin korunması daha iyi biçimde sağlanır. Üst arama dedektörleri genellikle giriş kapılarına takılır, metal yoğunluğu az olan alanlar tercih edilir.

ZKSoftware ZKD4330 serisi kapı tipi boy dedektörleri, birden fazla kişinin peş peşe giriş yapmasına izin veren akıllı cihazlar. Hızlı halka açık alanların güvenlik politikalarını oluşturmanızda önemli rol oynayan sistemler bütününe erişim elde edin. İşletmelerin personel erişimini, müşteri akışını sağlayan tek bir noktadan kontrol mekanizması. Aynı anda birden fazla giriş noktalarından kapı dedektörü bazlı, el tipi metal arama cihazları yönetimiyle kolaylaştıran sistemlerle donatın. Yalnızca birkaç saat sürecek kurulum, montaj işlemlerinin ardından kendi güvenlik altyapınızı operasyonel hale getirmenize olanak verir.

Güvenliğinizi garanti altına alan ZKGuard ürünleriyle tanışın.

Hızlı güvenlik çözümleri

Yüksek oranda güvenliğin hedeflendiği bölgelerde, alanlarda sorunsuz biçimde X-ray cihazı, kapı dedektörü ve alışveriş merkezi için ise metal arama dedektörleri ürünlerini tercih edebilirsiniz. ZKSoftware kapı tipi metal dedektör cihazlarıyla, sürekli bakım maliyetlerine neden olmayan üst düzey sistemleri erişilebilir olarak etkinleştirebilirsiniz. Kuruluşların giriş noktalarına takılan cihazlar genellikle işletmelerde ilk adım güvenliği garanti altına alırlar. Sofistike teknoloji materyali bütünüyle, tehlikeli maddeleri tespit etmenize izin veren sistemler. AVM girişlerine toplu girişleri tek bir noktadan yönetmenize izin veren access geçiş kontrol turnike sistemleriyle zaman kaybını önleyin. Yenilikçi tasarım imzalarını taşıyan geleneksel kutu tipi turnikelerin dışına çıkmış, elegant çizgileri barındıran Tripod düşen kol turnikeler, işletme girişlerinizde takip yapmanıza fırsat verir. Gerekli tüm izinlere sahip olan kullanıcıların şirkete girişlerde ve çıkışlarda sorun yaşamadan takip edilebilir düzeyde görüntülenmesine olanak verir.

güvenlik üst arama dedektörleri

Alışveriş merkezi güvenlik açıkları ve metal arama dedektörleri avantajları

Örneğin güvenlik açıkları olan bir şirkette, hassas odalara, işletme giriş noktalarına, holding ve plaza ana girişlerinde hiçbir turnike çözümü, dedektör sağlanmadığı takdirde mülk güvenliği ve özellikle kişilere gelebilecek zararlar oldukça büyüktür. Bunun önüne geçmek adına yapılan çalışmalarda güvenlik görevlileri, kapı dedektörleri, x-ray cihazları ve turnikeli geçiş sistemleri tercih edilebilir. Hem ziyaretçi takip işlemleri açısından size büyük kolaylık sağlarken, hemde kimin kuruluşunuzun içinde bulunduğunu görebilir ve raporlayabilirsiniz.

Yaygın olarak kullanım esnekliğine sahip ZKSoftware access geçiş kontrol sistemleri, kapı tipi metal üst arama dedektörleri, XRay cihazları modellerimiz ve aynı zamanda access control ürünlerimizle müşterilerimize güvenliğin olmazsa olmaz avantajlarını sağlıyoruz.

Metal üst arama dedektörleri başlıca özellikleri

  • ZK-D4330 Kapı Dedektörü performans sistemi
  • 33 Bölge Algılama alanı
  • Üst düzey güvenlik seçenekleri
  • Kolay kurulum ve entegrasyon
  • 7″ LCD HD Görüntü Arabirimi
  • Uzaktan kontrol kumandası
  • 300 adet farklı hassasiyet seviyesi
  • Alarm ve görsel uyarı

Kapı tipi metal arama dedektörleri kullanmaya başlayın

Ürün sayfasını ziyaret edin.

Sorularınız mı var?

İletişim bilgileriniz bırakın sizi arayalım.