Akıllı Tom kalemi sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
akıllı tom kalemi

Akıllı Kalem ve bekçi tom sistemleri

Gece bekçilerinizin çalışma döngüsü boyunca tutarlı bir sistem altyapısı oluşturup koruyunve akıllı tom kalemi sistemleri ile hepsini kısa sürede aktif edin. Kaynaklarınızın (bekçi) yönetimini kolaylıkla izleyin, hataları saptayıp düzeltin, daha kuvvetli devriye tur sürelerini oluşturmayı hedefleyin ve değişimleri gözden geçirin. Aynı zamanda, mevcut altyapınızın yapılandırmasındaki yönetim güvenlik amirlerini akıllı tom kalemiyle daha iyi elde edin.

Neden bekçi yönetimi için akıllı tom kalemi?

Bekçilerinizin sistem yapılandırmalarını dakikalar içinde tamamlarken uygulama tarafında akıcı ve kolay arayüz öğelerini birleştirin. Klasik kağıt ve kalemle yapılan görevlerin yanı sıra daha kolay arka planda karmaşık fakat kullanıcı arayüzü anlaşılır olan gelişmiş sistemler bütünü. Kullanıcıların ve güvenlik personeli kısmının devriye zamanlarına başlamadan önce gelişmiş plan analiziyle daha güçlü tur sürelerini barındırmasına izin verin. Güvenlik personelinizle iş birliği yaptığınız bu sistemler doğrultusunda planların daha iyi işlemesine izin veren ve yüksek performans analitik raporları gözlemleyebileceğiniz sistemleri hızlandırın.

İşlem bütünlüğü kazanması açısından bekçi tur güvenlik devriye sistemleri tam anlamıyla mülkünüzü korurken, size daha iyi güvenlik ortamlarını dahil eder. Böylelikle şirketinizin bekçileriniz tarafından akıllı tom kalemi cihazlarıyla daha iyi takip edildiğinden emin olursunuz. Yazılım arayüzünde size en etkili çözümleri getirebilmek için tasarlanan bu cihazlarla veri çekmeyi kolaylaştıran manyetik usb kabloyu inceleyin.

Mevcut koruma kalkanınızı iki katına çıkarın

ZKGuard, access geçiş kontrol veya erişim denetim merkezi yönetim sistemi ile yapılandırmalarınızı kurun ve kullanın. Bütünleşik çözümler getirmek amacıyla tasarlanan hepsi bir arada sistemler, el verişli kullanım detaylarıyla kullanıcıların daha iyi kuruluş korumasını elde etmesini sağlar. Bütün sistemlerinizi tek bir bilgisayar üzerindeki canlı-izleme ekranlarından görüntülerken turnike sistemleri, bariyerler ve parmak izi okuyucuları doğru biçimde çalıştırın.

Hata payı minimum olan, sistemlerin hızlı, akıcı ve zaman kaybını ortadan kaldıran yenilikleriyle işlemlerinizi tamamlayan maliyet düşürücü avantajları kullanın.

ZKGuard Akıllı tom kalemi yönetim sistemleri

ZKGuard merkezi yönetim akıllı tom kalemi sistemleri, hızlıca bekçilerinizi yazılım ortamında takip etmenize izin verir. Bu sistemleri hemen kurabilirken, maliyeti düşük biçimde bekçilerinize verdiğiniz maaşın karşılığını alabilmenize izin veren sofistike yazılım ve donanım bütünleri hizmetleri. Hizmetlerinizin daha iyi büyümesi açısından birden fazla bekçi tur kontrol noktalarını devreye alabilir ve değişimleri entegre edersiniz.

ZKSoftware’in bilgileriniz, güvenlik personeliniz, mülkünüz ve işletme yapınızı korumak için kullandığıyla yapısı gereği güvenli erişim geçiş kontrol, merkezi yönetim sistemi ve global canlı izleme sistemlerinden yararlanın.

Tek bir ZKGuard bekçi tur yönetim yazılımı üzerinden, bekçilerinizin görev yüklerini, bölgesel ve lokasyonlar arasında turlama şeklini ölçekleyip ve kontrol etme esnekliğini sağlar. Şirketinizin, kuruluş içi lokasyonlarını, bekçi tur tag noktaları yardımıyla tek bir yazılım üzerinden tüm bölgeleri takip edebilecek şekilde paylaşın. Her bölgede bağlantıya gerek duymayan basit kurulum incelikleriyle yönetin.

Yükseltilebilir akıllı tom kalemi sistemleri

ZKSoftware ZKGuard bekçi tur kontrol sistemi herhangi bir bekçi sistemine benzemeyen tamamen yeni tasarımıyla ön plana çıkıyor. Bekçilerinizin plan süresi boyunca kesinti olmadan herhangi bir lokasyonu eklemenize ve daha fazla alanı turlamasına olanak tanır. Böylelikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak akıcılık ve gelişim tercihlerine sahip olursunuz.

ZKGuard akıllı tom kalemi hizmetine, bekçi amirlerinize, yönetim kadrolarınız tarafından erişimleri sağlarken, istediğiniz kişilere otomatik e-posta yönetimi ekranından eklenen hesaplara raporlamaları yönlendirebilirsiniz. Zamanlanmış veri akışı raporları sayesinde günlük olarak tüm raporları paylaşın. Büyük veri analizi, bekçi kontrol noktaları, devriye süreleri, akıllı tom kalemi geçiş saatleri gibi ZKGuard raporlama hizmetlerine özel erişim elde edin.

İnternet bağlantısının olduğu her yerde özel raporlamaları otomatik olarak gönderebilmeniz için Gönderim portu olarak SMTP 25 tercih edilmelidir. Gönderim portunu 25 olarak ayarladıktan sonra bütün mail adresleriyle uyumlu çalışan yapıyı daha iyi gözden geçirin.

Daha fazlasını öğrenin

Yeni websitemiz ile ZKGuard ve merkezi yönetim sistemleri, cihazları bütünün erişin. Bu sistemler hakkında bilgi sahibi olun ve bunlarla daha iyi çalışın.

Sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın sizinle gün içinde Mesai saatlerinde profesyonel satış ekibimizle ulaşalım. Ürünlerimiz, yazılımlarımız, hizmetlerimiz ve teknik destek konularında yardımcı olalım. Mail üzerinden 7/24 bize aynı zamanda ulaşmanız mümkün.